Arama sonuçlarınız

1. archesm

Sohbet Sohbet köşeşi

Herkese Günaydın, hayırlı sabahlar hayırlı cumalar sun~~sun~~
  2. archesm

Soru Redmi note 7 için gcam yüklenebilir mi

Uygulama - Redmi Note 7 ve Note 7 Pro’ya Google Kamera (GCam) yüklemek.
  3. archesm

Rehber Xiaomi Unlock Tool ile Bootloader Kilidini Açma

Merhabalar, Anladığım kadarı ile sadece Telefon üzerinden Geliştirici seçenekleri kısımından başvuru işlemini başlatmış bulunmuşsunuz. Konu da ki unlock tools programını bilgisayarınıza kurulum yaparak, adımları takip edip işlemleri uygulamaladığınız da Unlock tools üzerinde kalan saat...
  4. archesm

Yardım Xiaomi 10000 mAh QC3.0 veya BlitzWolf mAh QC3.0 (Arasında Fark)

Son 21 Adet kalmıştı Tükenmiş demek ki :(
  5. archesm

Yardım Pocophone F1 parmak izi çalışmıyor

Ayarlar - > Telefon Hakkında - > Kernel Version'una 4-5 kez tıklayınız, Cehck info Menüsü gelecektir. Bu menü den cihazınızın tüm donanım testlerini yapabilirsiniz. Finger Print test e giriniz. Kontrol ediniz.
  6. archesm

Yardım Pocophone F1 parmak izi çalışmıyor

Merhabalar, Ayarlar kısımından Check info ya girerek, Parmak izi sensörünü test eder misiniz? Testte bir sorun görünmüyor ise, Telefonu yeniden başlatıp, kilit ve şifre verilerini kaldırınız. Tekrar yeniden başlatarak Kilit ve şifre ekleyerek Parmak izi aktif olacak mı kontrol ediniz. Yine...
  7. archesm

Madalya Instagram'da MIUI Türkiye'yi Takip Et Madalya Kazan!

Madalyanız teslim edilmiştir. Teslim edilmiştir Rica ederim hocam.
  8. archesm

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Hayırlı olsun hocam Yes~~
  9. archesm

Yardım Xiaomi 10000 mAh QC3.0 veya BlitzWolf mAh QC3.0 (Arasında Fark)

Xiaomi 10000 Mah tavsiye ederim. Ayrıca Market bölümümüzde daha uygun fiyatlı. Xiaomi Mi 10000 mAh 3.Nesil Powerbank
  10. archesm

Sohbet Yedekleme için yardım...

İnceleyebilirsiniz, Diğer - Muhtelif yedekleme metodları
  11. archesm

Madalya Instagram'da MIUI Türkiye'yi Takip Et Madalya Kazan!

Madalyalarınız verilmiştir. İyi forumlar dilerim
  12. archesm

Yardım Mi MIX 3 ön kamera bulanık

Merhabalar, Fotoğrafı çekerken Odaklamayı ön plana değil de daha odak noktasına doğru, orta kısımlar da olacak şekilde seçerseniz ve ortam ışığı daha iyi olursa daha net fotoğraflar ortaya çıkabiliyor. Google Kamerayı da denemenizi tavsiye ederim.
  13. archesm

Madalya 100'ler Kulübü Madalyaları

Madalyalarınız verilmiştir clap~~ İyi forumlar dilerim.
  14. archesm

Tema Tema İsmini Sen Ver + Tema Fikirleri

Ellerinize sağlık Ottoman Skorpi hocalarım. Seçimimizi yaptık Yes~~
  15. archesm

Güncelleme Pocophone F1 – Global Stable ROM V10.3.5.0.PEJMIXM Güncellemesi Recovery - OTA - Fastboot İndirme Bağlantıları

Merhabalar hocam, Neden ağ ayarlarını sıfırladığızı ve hangi durumun düzeldiğinide belirtirmisiniz. Teşekkür ederim
  16. archesm

Sohbet Sohbet köşeşi

Günaydın herkese, hayırlı sabahlar güzel bir gün geçirmeniz dileğimle sun~~
  17. archesm

Güncelleme Pocophone F1 – Global Stable ROM V10.3.5.0.PEJMIXM Güncellemesi Recovery - OTA - Fastboot İndirme Bağlantıları

Recovery - Ota ve Fastboot indirme bağlantıları eklenerek konu yenilenmiştir. Geri dönüşleriz için ayrı ayrı teşekkür ederim clap~~
  18. archesm

Uygulama Redmi Note 7 ve Note 7 Pro’ya Google Kamera (GCam) yüklemek.

İyi günler de güzel resimlerde kullanmanız dileğimle hocam. Haklısınız Yes~~
  19. archesm

Uygulama Redmi Note 7 ve Note 7 Pro’ya Google Kamera (GCam) yüklemek.

Gerekmiyor hocam, sadece apk kurmanız ve Ayarlarınızı yapmanız yeterli olacaktır.
Üst Alt