Arama sonuçlarınız

1. B

Haber Xiaomi Yarın 8 Adet Ürünün de Bulunduğu 8 Ürünü Tanıtacak

Ne zaman açıklanacak acaba? Saat bilgisi mevcut mu? Umarım hızlı taşınabilir şarj olur. Ve tabiii miui 11 i de tanımaları güzel olurdu..
  2. B

Sohbet Sigarayı Bırakma ( Kesin Çözüm )

3 yıldır sigarayı bırakmış biri olarak, bırakmak isteyenlere sabırlar diliyorum.. Umarım en kısa sürede bu illetten kurtulursunuz.. Ben nikotin sakızı ile bıraktım. Hiç denemeyen varsa denemesini kesinlikle öneririm. Günde 1 buçuk paket içiyordum. Allah a şükür aklıma bile gelmiyor.. Kahvaltıdan...
  3. B

Rom Mi 8 - MIUI 10 v9.5.30 Global Beta Rom

Fazla gitmiş.. Chrome yerine opera öneririm. Hem daha stabil hemde çok daha az şarj yiyor.
  4. B

Evet kilit ekranında görünse çok İyi olurdu.. Neyse bu kadarida büyük başarı.
  5. B

İşte bu güzel haber. Teşekkürler 1559305004 Telefonu kapatıp tekrar açınca düzeliyordu bende
  6. B

Sizce kullanışlı olmuş mu?
  7. B

Uygulama simgesi çıkmıyor mu? Sadece nokta mevcut, doğru mu anladım?
  8. B

Rom Mi 8 - MIUI 10 v9.5.17 Global Beta Rom

üstad otodan niye gelmiyor bir bilgin varmı? normalde şimdiye kadar gelmesi gerekiyordu?
  9. B

Rom Mi 8 - MIUI 10 v9.5.17 Global Beta Rom

Evet arkadaşlar bu yeni güncelleme neden gelmedi ki bize? Bir çok cihaza gelmiş ama bizde hala yok. Sebebini bilen ver ise aydınlatabilir mi?
  10. B

Rehber Xiaomi Mi 8 Twrp 3.2.3-0214 Otomatik Yükleme Aracı

Twrp kurmaya başlamadan önce, telefonunun bilgisayarı görebilmesi için gerekli olan driverleri yüklemen gerekiyor. Bunun için aşağıdaki linki inceleyerek driverini kurabilirsin. Rehber - Xiaomi Tüm Cihazlar USB Sürücüleri • [Adb - Qualcomm] • [Windows Driver]
  11. B

İnceleme MIUI 10 - 9.5.16 Global Beta Güncellemesi Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

Mi8 e hala otodan gelmedi bu beta güncellemesi? Sebebini bilen varmi acaba?
  12. B

Yardım Mi9 kullanim

Hocam bu bekleme süresinin iptali, sadece mi9 için mi geçerli yoksa mi8 içinde yapılabilir mi ?
  13. B

Yardım Pil sürem sizce nasıl

Haline şükret. Mi8 den yazıyorum ;) 1558105894
  14. B

Sohbet Pahalılaşan tarife ücretleri

Dünya genelinde en yavaş İnterneti kullanan ülkeler arasındayız ama tarife ücretlerine baktığınız da ilk 10dayiz. Şaka gibi
  15. B

Soru Full wifi 7 saat süre

Telefonu sürekli aktif kullandığım zamanlarda netflix, youtube, vs yaklaşık 10 saat buluyor.Ama telefonu ara ara kullandığım zamanlarda, sabit konumda olmadığım durumlarda 5 bck 6 saat alıyorum. Sanırım telefon bekledikçe çok şarj sömürüyor. O yüzden çok ekran süresi almak istiyorsanız, telefonu...
  16. B

Yardım WhatsApp ve diğer applar bildirim sorunu

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. İyi forumlar :)
  17. B

Yardım Mi 8 Ritzy Servis

Ne gibi fabrikasyon bir hata?
  18. B

Soru Mi 8 Gcam ayarı ?

Evet bu sürümü indirip ayar yapmadan kullanabilirsiniz.
  19. B

Yardım WhatsApp ve diğer applar bildirim sorunu

Yüz kilidi bölümünde, Yeni eklenen bir seçenek mevcut. Eğer yüz kilidi aktif olarak kullanıyorsaniz, yüz verisini kullandıktan sonra bildirimleri göster seçeneğini kontrol edin.
  20. B

Soru Mi 8 Gcam ayarı ?

Google Camera Port: san1ty apks
Üst Alt