Arama sonuçlarınız

1. qbilayk

Rom MiUI CT [Mi5-Mi5s] 9.5V2 Yayınlandı

Yeni güncellemeler verilecek mi sayın hocam.? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. qbilayk

Emeğine sağlık üstadım. Gemini'ye hayat veriyorsun. Efsane cihazı ayakta tutuyorsun. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. qbilayk

Emeklerin için teşekkürler. Yandex disk indirme limiti dolmuş. Gemini için. Artık başka bir gün deneyeceğiz. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. qbilayk

Magisk modüle resimdeki ı eklemen gerekir. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. qbilayk

Benim kullandığım. Güzel, ama arka arkaya çekimlerde bazen kamera duruyor. Telefon çok ısınıyor. Ve aşırı derecede pil tüketiyor. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. qbilayk

Sayın hocam yeni güncellemeleriniz olacak mı? Olacaksa ne aralıklarla düşünüyorsunuz?
  7. qbilayk

Her geçen gün daha güzele gidiyor. Elleriniz dert görmesin. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. qbilayk

Tema Turkuaz (Tema Markette Yayında) Ottoman

Güzel olmuş. Emeğinize sağlık.
  9. qbilayk

Teşekkür ederim ilginiz için.
  10. qbilayk

Temalar ile mümkün oluyor sayın hocam. Rom da olursa daha iyi olur diye düşünüyorum. Bazı temalarda rom izin vermiyor. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. qbilayk

Sayın hocam... Bir sonraki güncellemenizde arama avatarını biraz büyütmeniz mümkün müdür acaba?
  12. qbilayk

Sayın hocam. Düzenlediğiniz roma Tam Ekran Hareketleri eklemeyi düşünüyor musunuz acaba?
  13. qbilayk

Sayın hocam... İlk sürümden itibaren kurdum ve gelen yeni sürümü de kullandım. Ellerinize sağlık. İki önerim olacak. 1. Yandex dışında Google de yükleme imkanın varmı. Bazı zamanlar Yandex indirme limitin den dolayı galiba diske yönlendiriyor. 2. Konunun sayfanın üst sıralarında sabit bir yeri...
  14. qbilayk

Ellerinize sağlık. Kurduk ve kullanıyoruz. Telefon arama bölümünde t9 (Fonetik/Alfabetik) yok. Türkçe isimler arama yapılacağı zaman çıkmıyor. ekler misiniz sonraki düzenlenecek roma acaba?
  15. qbilayk

Sohbet Xiaomi Almak Ve Almamak için sebepler.

Telefon almak isteyip karar vermekte zorlanan kişilere iyi bir rehber. Değerli vaktinizden dolayı teşekkür ederiz.
  16. qbilayk

Rom MiuiPro_9.6.20 Beta

Teşekkürler sayın hocam.
  17. qbilayk

Rom MiuiPro_9.6.20 Beta

Mi 5 için yok mu acaba arkadaşlar? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  18. qbilayk

Rom MiuiPro_9.6.20 Beta

Biz daha gemini 8.8.23 ü bulamazken millet 8.8.30 yüklüyor. Yok mu arkadaşlar, hocalar link. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  19. qbilayk

Rom MiuiPro_9.6.20 Beta

Mi 5 gemini yok hâlâ. Yokmu elinde link olan bir arkadaşımız acaba? MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  20. qbilayk

Rehber T9 Arama Desteği Ekleme [HG Anlatım]

haqanguven hocam apk ve telf bilgilerini yolladım. Bi el atarsanız memnun olurum. Teşekkür ederim. MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt