Arama sonuçlarınız

1. D

Soru Mi 8 Rom atma

Teşekkür ederim
  2. D

Soru Mi 8 Rom atma

Merhabalar Migrosdan alınma bi Mi 8 e sahibim global sürüm değil sanırım ilk aldığımda içinde Rus romu vardı bende Miflash dı sanırım o uygulama ile Global olan romu yükledim bi senedir böyle kullanıyorum en son gelen 10.3.2 güncellemesi sarj konusunda canımı çok sıkıyor bu yüzden forumda...
  3. D

Yardım Mi 8 sarj ve söket sıkıntısı

Öncelikle herkese Merhaba Yaklaşık 10 aydır Mi 8 kullanıyorum Biliyorsunuz ki sarj söketimiz Type C türünde ve buda bize kabloyu iki yönlü bağlantı sunuyor lakin Hızlı sarj etmek için kabloyu hep aynı doğrultuda takmam gerekiyor diğer türlü taktığımda hızlı sarj yazısı gelmiyor ve telefon geç...
  4. D

Soru Ekranın kendi kendine uyanması

Benzer bi sorun yaşamadım gösterilmesine izin vermediğin uygulamalardan bildirim geliyor olabilir diye düşünüyorum Kilit ekranında izin vermediiğim bildirimler geldiğinde oluyor bende
  5. D

Rehber Xiaomi Mi 8 Bildirim İkonlarını Gösterme - Tüm Mi8 Serisi

Sıkıntıyı bi uygulama ile çözdüm konuyu Miui geliştirme bölümünde bulabilirsiniz
  6. D

Rehber [Rootsuz]Çentikli Telefonlarda Bildirim iconu sabitleme

Evet uykuya girmiyor sürekli kendim kilitlediğim için fark etmemiştim 1552767449 Değerler cihazınıza göre değişir muhtelemen benim telefonumda x ekseni 153 ekranın ortasına geliyor neredeyse X:25 Y:60 size:35 değerlerini kullanıyorum mi 8 de mağlum çentik kısmı mi 8 lite a göre baya geniş
  7. D

Uygulamayı ilk açtığımızda gelen ekrandan gerekli izinleri (erişilebilirlik, uygulama üzerinde göster vb) aktif hale getirdiğimizde sıkıntısız olarak çalışıyor. not: programı tekrar açtığımızda izinleri aktif ettiğimiz ekrana ulaşamadım konum ayarlama ekranı gözüküyor sadece
  8. D

Ücretli değil destek amaçlı bağış istiyor
  9. D

Sohbet Pupg mobil telefon onerisi

Mi 8 kullanan biriyim uzun saatler pubg ve mobile legends oynuyorum bi eksiği yok 1 ay kadar önce yakın arkadaşıma mi 8 lite aldık aşağı kalır bi yanı yok işini görür diye düşünüyorum
  10. D

Soru MI 8 SE BİLDİRİMLERİ ÇENTİKTE KALICI NASIL YAPABİLİRİM

https://play.google.com/store/apps/details?id=zanini.andrea.notchtest Mi 8 de bu uygulama ile çözdüm konu olarak paylaştım biraz önce
  11. D

Öncelikle herkese merhabalar 6 aydır mi 8 kullanan biri olarak bildirim iconlarının çentik kısmında sabit olmaması canımı çok sıkıyordu. Twrp gibi yöntemler ile yapıldığına rastlamıştım ama uygulama olarak bulamamıştım bugün bulduğum uygulama ile sorunu çözmüş bulunmaktayım forumda daha önce...
Üst Alt