Arama sonuçlarınız

1. B

Yardım Önbellek

Animasyon ölçekleri X1 hocam değiştireyimmi 1559549763 Çok sağolun
  2. B

Yardım Önbellek

Nasıl bakacam biraz açar mısınız size zahnet
  3. B

Yardım Önbellek

Hocam denedim olmadı ve benim kısayollarımı kapattı öyle kullanmak istemiyorum başka bir yolu yok mu app vaultuda kaldırdım
  4. B

Yardım Önbellek

Siz dedikten sonra denedim hocam yine olmadı
  5. B

Yardım Önbellek

Arkadaşlar ben son kullanılanlar bölümünü kapatırken önceden direk kapanıyordu şimdi ise ekranda kapanırken kapanışı 1 saniye falan kaplıyor ekranı(ekte aldığım ss gibi ekranda kalıyor rahatsız edici bu) app vault güncellemelerini kapattım ama olmadı yardım pls
  6. B

Yardım Önbellek

1559469869 Hocam denedim uygulaması yönette görülmüyor app Store'dan güncellenmeleri kaldırdım telefonu yeniden başlattım ama fayda etmedi
  7. B

Yardım Önbellek

Arkadaşlar ben son kullanılanlar bölümünü kapatırken önceden direk kapanıyordu şimdi ise ekranda kapanırken kapanışı 1 saniye falan kaplıyor ekranı(ekte aldığım ss gibi ekranda kalıyor rahatsız edici bu)
  8. B

Çözüldü Mi 8 Son Kullanılanlar/Önbellek

Çok teşekkür ederim hayırlı akşamlar
  9. B

Nasıl yapacağımı biraz daha açıklayıp anlatabilir misin rica etsem
  10. B

Arkadaşlar ben son kullanılanlar bölümünü kapatırken önceden direk kapanıyordu şimdi ise ekranda kapanırken kapanışı 1 saniye falan kaplıyor ekranı(ekte aldığım ss gibi ekranda kalıyor rahatsız edici bu)
  11. B

Çözüldü Telefonun Yavaşlaması ve Donması

kusura bakmayın araştırmadan yazdığım için teşekkür ederim
  12. B

bootloader i nasıl açacam anlatabilir misiniz
  13. B

ARKADAŞLAR BEN Mİ 8 KULLANIYORUM ŞU SON ZAMANLARDA TELEFON ANİDEN DONUYOR VE HİÇBİR ŞEY YAPAMAYIP TELEFONU KAPATMAK ZORUNDA KALIYORUM NEDENDİR VE GALERİDE OLSUN MÜZİKLERDE OLSUN DOSYA YÖNETİCİSİ OLSUN DOLANIRKEN SÜREKLİ REKLAM ÇIKIYOR NE YAPABİLİRİM TEŞEKKÜRLER
  14. B

Yardım Mi8 Galeri Donma Sorunu

Hafıza kartı kullanmıyorum ve mi8de yok zaten
  15. B

1543339800 Hocam bilmiyorum ama ilgisi var mıdır düşük sarıdan olabilirmi 1543339818
  16. B

Arkadaşlar mi8 cihazında galeride dolanırken kasıyor gibi oluyor yani fotoğrafları değiştirirken donuyor gibi nedendir acaba?
  17. B

Soru KVK mı İthalatçı Garanti mi Tercih Etmeliyim

fiyatları çok fark etmiyorsa xiaomi garantili al
  18. B

Soru mi 8 pil yüzdesi

Eyvallah kardeşim 1542109257 Hocam birde müzik programı indirmek gerekiyor mu iPhone gibi
  19. B

Soru mi 8 pil yüzdesi

mi 8 in ana ekranında pil yüzdesi görülmüyor ve açılmıyor bunun için ne yapmalıyım
  20. B

Sohbet mi 8 googleda çentik kapanıyor

Tamam hocam onuda deniyecem 1542104027 Birde müzik için uygulama indirmeye gerek varmı ıphone gibi ?
Üst Alt