Arama sonuçlarınız

1. sezai1989

Yardım MI 8 İnternet problemi

Merhaba arkadaşlar telimi yatmadan internet kapalı şekilde şarja takıyorum sabah kalkınca bakıyorum internet açık. Bunun bi ayarı varmı nasıl kapatıcaz.
  2. sezai1989

Yardım Mi6 MAVİ ARKA KAPAK

Arkadaşlar arka kapak lazım acil elinde olan varmı
  3. sezai1989

Yardım Mi8 10.3.1.0 Güncelleme Sonrası Hatalar

Arkadaşlar cihazımı güncelledikten sonra en başta cihazımda olan hatalar 1. Üst ekranı aşağı çektiğimizde ekran parlaklığını elle ayarladığımız yerde ışığı açıp kıstığım anda dalgalanma oluyor. Yani ışığı açarken ekran kararır gibi efekt veriyo. 2 si Cihazı gece yatmadan şarja koyuyorum. İnt...
  4. sezai1989

Yardım Mi8 gelen aramada ekran sorunu

Arkadaşlar arama geldiği zaman ekran kapalı oluyor. Kilit açma tuşuna basınca ekranın ışığı öyle yanıyor. Bunu nasıl düzeltiriz
  5. sezai1989

Soru Mi8 Güncelleme sonrası Hard reset

Arkadaşlar her gelen güncelleme sonrası hard reset atmanın bi mantığı faydası varmı. Mİ8 Cihazıma son gelen güncelleme ile şarjım çok çabuk tükeniyor çözüm bulamadım
  6. sezai1989

Yardım Mİ8 Şarj Sorunu

10.2.2.0 güncelleme sonrası şarjım çok çabuk bitmeye başladı.Ne yapmam gerek
  7. sezai1989

Yardım Xiaomi mi 8 Cihazıma klavye mause bağlayıp oyun oynamak istiyorum

Merhaba arkadaşlar mi8 cihazıma otg kablosu aldım Bluetooth klavye ve mausu bağlıyorum çalışıyor. Yalnız pubg oyununda hiç bir şekilde görmüyor. Ne yapmak lazım
  8. sezai1989

Yardım Xiaomi METAL TASARIM ARAÇ SARJI

Arkadaşlar xiaomi araç çakmaklık şarjı aldım hepsiburadadan. Normalde içeriğine baktığın zaman hızlı şarj dior. Ama teli takınca sadece şarj oluyor yazıyor. Farklı bir hızlı şarj cihazı takıyorum bu defa hızlı şarj oluyo dio. Bu cihazı kullanan varsa bu konu hakkında yardım bekliyorum
  9. sezai1989

Yardım Mİ8 MİUİ 10.1.1.0 PİE GÜNCELLEME SONRASINDA SARJ SORUNU

Merhaba arkadaşlar mi8 cihazımı güncelledim fakat güncelleme sonrası şarjım çok çabuk bitiyor.bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
Üst Alt