Arama sonuçlarınız

1. chatin_62

Yardım Mi 9se guncelleme

Bakın, arkadaşlarımız rehber konular hazırlamışlar. Bu konuları okuyarak güncellemenizi yapabilirsiniz. Bir link te ben vereyim ve konuyu kapatayım. Bir sorun yaşarsanız o konulardan yazarak yardım alabilirsiniz. Rom - Mi 9 SE Xiaomi.eu MIUI 10 v9.9.3 Beta ve v10.3.6.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı
  2. chatin_62

Yardım Mi 9se guncelleme

Aynı şeyler için defalarca konu açmanız gerekmiyor. Lütfen tek konu üzerinden gidiniz.
  3. chatin_62

Mod YouTube Programsiz Arkaplanda Çalıştırma (ROOT)

Arkadaşlar, neyi anlamıyorsunuz? Bu YouTube uygulamasını çalıştırıyor, ekstra olarak uygulama kullanmak isteyenler, bunun için yapılmış yüzlerce uygulamayı kullanabilir. Onların yeri burası değil.
  4. chatin_62

Satış Satılık Pasaport Kayıt 250₺

1 Haziran 2019 sonrası kayıtlarda sadece pasaport sahibine ait sim kartlar çalışmaktayken, kayıt yaptıran kişiye kendinize ait hat mı veriyorsunuz?
  5. chatin_62

Sohbet Sizce Bu Gerçekten Ban Sebebi mi?

Hep diyoruz ya, kullandığımız cihazlar bizden daha akıllı olmamalıdır diye. Maalesef, kullandığımız akıllı cihazlar bizlerin önüne geçmeye başladığı için idrak yeteneklerimizi de yitiriyoruz. Neticesinde de milli ve manevi değerlerimizi de kaybediyoruz. Şu anda bile hala niye banlandığınızı...
  6. chatin_62

Rehber Xiaomi GetApps [ V10 ] ile Custom Romda Sistem Uygulamarını Güncelleme

Elinize sağlık hocam. Mi Store'dan farkı nedir, İngilizce olması mı?
  7. chatin_62

Duyuru Redmi Note 5 Pro (Whyred) Kullanıcıları İçin Önemli Bilgilendirme

Telefonunuzda şifre varsa ister, telefon şifrenizi yazar geçersiniz. MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. chatin_62

Rehber Mi9 Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

Ünlem dikkat çekmektir. Windows ta üzerinde ünlem olan aygıt için sizin dikkatinizi çekiyor. Yani cihaz bir fastboot cihazı ama ne olduğunu tam anlamadım, sürücülerde bir sorun var diyor. Rehber konularımızın hemen hemen hepsinde bu sorunun çözümünü bulabilirsiniz. MIX 2 cihazımdan Tapatalk...
  9. chatin_62

Soru Mi 8 SE Gcam 6.2 önerisi

Birçok konuda bununla ilgili sorular sormuşsunuz. Tek yerden takip edin lütfen.
  10. chatin_62

Driver sorunu olduğunda, telefon pc'ye bağlı ise fastboot uzun süre açık kalmaz. Driver sorununu çözmeniz gerekiyor. MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. chatin_62

Sohbet Redmi note 7 kullanıcı yorumları

Gördüğüm telefonlar arasında çözünürlüğü değişen bir telefon görmedim. Elbette ki oradaki çözünürlük bilgi amaçlı yazılmıştır. Dikkat ederseniz orada ram, rom, işlemci v.s. bilgileri de vardır. Onlar da bilgi amaçlıdır. MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. chatin_62

Evet aynı adımlar. Zip dosyasından kastınız unlock uygulaması ise evet aynı. MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. chatin_62

Ekranda herşey yazıyor zaten. Takdir edersiniz ki sizin yerinize de biz bekleyemeyiz.[emoji1787] MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. chatin_62

Madalya MIUI/XİAOMİ Ürün Madalyaları Dağıtımı Başladı. Yetiş Vatandaş.

Size kimse yalan söylüyorsunuz ya da sizde bu telefon yok demiyor ki. Burada bir kural var ve bu kuralları uygulayanlar madalyayı kazanıyor. İll şimdi çekip göndereceksiniz diye birşey yok. Ne zaman isterseniz gönderebilirsiniz. Madalyayı önce alana birşey verilmiyor [emoji1787] MIX 2...
  15. chatin_62

Rehber Persist Nasıl Yüklenir?

Eğer bir sorun yoksa kurcalamanızı tavsiye etmem. Twrp sürümünüz destekliyorsa persist'i seçeceksiniz. Recovery, boot falan değil. MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  16. chatin_62

Mod OTG ile NTFS Desteği - Okuma ve Yazma İşlemi

Hangi uygulamayı istiyorsunuz? MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  17. chatin_62

Soru Hoparlörden hava geliyor :D

Ses havanın titreşimidir. Hava olmasaydı ses de olmazdı.
  18. chatin_62

Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

Fastboot moduna alıp, unlock uygulamasını çalıştırınız. Oturumunuzu açıp unlock yapabilirsiniz. Eğer daha önce cihazdan unlock isteği yapılmamış ve telefonunuz unlock için yetki almamışsa sizin yapabileceğiniz bir şey yok. Yetkili hesap ile rom yüklenmesi gerekiyor. Bunun için Zenex ile irtibata...
  19. chatin_62

Çözüldü Mi 9SE Fastboot da Kaldı

Sevgili Yusufmi9se , Lütfen çıkarttığınız bu dosyayı da yine aynı şekilde çıkartınız. Fastboot dosyaları tgz uzantılı olur, çıkardığımız da tar uzantılı 1 dosya ortaya çıkar. Tar uzantılı dosyayı da çıkardığımızda elinize benim videodaki resimden alıntı yaptığınız gibi images klasörü ile Flash...
  20. chatin_62

Haber Çakma Mi9Se

Ben 2013'ten beri piyasada gördüğüm çakma cihazlarının haddi hesabı yok. MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt