Arama sonuçlarınız

1. Hakan Ali Hasan

Yardım Dizi izlerken tam ekran olmama sorunu

Tam ekran modu veya chrome tarayıcı deneyebilirsin
  2. Hakan Ali Hasan

Sohbet Instagram stabilize sorunu

Stabilize sorunu değilde history atmak istediğinde kamerada bi puslanma ve yakınlaştırma söz konusu başka cihazlarda oluyomu bilmiyorum ama samsung ve apple cihazlarda sorunsuzdu whew~~
  3. Hakan Ali Hasan

Yardım güncellemeyi yarıda bıraktım

Geçmiş olsun ho Geçmiş olsun hocam telefon brick olmuş bl kilidi açıksa miflash tool ile romu tekrar flashlayabilirsin
  4. Hakan Ali Hasan

Soru Mi8 Lite vs Note 6 Pro

Note 6 pro kullanmış biri olarak şu an tekrar mi8 lite kullanan biri olarak söylüyorum o kadar ahım şahım fark yok ama bazen note 6 proda ekran geç açılma uyanmama sorunu bildirim sorunu vardı şu an durum nedir bilmem,kullanım açısından binfark yok benim açımdan pil konusunda note6 baya bi önde...
  5. Hakan Ali Hasan

Soru Mi 8 kullananlar memnun musunuz?

Bende tam tersi hiçbir sorun yok 8=)
  6. Hakan Ali Hasan

Soru Mi8 lite Nıght mode

Ayarlar ekran bölümünde mevcut hocam 10.3.2 güncellemesinde aktif oldu
  7. Hakan Ali Hasan

Rom Mi 8 Lite Global Kararlı Miui V10.3.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Gece modu gelmiş hoş olmuş satte güzel çalışıyor
  8. Hakan Ali Hasan

Haber Huawei Android Desteğini Kaybetti

Aynen katılıyorum koskoca microsofta destek vermediler de kalkıpta huawei xiaomi gibi firmalara vermezler bu böyle devam ederse çinli üreticiler biter
  9. Hakan Ali Hasan

Orası biraz zor hocam ne kadar ios android alternatifi sistemler çıksada hiç biri ikisine kafa tutamaz sayılı kişiler kullanır windowsmobile'de olduğu gibi 1558335630 Elbette gelir sonuçta çinli firma
  10. Hakan Ali Hasan

Huawei'den sonra sıra xiaomi,oppo,oneplus gibi cihazlarda yakında bunlarında kesilirse şaşırmam :P 1558335488 Dedigin dogru ama bizim gibi apk işlerinden anlayan kaç kişi var ki?
  11. Hakan Ali Hasan

Yardım Mi 8 Lite Isınma

Büyük ihtimalle bataryaya zarar verir başka birşey olmazclap~~ Sabaha kadar sarjı nasıl bitmemiş ben ona şaşırdım herhalde sarja takılıydı :osenin yapacağın birşey yok tanıdık bir telefoncu varsa ona göster batarya kontrolü felan yapsın
  12. Hakan Ali Hasan

Yardım Hassasiyet sorunu

Ekran koruyucuyla alakası yok onun. Evet kullanıyorum yok iken de yapıyor
  13. Hakan Ali Hasan

Yardım Hassasiyet sorunu

Benim mi8 lite modelimdede aynı sorun var,telefon masanın üzerindeyken algılaması çok kötü.sanırsam kullanılan panel'den kaynaklanıyor,eee ucuz malın etide ona göre olurmuş diye boşuna dememişler.clap~~
  14. Hakan Ali Hasan

Sohbet Mi 8 ekran

Ebay veya aliexprees üzerinden bulabilirsin hocam ama orjinal değil diyolar doğrumudur bilmem
  15. Hakan Ali Hasan

Yardım Xiaomi mi8 lite panelimin simsiyah olması

Kullandığın bir uygulama tetikliyor olabilir hocam örneğin twitter gece modu gibi gece modu kullandığın uygulamaları kapat dene
  16. Hakan Ali Hasan

Soru mi 8 lite mı redmi note 7 mi

Bende mi8 lite aldım gayette memnunum tasarımıda hoş arkadaşların dediği gibi kamera ve tasarıma önem veriyorsan mi8 lite ama bataryası büyük olsun damla çentik olsun kulaklık girişi olsun dersen note7drunk~~
  17. Hakan Ali Hasan

Soru 10.3.1.0 güncellemesi

Hocam betaya geçerken herşey sıfırlanır onun için uyarı yapıyor.
  18. Hakan Ali Hasan

Soru 10.3.1.0 güncellemesi

10 yazan logoya 10 kere tıkla gelicek
  19. Hakan Ali Hasan

Yardım Şarjdayken şarj olup gidiyor

Anakartın sarj kısmı hasarlanmış hocam.Bildiğiniz iyi bir usta varsa gönderin veya servise yollayın.
  20. Hakan Ali Hasan

Yardım Xiaomi olan güvenim

Bende gayet memnunum hiçbir sorun yaşamadım 4 aydır parasını sonuna kadar hak eden bir cihaz
Üst Alt