Arama sonuçlarınız

1. M

Mod Miui 10 Dolby Atmos ve Viper4 Kurma( Oreo )

Viper4AndroidFX i Magisk varsa ordan indirip yükleyebilirsin. Ben öyle yapmıştım.
  2. M

Tema bu temayi bilen var mi?

Orjinal stock tema gibi geldi bana Classic olanı galiba ?
  3. M

Mod Miui 10 Dolby Atmos ve Viper4 Kurma( Oreo )

Bu Viper4AndoridFX in en iyi ayarı şu dediğiniz bi ayarı varmı? Hangi kısım nasıl olmalı ?
  4. M

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.6.20 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Şuanlık bi sorun yok akıcı şarjıda iyi dene istersen
  5. M

İpucu (24.06.19)-Yeni Google Camera (En iyisi-Night Sightlı-Fotoğraflar Ayrı Klasör Oluşturmaz vb.) Oreo-Pie

O modül suan yüklü. Baska bi sorum olucak video modunda karanlıkta flashı actığımda çok yakın olan yerler dişında pek bisey gözukmuyoe normal mi ?
  6. M

İpucu (24.06.19)-Yeni Google Camera (En iyisi-Night Sightlı-Fotoğraflar Ayrı Klasör Oluşturmaz vb.) Oreo-Pie

Gcami kurdum sorunsuz calışıyor fakat 4k60fps nasil yapabilirim ? Normal kamera 60fps oluyor Gcam 30fps ?
  7. M

Mod Mi 6 Kamera İçin All İn One Miui 10 (AI-Sahne modları-Gcam için herşey-Camera2api-60FPS...)

Bu modulun bugu var gibi geldi bana kilit ekranında kamerayı açmaya çalıştığımda açılmıyor ?
  8. M

Yardım Magisk modül önerisi

Youtube arka plana atma programı YoutubeVanced
  9. M

Yardım Magisk modül önerisi

Youtube yi arka planda çalıştırma veya pencere moduna alma vs. var istersen.
  10. M

Çözüldü HOPARLÖR

onların birisi mikrofon.
  11. M

Soru Mi6 Eu ( Beta ) Vs Global ( Stabil ) şarj farkı.

Aynen ben kendim günlük kullanımımda ikisi arasındaki farka çok şaşırdım. Öneriniz için sağolun :)
  12. M

Yardım Telefon Mi logosunda kaldı (Acil yardım)

O wipe kısmında adwanced wipe yapmışsin evet bide orda Wipe Data var oraya gir yes yaz sonra yeniden dene.
  13. M

Yardım Telefon Mi logosunda kaldı (Acil yardım)

Bende Mi6 var Global Kararlı dan Eu Betaya geçtim. Bi sorun çıkmadı Twrp den wipe data kısmıni yes dediksen sonra İnstall kısmına pc den romu flash lamıştım bi sorun cıkartmadı bende. 1554180429 Eğer herşeyi diğru yaptığından eminsen biraz bekle o Mi logosunu geçmesi bazen 1dkk ile 25dkk...
  14. M

Yardım Magisk sürüm hatası.

Merhaba arkadaşlar, Magisk ten Viper4Fx modulunu kurmak istedim fakat error verdi. Yazilarıni okudum son surüm Magisk kurun diyor. Son surümü kurdum bu seferde Magisk sürümü desteklenmiyo varmı bi çözümü ?
  15. M

Yardım Max 2 Ses Sorunu

Bu tarz ses yükseltme işlemlerini Magisk ten yapabilir miyim ? Bunun için hazırlanmış modül var mı ?
  16. M

Yardım Youtube mp3 downloader

Aynı şekilde bende bunu istiyordum ama maalesef ki youtube nin üzerindne böyle bişey yapamıyoruz gibi şuanlık. Başkalarının tavsiye ettiği programları denemek istersen seç birini hoşuna gideni kullan.
  17. M

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.6.20 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Aynı soruna benze bi başka şey benimde başıma gelmişti. Çift dokunmayla kapat özelliği pasif yaptım yinede kapanıyodu devamlı bde köşeler ovalleşiyodu ben aktif etmesem bile. Sıfırdan kurulum ile romu yeniden attım şimdi sorun kalmadı gibi.
Üst Alt