Arama sonuçlarınız

1. ykpnlc

Soru MD5 Sum eşleşmiyor ...

eu beta bu dosyayi indirip sistem guncellemeyi acin , guncelleme paketini 3 nokta isaretinden indirdiginiz dosyayi secip yukleme yaparsaniz sorununuz duzelecektir.
  2. ykpnlc

Diğer [Ana Konu] Mi8 Kayıt Hakkında

valla dogrudur hocam yazdiklarindan bu anlasiliyor. bende sen fiyat konusunda ikilem yapinca tereddutte kaldim. mesajlarin burda sende bak oku istersen
  3. ykpnlc

Diğer [Ana Konu] Mi8 Kayıt Hakkında

hocam sen ticaretini yapiyosun heralde bana 450 dedin yanlis yazmisim dedin 350 ye cevirdin sozde bugun bulusup ayarlicaktik amac ne anlamadim. ne kadar para koparirsam kardir mantigiylada gittigini dusunmuyorum. birde bu arkadasla uzaktan is yapicaklar yapmasinlar sozune guvenilir biri degil
  4. ykpnlc

Sohbet iOS'dan Android'e geçiş..

Bende ios kullanicisiydim ama rahatsizdim android daha özgür kullanıcı deneyimi sunduğu için iosa 2 sene dayanabildim. Mi 8 le devam ediyorum ve çok memnunum.
  5. ykpnlc

Yardım Mi pasaport kardeşi aranıyor.

Ben varım hocam şehir neresi
  6. ykpnlc

Uygulama IR camera - Poco F1/Mi8

Ben bunu yuklemistim daha önceden de arka kamera çalışmıyordu şuan calisiyomu hocam
  7. ykpnlc

İpucu Faturalı Tarife Önerilerim.

Sağolun hocam geçeyim hemen o zaman.
  8. ykpnlc

Vodafone red 20 paketindeyim84 oduyodum yarından sonra 115 olacak mi 8 desteklemiyor demişsin hocam yani gecsem internette sorun mu yaşarım.
  9. ykpnlc

Ben öyle yapıyorum şahsen sürekli değiştirmekte fayda var onlarda bunu biliyor zaten
  10. ykpnlc

Tema Purple Sea (Tema Markette Yayında) Ottoman

Elinize sağlık hocam güzel çalışma olmuş.
  11. ykpnlc

Çözüldü Genişletilmiş güç menüsü

Telefonu güç tusundan resetlediginde fastboot ve recovery seçeneği gözükür.
  12. ykpnlc

Diğer Değerli Yöneticilerimizi Oylayın!!

Dediklerine aynen katılıyorum hocam aynı şekilde oyunu veriyorum.
  13. ykpnlc

Sohbet Galatasaray 22. Kez Şampiyon

Hayata dair her türlü konuyu konusamicak kadar geri bir toplummuyuz ki futbol yada siyaset konusamayalim. Mi ailesi olarak her türlü görüşü düşünceyi başkasının değerine saygisizlik etmeden konuusalim paylaşalım tartışalım görüşelim. Nasıl ki bilgi paylaştıkça cogaliyorsa forumumuzda...
  14. ykpnlc

Sohbet Galatasaray 22. Kez Şampiyon

Rize ve Akhisar maçı bana kalırsa da hakederek almadık fakat şampiyonluk hakedilmisti. Başkasının başarısını haset ederek kin ve nefret söylemleriyle gölge düşürerek kendi basarisizligimizi görmezden gelerek bir yere varamayiz. 34 hafta boyunca hakemlermi taşıdı Galatasaray'ı yada 34...
  15. ykpnlc

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.6.5 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Burdan indirip deneyin hocam. Eu beta 9.17
  16. ykpnlc

Rehber Mi Bandage ile Mi Band 2 SMS ve Whatsapp bildirim içeriğini okuma

Kullanıyorum tabiki de mi fit le olmadığı için bu ayarları yaptım telefonu İngilizce yapmadan olmadi
  17. ykpnlc

Rehber Mi Bandage ile Mi Band 2 SMS ve Whatsapp bildirim içeriğini okuma

Mi 8 cihazimda oldu Samsung note 4 de mesaj ve çağrıda isim gözüküyor mesajda içerik yok İngilizce'de Türkçeye çevirdi mi yine simge gozukuyor WhatsApp hiç bisekilde ikonu dahi göstermiyor. Normal kurulumda hepsinin ikonu gözüküyordu yarın sıfırdan tekrar bir deniycem bakalım teşekkürler...
Üst Alt