Arama sonuçlarınız

1. judqelion

Yardım Şebeke problemi mi9 se

Aynen detay verirseniz birçok kişi mutlu olacaktır
  2. judqelion

Madalya MIUI Türkiye Yenilendi... Yorumunu Yap Madalya Kazan - 24.11.18

teşekkür ediyoruz her şey için :)
  3. judqelion

Rom Mi 9 SE Xiaomi.eu MIUI 10 v9.9.3 Beta ve v10.3.6.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

baktım da 10.2 linkine tıklasam bile 10.3.3 var linkte
  4. judqelion

Rom Mi 9 SE Xiaomi.eu MIUI 10 v9.9.3 Beta ve v10.3.6.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

üzüldüm gerçekten resmen yarı yarıya düştü hoparlör sesi. kutudan cıkarttıgımda 10.2.2 vardı şimdi eu rom 10.3 var ses azaltmışlar. birkaç kişide daha okudum ama link bulamıyorum :D
  5. judqelion

10.3 de ses sorunu var hoparlörde. 10.2 de ses bombası gibi çıkan ses 10.3 de yarıya düşmüş gibi. 10.2 linki bulamadım 9 SE cihazımız için. yardımcı olabilecek var mı link konusunda?
  6. judqelion

mi 9 se için eu rom da 5x7 düzen yok mu?
  7. judqelion

Yardım mi 9 se kulaklık kesiliyor yardım

Çevirici kullanıyorsanız sorunlu kutudan çıkanlar. Farklı kulaklıklar ile test ettim sırası ile yaşadığım sorunlar : 1. Kendi kendine sesi kısıp açıyor 2. Instagram a girince cızırtılı sesler geliyor, çat pıt sesleri duyuluyor, 3. Ekranı kapatıp acmayinca ses bazen düzelmiyor. Çevirici olmadan...
  8. judqelion

Çözüldü Mi 9 SE - Kasa eğik mi

Teşekkür ediyorum :) Siz hangi kılıfı kullanıyorsunuz
  9. judqelion

:) :D Set kılıf siparişi verdim. Gerçekten kasası eğilmeye müsait :)
  10. judqelion

Eğilmeye meyilli telefon resmen
  11. judqelion

daha kayıt işlemini yapmadık bootlader bekliyoruz. zaten malum yolu kullanarak yapacağız
  12. judqelion

bakalım bu cihazda sorun yaşamayacağımı düşünüyorum. umarım sadece o cihaza özeldir bu durum. :) kendilerini taktir ettim gerçekten
  13. judqelion

Teşekkür ediyorum böyle sonuçlanması mutlu etti beni
  14. judqelion

İletirim :) Tekrarı durumunda çekinmeden gel dedi. Baya oturduk sohbet ettik.
  15. judqelion

Nasıl bir sorun yasadiniz bu konuda bilgi verebilir misiniz? Aldığınız bir şeye yardımcı olmadılar mi?
  16. judqelion

Merhaba arkadaslar. Az önce değişimi yaptık semers den. Kutusu açılmamış yeni cihazı verdi sağ olsun. Cihazı kontrol ettik yenisinde bir şey yok şu anlık. Arkasında durdu Muhammet bey sonuna kadar.
  17. judqelion

Tabi ki. Ben de saskinim. Hani yapabilecek olsam icim acimaz. 2 bin lira verdikten sonra koydu icime. Kahvalti yapamadim. Desem ki ben yaptim, bos ver benden oldu deliyecegim. Aklim almiyor. Bana da ders oldu bu durum iste incelemeden bakmadan almam. Yardimci olmazlarsa da egik telefonun...
  18. judqelion

Şu an yoldayim. Sorun varsa dubaiye geri gondeririz dedi telefonda. Pek icime sinmedi ama bakalim. Haber ederim iki uc saate herkesi. hayirlisi insallah
  19. judqelion

Bakalim yarin sabah onca yolu gidecegim. Yazarim net durumu
  20. judqelion

cahil veya anlamayan birisi olsam amenna. bilinçli kullanıcıyım. elimde 3 yıllık mi5 var. gören yeni mi aldın diyor. her şeyi aşırı da titiz kullanırım. kendimi suçlayacagım yeri ve zamanı da bilirim. bende suç olsa bu kadar sayfa mesaj da yazmam buraya. iphone 6 lardaki ilk seri kronik eğilme...
Üst Alt