Arama sonuçlarınız

1. halilgurbuz

Tema Misk V2 Tema ( Switch Mode yapımcısından )

Emeğinize sağlık
  2. halilgurbuz

Duyuru 6. Geleneksel MIUI Türkiye Fan Buluşması

Masa ayrımı olacakmı? Mesela forum yöneticileri bir masada falan? 1560940348 Technoshot olarak roportaj vs yada çekilişlerin çekimlerini yapcaz biz. Otelde stabil açık bir wiifi olursa aslında canlı yayında açabiliriz ama. Çekim yapıp editleyip koymak daha mantıklı gibi
  3. halilgurbuz

Yardım Bluetooth kulaklık FM radio

internet bağlantısı ile çalışan çok program var. mesela radyo kulesi google playden bakın.
  4. halilgurbuz

Yardım Güncellemeler gelmiyor

Bende şimdi aptoide yükledim. Güncellenmeyen programlar var. Nasıl oluyor bu? Bide bu aptoide güvenli bir program mı?
  5. halilgurbuz

Diğer Redmi Note 4 cihazimin 1 Sene içindeki batarya performansı

Tam orjinal batarya nasıl bulurum bende bilmiyorum Satıyoruz orjinal diyenler var tabi (bizim forumdan da var, tanıdığımız kişiler ama) bilemedim.
  6. halilgurbuz

Diğer Redmi Note 4 cihazimin 1 Sene içindeki batarya performansı

Ben bu saatleri göremiyorum artık. Ekran süresi 5,30 saat yada 6 saat oluyor.
  7. halilgurbuz

Satış __SEFA__ SE-Mİ Global Teknik Servis Ve İkinci El Cihaz Satışı

öyle olursa tabiki dediğiniz gibi malum kayıtlı almak mantıklı
  8. halilgurbuz

Ben aynı fikirde değilim hocam. 1400+250 malum kayıt=1650 ithalatçı ve çift imeil resmi kayır 1800-1900 arada 150-250 fark var ki ben şahsen buna katlanır resmi kayıtlı alırım.
  9. halilgurbuz

Facebook da bir grup (tanınanlardan) Redmi Note 7 iMEi için 250TL demiş. Bana çok geldi. Sefa hocam bu fiyata normal dedi. Bilemedim. :?
  10. halilgurbuz

Tema Renewal V10 Tema

ilk defa bende üçüncü parti uyarısı verdi. Anlamadım. Normalde hep yüklerdim aslında.
  11. halilgurbuz

Tema Renewal V10 Tema

İndia yapınca görüyorda abuk sabuk programlar bide menuye hindistanla ilgili birşeyler geliyor. sinir ediyor :)
  12. halilgurbuz

Tema Renewal V10 Tema

MTZ varmı hocam? Emeğinize sağlık.
  13. halilgurbuz

Duyuru 6. Geleneksel MIUI Türkiye Fan Buluşması

Merhaba. Listede adım iki kez yazılmış Technoshot ekibi olarak iki kişi katılacağız. halilgurbuz hcarslan
  14. halilgurbuz

Tema birden fazla masaüstü düzeni destekli tema.

Redmi Note 4 gloabal stabil kullanıyorum.
  15. halilgurbuz

Az önce anlamamışım kusura bakmayın. Kiril alfabesinden kasıt Rusça harfler dimi? Bende öyle bir durum yok. Herşey normal. Şğ gibi harfler normal.
  16. halilgurbuz

Hocam benim yaptığım bir tema edit değil. Tema markette olan bir tema. Bu yüzden ordakiler geçerli. Açıkçası bilmiyorum değişir mi.
Üst Alt