Arama sonuçlarınız

1. U

Yardım Wifi Google play sorunu

Güvenlikten izinler git otomatik başlata gir sistem uygulamalarını göster de İndirilenler uygulamasını otomatik başlat de düzelmesi lazım. Aynı sorunu günlerce yaşadım. İndirinler uygulaması sıkıntı yapıyor
  2. U

Sohbet Milli Takımı Gururla izliyorum

Şiir gibiyiz Maşallah clap~~
  3. U

Çözüldü Youtube Vanced Oturum Açma Sorunu

Twrp var mı cihazınız da
  4. U

İpucu Android 9 İçin Xposed

Mi 6 xiaomi eu beta 9.6.5 te sorunsuz çalıştı. True teşekkürler hocam clap~~ Ayrıca mi6 da kullandığınız modülleri neler paylaşabilir misiniz
  5. U

Rom Mi 6 Global Kararlı MIUI 10 V10.3.4.0 OCAMIXM İndirme bağlantısı

Ben EU Beta kullanıyorum karanlık mod gayet düzgün ve sağlıklı çalışıyor. Tavsiye ederim
  6. U

Rom Mi 6 Global Kararlı MIUI 10 V10.3.4.0 OCAMIXM İndirme bağlantısı

https://play.google.com/store/apps/details?id=es.rafalense.telegram.themes Linkteki uygulamayı kurup ayarlarsan night Modeyi kapatın düzelecektir büyük ihtimalle
  7. U

Çözüldü Arka planda çalışan uygulamalar.

H Hocam ben ana ekrandaki ön belleği temizle kısayolu ile yapıyordum ama dediğiniz gibi yapınca uygulamayı zorla durduruyor ve uygulama çalışmayı ve bildirim göndermeyi kesiyor. Teşekkür ederim sorun çözülmüştür clap~~
  8. U

Hocam dediklerinizin hepsini yapmıştım. Kilit ekranına geçince zaten greenify donduruyor uygulamalaerı onda sıkıntı yok. Tüm bunlara rağmen program nasıl kendini başlatıyor onu çözemedim.
  9. U

Hocam eu beta kullanıyorum. Dediğiniz yer güvenlik uygulamasına bağlanıyor yani aynı yere. Kontrol ettim kapalı otomatik başlat.
  10. U

Aslında grenify ekranı kapatınca aktif oluyor. Ayarlarını yapmıştım. Ekran kapanınca bildirim gelmiyor. Sanırım greenify işini yapıyor. Ama telefon elimde ekran açıkken bahsettiğim sıkıntı var hocam
  11. U

Arkadaşlar cihazımı ekran açık kullanırken haber uygulamaları, instagram gibi bazı uygulamalar aşağıdaki; Otomatik başlat kapalı Arka planda başlat kapalı Arka plan etkinliği kısıtlama açık Pil tasarrufu açık Magisk Grenify yüklü ve aktif Magisk Doze modülü yüklü Arka plan veri bağlantısı...
  12. U

Çözüldü Rom atma sorunu

Gidiş o gidiş headbang~~
  13. U

Çözüldü Rom atma sorunu

Rom root işleri ile uğraşıyorsanız bence mutlaka bir adet usb otg bellek almanız lazım. Pc ile uğraşmadan direk cihaza belleği takıp twrpden halledebilirsiniz. Benim otg bellek var magisk modül, twrp zip vs hata verip bootloopta kalınca hemen otg yi takıp hallediyorum. Tavsiye olarak yazayım...
  14. U

Yardım mi 6 fast ast boot modda kaldı tum kombinasyonlar denendi,

Rehber - MI Flash Tool İle FastBoot ROM Kurulumu Bu konudaki adımları takip edin hocam. Video ile detaylı anlatım mevcut. Takıldığınız yerde yardımcı olur gören arkadaşlar
  15. U

Mod Çağrı Günlüğü Renklendirme

Twrp den yüklerken for mi 8 Lite yazıyor. Mi 6 eu beta 9. 5.30 denendi baştan rom yüklemek zorunda kaldım
  16. U

Yardım mi 6 fast ast boot modda kaldı tum kombinasyonlar denendi,

Bl kilidi açık mı hocam cihazın. Mi logosunun altında yazar unlocked site 1559765647 Rehber - MI Flash Tool İle FastBoot ROM Kurulumu
  17. U

Yardım Renkli güç menüsü

Forumda bununla ilgili detaylı bir paylaşım yapılmıştı diye hatırlıyorum
  18. U

Yardım Üst menü rengini değiştirme

https://play.google.com/store/apps/details?id=es.rafalense.telegram.themes Bunu indirin ayarlarda night Mode kısmı var onu değiştirin düzelecektir
Üst Alt