Arama sonuçlarınız

1. Ctnnali

Soru Tam ekran Görünümü vs. Sanal tuşlar?

Arkadaşlar hangisini tercih ediyorsunuz? Fiziksel tuş olmayanlar için soruyorum bu soruyu.
  2. Ctnnali

İnceleme Oneplus 6t Müthiş Şarj Performansı

Herkese iyi forumlar. Soru - Mi 8 den One Plus 6t ye geçiş hakkında? konumda belirttiğim gibi mi 8 cihazımi satıp oneplus ailesine geçtim. Fakat şunu söylemek isterim bazı arkadaşlar gelip xiaomi forumunda oneplus övüyor gibi algılamasın gayet objektif yaklaşan biriyim. Çevremde birisi telefon...
  3. Ctnnali

Soru Mi 8 den One Plus 6t ye geçiş hakkında?

Herkese iyi forumlar. Mi 8 cihazımdan sıkıldığım için yeni cihaz arayışına girdim. Samsung note 8 alayım derken son anda vazgeçtim. One Plus 6T almaya karar verdim. Malum yolla kayıtlı ikinci elleri 2600 civarına kadar bulunabiliyor. Mi 8 cihazım için ise 2400 tl den bir alıcı arkadaş var. Bu...
  4. Ctnnali

Satış Xiaomi Mi 8 Black 6/128(Satıldı)

Merhabalar. Cihazımı sıkıldığım için satmaya karar verdim. Cihazım ocak ayı sonu gibi sıfır aldım. Tek hattı pasaport kayıtlıdır. İkinci hattı kullanım süresi başlamadı 4 ay daha kullanılabilir. Kutusu ve içerikleri eksiksiz duruyor. Cihazımda nokta kadar hata söz konusu değildir. Sürekli kılıf...
  5. Ctnnali

Yardım Garip bir kapanma problemi

Arkadaşlar merhaba. Son bir kaç gündür sabah uyandığımda cihazımi kapanmış olarak buluyorum. Batarya olarak vs problemim yok. Sorun yazılımsal diye düşünüyorum. Gece youtube dan müzik açık bırakıyorum sabah uyandığımda kilit açma tuşu yada parmak izi tepki vermiyor uzun süre basınca cihaz...
  6. Ctnnali

Çözüldü Klavye Geç açılıyor

Uzun süredir SwiftKey kullanıyorum. 9.5.30 güncellemesinden sonra ekran kilidi açıldıktan sonra klavye 5 sn gibi sürede açılıyor. Sonra hemen anlık açılıyor sorunsuz ama ekranı kilitleyip açınca yine 5 saniye sürüyor. Bu durumu nasıl çözebilirim.
  7. Ctnnali

İpucu Faturalı Tarife Önerilerim.

Merhaba arkadaşlar, Turkcell bayi çalışanı olarak ramazan dolayısıyla uygun bulduğum bir iki faturalı tarifeyi sizinle paylaşmak istiyorum. Önereceğim paketler Lifecell paketleri. Öncelikle belirtmek istediğim şudur. Yeni kampanyamız şu şekilde yeni gelen müşterilerilerimiz, paketi 50 Tl den...
  8. Ctnnali

Sohbet İkinci el satış sitelerindeki 'Temiz' Kelimesi.

Başka dikkatini çeken varmı bilmiyorum. Fakat piyasayı takip etmek amaçlı sürekli ikinci el sitelerindeki fiyatlara, telefonlara bakarım. Adamların ekranı tuzla buz olmuş başlıkta temiz yazıyor.. Adamın iki tuşu çalışmıyor temiz yazıyor.. Bir arkadaşın kamerası yok cihazın yerinden sökmüşler...
  9. Ctnnali

Soru 16:9 Ekran ve 18:9 Ekran?

Arkadaşlar değişik bir soru kafama takıldı. 2 sene önceye kadar telefonlar 16:9 Ekran ölçüsü ile çıkarken günümüzdeki telefonlar(bkz mi 8) 18:9 ölçü ile çıkıyor. Daha ince ve uzun yapıda. İki cihaz ile aynı anda pub g açtığımız zaman ikisi de tam ekran açıyor. Bu başka bir oyunda olabilir...
  10. Ctnnali

İnceleme QCY T2C(QS2) Bluetooth Kulaklık İzlenimlerim...

Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Forumda gezerken görüyorum ki, kulaklık çıkışı olmayan type-c çıkışından ses çıkışı alan cihazlarda bluetooth kulaklık arayışı var. Bende uygun fiyatlı ve f/p ürünü olarak xiaomi red mi airdots alacaktım. Fakat aynı fiyat aralığında ve daha kaliteli bir kulaklık...
  11. Ctnnali

Sohbet Game Of thrones İzleyen Yok mu?

Sitede hiç muhabbeti dönmüyor. Yok mu izleyen biraz muhabbetini etsek?
  12. Ctnnali

Soru Xiaomi Airdots kullanan varmı?

Arkadaşlar xiaomi airdots kullanan varmı? Aliexpress de çok ucuza (150 Tl) satılıyor. Qcy qs2 modeli de Sahinindende çok ucuz fiyatlara var. Kararsız kaldım.
  13. Ctnnali

Soru Mi 8 için En Güncel Gcam?

Mi 6 konusunda güncel bir gcam var içerinde hir sürü özellik ve portre fotoğrafları ayrı klasöre atma olayı filan çözülmüş. Mi 8 de malesef çalışmıyor. Mi 8 için en güzel çalışan gcam hangisi?
  14. Ctnnali

Yardım Mi 5 İçin Pixel Experience Kurulumu?

Arkadaşlar hayırlı ramazanlar. Mi 5 cihazımda sabahtan beri pixel experience rom denemesi yapıyorum ama hep Google logosunda takılı kalıyorum. Kurulum hakkında yardım edebilecek arkadaşlar varmı? Twrp son sürüm yüklü. Öncelikle pixel den önceki romun önemi varmıdır? Mi room vardı. Global mi...
  15. Ctnnali

İpucu Mi Max 2 Boyutu hakkında.

Arkadaşlar herkese iyi forumlar :) Xiaomi serisi kullanmadan önce Huawei cihazlar kullanırdım. Mate 8, mate 9 gibi büyük ekranlı cihazları seviyordum. Herkese büyük gelirdi ama bana ideal gelirdi. Neyse daha sonra mi 8 e geçtim ilk başta biraz zor gelse de alışmak uzun sürmedi. Ama her zaman...
  16. Ctnnali

Sohbet Trendyol Reklamında Ucuz Redmi Note 7 Fiyatı.

Arkadaşlar instagram uygulamasında gezerken trendyol uygulamasının kampanyasını gördüm. Üzerine tıkladığımda fiyat değişmedi. Red mi note 7 ye 1400 tl yazmışlar. Bu işin gerçek yüzü nedir? Daha önce alışveriş yapan oldu mu?
  17. Ctnnali

Sohbet Sahibinden Get İle Satış Yapacaklar; yapmayın!!

Arkadaşlar merhaba. Sahibinden de başıma bir olay geldi konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum. Sony Xperia z3 compact cihazım vardı. Hiç huyum değildir get satışı hep havale sonrası kargo çalışırım ve hiç sorun yaşamadım. Fakat bir satıcı arkadaş illa get ile almak istiyorum dedi. Tamam dedim...
  18. Ctnnali

Yardım Garantiye göndermek İçin ne yapmam lazım?

Arkadaşlar ikinci telefon olarak kullandığım mi 5 cihazımi ses açma ve kısma tuşu çöl zor çalıştığı için garantiye (evo) göndermek istiyorum. İçerisinde Twrp ve eu rom var. Garanti de sıkıntı yaratır mı? Eğer yaratır ise nasıl bir işlem yapmam lazım? Hangi romu nerden nasıl yüklemeliyim.
  19. Ctnnali

Sohbet Skorpi Hocama sitem...

Sayın Skorpi hocam.. Forumda gördüğüm en aktif, en yardım sever yöneticilerimizden birisisin bu konuda teşekkür ederim. Fakat ne zaman özel mesaj yazsam hiç cevap alamıyorum. Konu kirliliği olmasın diye bazı küçük problemleri özelden soruyorum ama cevap almak imkansız sanırım. Premium Üyelik...
  20. Ctnnali

Yardım Mi 5 için en iyi rom

Arkadaşlar mi 5 için içinde yüz tanıma olan ekran süresi odaklı miui tabanlı costom rom önerir misiniz? Birde mi 5 ve mi 5 prime a aynı rom kuruluyor mu farklı mı?
Üst Alt