Arama sonuçlarınız

1. cankis

Rehber Mi 8 Se Viper4Android FX Magisk Yükleme

Hocam bunu kurduğumuzda bir ayar yapmamız gerekiyor mu yoksa direkt devreye giriyor mu
  2. cankis

Haber MI8 SE Yeni Magisk

o çok şarj yiyor diyorlar ya onu kullanmaya çekiniyorum
  3. cankis

Haber MI8 SE Yeni Magisk

Arkadaşlar hazır MI 8 SE kullanıcıları olarak toplanmışız, kullandığınız modülleri yazar mısınız faydalanalım hepimiz..
  4. cankis

Soru MI 8 SE BİLDİRİMLERİ ÇENTİKTE KALICI NASIL YAPABİLİRİM

Ayarlarda değil zaten hocam, twrpden flashlayıp kullanıyorduk
  5. cankis

Soru MI 8 SE BİLDİRİMLERİ ÇENTİKTE KALICI NASIL YAPABİLİRİM

Arkadaşlar bildirim çentikte görünüp 1 saniyede geri kayboluyor ve ben kalıcı olmasını istiyorum bunla ilgili bir mod vardı fakat bulamıyorum bir türlü yardımcı olabilecek var mı?
  6. cankis

Yardım Mİ8 SE rom önerisi

Sevgili kardeşim, cihaz twrpde bekliyor ve yarın işe gitmem gerek hızla halletmem gerekiyor çünkü uğraşacak vaktim olmayacak.. İyi forumlar teşekkür ederim. 1552594753 Neyi eksi yön olarak gördünüz söyleyebilir misiniz? 1552594808 Hatalarım için affola yeniyim henüz tam kavrayamadım.. Beta...
  7. cankis

Hocam bi roma geçince onca ayar çekiyorum meşakatli iş çorap değiştirmiyoruz ki :) Teşekkür ederim önerin için 1552589933 Mi globe dediğiniz global mi oluyor?
  8. cankis

stabilden farkı nedir? eksi artı yönü var mı=
  9. cankis

Arkadaşlar mi8 se cihazım var bana şarj, hız performansı her açıdan iyi olan bi rom önerir misiniz hemen geçicem cevaplarınızı bekliyprum
  10. cankis

Uygulama Mi8SE Stabil Google Camera [9.0]

Gece modu var mı?
  11. cankis

Rom Mi ROOM 9.7.11 Yayınlandı

ClassiCTR hocam ben yeni sürümü paylaştığınızda burdan bildirim almak istiyorum da öyle bir şey mümkün mü?
  12. cankis

Uygulama Mi8SE Stabil Google Camera [9.0]

Aynen adımları bi yazar mısın
  13. cankis

Çözüldü Mi room romu için twrp var mı?

Miroom ile uyumlu mu bunlar her twrp uymuyo diyolar
  14. cankis

Çözüldü Mi room romu için twrp var mı?

Selam arkadaşlar ben mi room a geçtim eu romdan ve twrp silinmiş ne yapmam gerekiyor?
  15. cankis

Yardım Acil yardım telefon sesleri algılamıyor

Telefonu ilk aldığımda çin romdu zaten ve onda da yapıyordu
  16. cankis

Denedim sıfırlamak işe yaramadı
  17. cankis

Mi8se telefon aldım 1 ay önce fakat telefon sesleri algılamıyor mesela video izlerken medya sesini kısması gerekiyor kısmıyor gene zil sesini kısıyor Facebook ve twitter uygulamasında çalışmıyor bu ses algılama fakat Instagram'da çalışıyor neden olabilir sizce?
Üst Alt