Arama sonuçlarınız

1. CraweL

Rom Mi 8 Lite Xioami Eu Beta Rom MIUI 10.5_9.7.18

Ben Dünya da ki en şansız insanım. Şarj Performansı için bu kerneli kurmanı da öneririm. Mod - Legendary Kernel Tweaks [LKT]
  2. CraweL

Yardım VoWifi aktif Xiaomi telefonla yurtdışı görüşme

Rehber - Quallcom İşlemci Cihazlarda Turkcell VoLte-VoWifi-ViLte Etkinleştirme
  3. CraweL

Yardım Mi 8 MiFlash Yüklenme Problemi

pendroz hocam nasıl yükleyeciğini belirtmiş.
  4. CraweL

Yardım Mi 8 MiFlash Yüklenme Problemi

Driverleriniz yüklü değil.
  5. CraweL

Sohbet Sohbet köşeşi

Sizin beğenide maşşallah günde 500 beğeni geliyor heraldehaha--haha-- hızınıza yetişilmiyor :D
  6. CraweL

Rom Mi 8 Lite Xioami Eu Beta Rom MIUI 10.5_9.7.18

Artık sizde bi eu betacısınızYes~~. Hocam siz şebeke kopma sorunu yaşıyor musunuz?
  7. CraweL

Sohbet Sohbet köşeşi

Günaydın herkese hayırlı sabahlar... (1000 mesaj )
  8. CraweL

Yardım Görüntülü Arama

Operatörler xiaomi de volte açmaya izin vermiyor. Samsung, iphone gibi cihazlara hattınızı takıp aktıf edin. MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. CraweL

Yardım Görüntülü Arama

Öncelikle volteyi aktıf edin. * #*#86583#*#* MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. CraweL

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.7.18/19 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

İnstagram bildirim sorunu yaşıyorum. Başka yasayan var mı? MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. CraweL

Yardım Görüntülü Arama

Bezdiriyor bu telefon :/ MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. CraweL

Yardım Görüntülü Arama

Sim 2 de kullanıyorum sim 1 e aldığım zaman şebeke kopması yüzüne cihaz kullanılmıyor. MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. CraweL

Yardım Görüntülü Arama

Mi 8 lite ın herşeyi sıkıntı :) MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. CraweL

Yardım Görüntülü Arama

Hocam bende de telefon çalarken görüntüyü gösteriyor ama aradığım kişi açınca görüntü gidiyor. MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. CraweL

Soru Çok hoş durum cubugu nasıl yaparız ??

Rica ederim MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  16. CraweL

Soru Çok hoş durum cubugu nasıl yaparız ??

Temanın mtz hali İndir Color v10 mtz
  17. CraweL

Rehber Tema Mağazasına, Tema Yükleme Rehberi

Elinize emeğinize sağlık hocam. MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  18. CraweL

Diğer Salla Kazan Hilesi

Baktım da o kadar uğraşılmaya deymez :) MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  19. CraweL

Soru Twrp yedek alma

Rehber - TWRP Yedekle/Backup Seçenekleri Kullanımı (Görsel Ekli) MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  20. CraweL

Diğer Salla Kazan Hilesi

Nox ne oluyor? MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt