Arama sonuçlarınız

 1. byAndroid

  Yardım Ekran Sorunu

  Teşekkür ederim yorumuz için
 2. byAndroid

  Yardım Ekran Sorunu

  Güncel
 3. byAndroid

  Yardım Ekran Sorunu

  Hocam bunu bende çok yapmak istiyorum ama cihazı kapamaya çalıştığımda tekrar açılıyor falan . Bataryanın bitmesini bekliyorum bir sıkıntı çıkmaması için.
 4. byAndroid

  Yardım Ekran Sorunu

  Hata donanımsal ama neyi değiştireceğiz ekranı mı anakartı mı onu çözemedim ya da başka bir şeyi mi ? Daha önce ekran değiştirme tecrübem var en kısa sürede yapmak istiyorum cihazı. Yoksa yeni cihaz alma yolunda atım atacağım. Ya da eski mi 4 ü kullanmak için anakart ayarlamaya çalışıcam.
 5. byAndroid

  Yardım Ekran Sorunu

  Hocam fiziksel olarak hiçbir problem ezik ve ya darbe görünmüyor videoyu açmaya çalıştım tekrar dener misiniz?
 6. byAndroid

  Yardım Ekran Sorunu

  Halihazırda mi 5x cihazımı kullanıyorum genel anlamda memnunum. Soruna gelecek olursak bolu da kamp atarken cebimde uyuduğum telefon sabah kalktığımda saate bakmak için elime aldığımda ekranın gidik oluğunu gördüm. Hem dokunmatik hem de renk olarak parazit yapıyordu. O sıra telefonla uğraşırken...
 7. byAndroid

  Yardım İlk Defa Xiomi Almak

  Aynen öyleymiş sizin cihaz bu Redmi Note 7 - Performance Redesigned @₹9,999 Kamera harici fark yok, 48 Mp biraz da reklam pazarlama şeysi.
 8. byAndroid

  Yardım İlk Defa Xiomi Almak

  Arkasında 48 Mp yazmayan kapaklarda var sanırım. Önemli olan kameraya girip manuel modda 48 Mp bulmanız. Otomatik modda 12 Mp çekiyor diye biliyorum.
 9. byAndroid

  Sohbet garantisiz telefon almak?

  Aynen kayıtsız olarak ama mi 9 se de şuan için biraz sorunlu bir cihaz olarak görülüyor kulaklık sorunu, çekmeme sorunu, pil sorunu gibi
 10. byAndroid

  Sohbet garantisiz telefon almak?

  Mi 8 se öneririm.
 11. byAndroid

  Sohbet Gearbest'ten Alışveriş

  2017 sonu yada 2018 başında aldım, hem DHL ücretli kargo 60 TL idi sanırsam birde üstüne gümrük ücreti 80 lira verdim diye hatırlıyorum. Pc 800 liraydı 1000 TL ye denk geldi gibi bir şey. Şimdi kargo dahil 1800 TL olmuş pc
 12. byAndroid

  Sohbet Gearbest'ten Alışveriş

  Ben jumper marka almıştım. Nasıl yardımcı olabilirim
 13. byAndroid

  Sohbet garantisiz telefon almak?

  Bu yola çıkarken garantili mi 4 ile çıktım ondan sonrası eşe dosta garantisiz şekilde devam etti.
 14. byAndroid

  Sohbet garantisiz telefon almak?

  Garantisiz olarak 6 Xiaomi cihazı aldık, mi 5x, note 4x snapdragon, 2 adet Redmi note 5, 2 adet mi 8 se hiçbir problem yaşamadık. Tavsiye ederim.
 15. byAndroid

  Haber Mi9 Se Sorunlu OTA Güncellemesi !

  Cihazınız zaten güncel ne hatasından bahsediyorsunuz?
 16. byAndroid

  Akilliphone sitesine dikkat. Güvenilmez!

  Bende çok şey aldım burdan, hatta mi 4 için ekran alıp taktım. Çalışmadığını görünce geri iade gönderdim para iadesi yaptılar. Ben bir sorun yaşamadım açıkçası.
 17. byAndroid

  İpucu Mi5 Deji batarya yorumum

  Yıllar önce (5 yıl) deji bataryayı galaxy s i9000 de kullanmıştım, o zamanın cihazı ile 6 yada 7 saat ekran süresi almıştım performans çok iyiydi. Bende tavsiye ederim.
 18. byAndroid

  Sohbet Mi8 SE Aldim.

  Mi 5x ten geçmek istediğim modeldir kendileri, kulaklık ve hoparlör performansı hakkında bilgi verebilir misiniz? Şuan kullandığım cihazın bu konuda çok iyi olduğunu düşünüyorum.
 19. byAndroid

  Yardım Mi5x

  Olabilir çok eski o sürüm, yedeklerinizi alıp telefonu sifirlayarak son sürümü kurabilirsiniz. Diğer şekilde telefon açılmıyor siyah ekranda kalıyor. En son twrp sürümünü kurup twrp üzerinden romu kurmanız gerekiyor.
 20. byAndroid

  Yardım Mi5x

  Bende 10.3.1.0 sürümü yüklü sizde 10.2.2.0 yüklü ise sizde dediğim sürüme geçebilirsiniz.
Üst Alt