Arama sonuçlarınız

1. E

İpucu Türk Telekom Hattınızı Farklı Cihazlara Takmadan 4.5G ve VoLTE Etkinleştirme

iyi gunler, bende bu yöntemle Mi Mix 2s için başvuruda bulunmuştum, Onayınız ile düzeltme uyguladık dediler, tamam dedim şimdi girip baktıgımda telefonun Model Apple iphone 7 olarak görünüyor :)) bu nasıl bir mantık...
  2. E

Rom Mi MIX 2S – Global Beta 9.6.27 Rom Recovery - OTA - Fastboot İndirme Bağlantıları

Bu verdıgınız bılgıler hazıran ayında yayınlanan guncelleme bilgileridir, yeni değil sanırım değil mi ? cunku benım telefonumda cok uzunca bir süredir 9.6.27 versiyonu vardı...
  3. E

İpucu Türk Telekom Hattınızı Farklı Cihazlara Takmadan 4.5G ve VoLTE Etkinleştirme

bende 13 unde her ıkı telefondanda başvurdum şuana kadar ne arayan ne soran var bakalım bekliyoruz. ekleme: az önce aradılar, sistemde Mi Mix 2s olara görünüyor ama telefonunuzun VOLTE desteği olmadığı için açamıyoruz dediler, Bende eminmisiniz, cihazın Volte desteği mevcut tekrar inceleyin...
  4. E

Rehber rootlu cihazlarda netflix yuklenememe sorunu ve cozumu

arkadaşlar bende de şöyle bir durum var, Mi Mix 2s kullanıyorum, telefonum üzerinde Netflix izlememde sorun yok, geçenlerde LG marka projetir aldım, wifi screen mirroring özelliği var, yani telefon üzerinden ekrani prjeksoyuna yansıtabiliyorum, ama gel gelelim NetFlixi yansıt dediğimde...
  5. E

Soru netflix-eea rom-bl kilidini kapatma

mi mix 2s kullanıyorum Global beta yuklu NetFlix de bir sıkıntı yok, telefon ile alakalı bir durum mu ? BL kilidimde açık
  6. E

Rom Mİ 8 SE Mi room rom

link var mı
  7. E

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 10 v9.9.3 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

son eu surumde durumlar nasıl arkadaslar
  8. E

Soru IMEI Klonlama

yeni yasa doğruysa, 250tl vererek kendi imesini yasal olarak kayıt altına aldırabileceksin, enteresan bir durum ,
  9. E

Soru Miui11

beta olarak Mıuı11 dagıtılıyor mu peki ? kapalı beta vs..
  10. E

İnceleme MIUI 10 - 9.4.25/26 Global Beta Güncellemesi Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

Download Linki Değişmiş Artık, Beta olanlar kaldırılmış sanrım MIUI Stable ROM Download Links Collection - General - Mi Community - Xiaomi Beta Rom Bırakma Yazıları FAQ — MIUI Global Beta ROM Stops Releasing - General - Mi Community - Xiaomi
  11. E

İnceleme MIUI 10 - 9.4.25/26 Global Beta Güncellemesi Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

iyi gunler, Global Beta olayı kesınlıkle bu son guncelleme ile bitti mi ? Artık EU Rom dan mı takip edeceğiz ? Yani TWRP ile yola devam sanırım .
  12. E

Yardım Mi mix 2 volte açma

oldugu gibi , artık goruntu aramada karsı taraf calıyor
  13. E

Yardım Mi mix 2 volte açma

bende Mix2s kullanıyorum Turkcell hattınızda Volteyı nasıl acabıldınız ?
  14. E

Soru Redmi 5 Plus Ahize Sesi Sorunu

iyi gunler, konuşma yaparken gelen aramayı sizdede uyarmıyor mu ? bir çözümü var mı ? tşkkrler
  15. E

Rom Mi MIX 2S – Global Beta 9.5.17 Rom Recovery - OTA - Fastboot İndirme Bağlantıları

Bu cihaz için Orange Fox Recovery mevcut mu ? 1560836623 varmış buldum, EU Rom ile güzel çalışıyor .. OTA dan guncellemeyı ındırımce kendısı otomatık olarak kurulumu yapıp acılıyor, en azından redmı 5 plus da böyle duzgunce calısıyor umarım mix 2s de de çalışır OrangeFox - Browse...
  16. E

Yardım Mi Mix 2S Qcn File

bugun bazı sayfalarda linkler dolanıyordu, poco mi8 k20 mix2 mix2s mix3 Mi9 Redmi Note7 imei atılıyor diye . doğrumu acaba ?
  17. E

Rehber Sistem uygulamalarını (Miui App ve Google App) kaldırma[Rootsuz]

hımi yerıne bişiy gelmedi öylemi?
  18. E

Rehber Sistem uygulamalarını (Miui App ve Google App) kaldırma[Rootsuz]

Telefondaki "Miui Forum" uygulaması artık güncel değil mi ? uzunca süredir hep aynı mesajlar ve gorseller duruyor gibi
  19. E

Soru mi9 se imei sonrası

Atamamışsınız :)) devlet hemen kapatmıyor. Bazen 1 yıldan fazla acık kalıyor
Üst Alt