Arama sonuçlarınız

1. Keyfekeder

Alış 500 ₺ Civarı cihaz arıyorum

Bir tanıdığım için 500 ₺ civarı tercihen Sakarya-Kocaelinden xiaomi cihaz arıyorum. Sadece telefon ve şarj aleti olsa dahi yeterli.
  2. Keyfekeder

Alış Redmi Note 3 Pro Anakart

Merhaba redmi note 3 pro anakart lazım elinde yedek parça olarak olan varsa özel mesaj atabilir
  3. Keyfekeder

Yardım İnstagram Kalite Sorunu

Merhabalar biliyorsunuzki şuan çoğu cihazda yazılımsal sıkıntı olan instagram hikayelere kalitenin düşmesi problemi var özellikle sosyal medyayı sık kullananlar siz bu problemi nasıl çözüyorsunuz? :)
  4. Keyfekeder

Çözüldü Telefonumda Bilinmeyen Bir Uygulama Var? com.mfashiongallery.emag

merhabalar film izlerken bi anda trojen gibi birşey geldi karşıma o anlık tamama bastım otomatik olarak indirme yaptı bir uygulama kuruldu ancak ne indirilenlerde var nede uygulamalarda gözükmüyor virüs olduğunu düşündüğüm için telefonu komple sıfırladım tekrar kurulum yaptım 2014 yılındaki mi4...
  5. Keyfekeder

Yardım Mi4 yardım

Merhabalar.galeride,Whatsapta Messemgerda vb uygulamarda resimler gözükmüyor ve fotoraf seçe basınca uygulama durdu hatası veriyor.Telefonu resetlememe rağmen düzelmedi,daha önceden aynı olay başıma gelmişti 2 gün sonra kendiliğinden düzeldo fakat 1 haftadır durum by yardımcı olabilecek...
  6. Keyfekeder

Teşekkür Mesajı[Mi4 Ekranı Yaptırdım]

Merhabalar forumdauzun uğraşlar sonucunda Ali abi ali mert ile iletişime geçerek kırılan mi4 erkanımı çok makul fiyata[150 montaj+işçilik +25 tlde kargo toplam 175 tl] yaptırdım cihazı çarşamba günü kargoya teslim edip bugün teslim aldım emeği geçen Ali abime ve mıuı forum ailesine çok...
  7. Keyfekeder

Yardım Mi4 Ekran Çatladı Yardım

Merhabalar mi4 cihazımın iç ekranı çatladı ekranın alt kısmı sanal tuşlarda dahil olmak üzere dokunnmatik işlemiyor grupta yapabilecek olan veya teknik servisle uğraşan varmı yardımcı olabilirimsin delta servis çok yüsek fiyat verceğinden eminim o yüzden birde sizlere sorayım dedim..
Üst Alt