Arama sonuçlarınız

1. E

Uygulama Firefox'un yeni tarayıcısı fenix'i deneyin

Sizde nasıl gözüküyor? Bende aradım hatta mozillanın mağazasına girmeme rağmen gözükmüyor. Acaba bölge seçimiyle alakası mı var?
  2. E

Uygulama Firefox'un yeni tarayıcısı fenix'i deneyin

Firefox temmuzda yayınlanacak 68. sürümünden sonra quantum tabanlı olan şuanki tarayıcısına sadece güvenlik güncellemesi olarak devam edip tüm odağını yeni tarayıcısı fenix'e yoğunlaşacak. Tarayıcının erken erişim sürümü gplayde yayınlanmıyor bu yüzden netten edindim. Şuan androiddeki gezinti...
  3. E

İnceleme BLOKADA Reklam Engelleyici[ROOTSUZ][APK]

Halihazırda google play hizmetler ve xiaomi frameworkten bile az pil harcarken, yüksek pil tükettiği kanısına nereden vardınız? Program çalışırken vpn olarak gözükmesinin sebebi online tabanlı çalışmasıdır. Gerçekten vpn işlemi görse zaten yasaklı sitelere girmek için opera yahut tor gibi...
  4. E

Soru Stock rom mu yoksa Miui eu mu?

Edemezler, şirket şifrelere erişince suç olmuyor kullanıcıların gözü önünde. Daha geçen gün google'ın kendi itirafı vardı buyurun okuyun. Google, 14 yıldır bazı şifreleri düz metin olarak sakladığını itiraf etti
  5. E

Sohbet 3000 tlik telefon önerisi

Lg v30+ desem aynı işlemci 128 gb 2600 tl. Note 8 desem yine aynı işlemci 4.200 liralarda seyrediyor. Telefon güncellemek pek mantıklı olmaz gibi duruyor. Para sorun değilse 5000 lira üzeri amiral gemilere geçilmeli ki anca espirisi olsun.
  6. E

Yardım twrp yüklerken brick oldu

Ek olarak klasör isminde kelimeler arasında boşluk olmasın. Seninkinde "yeni klasör" adresin içinde. Özetle adb klasörün c sürücüsü içinde ise direk c:\adb içine at romu öyle mi flash veya fastboottan flashlamayı dene. 64 bit bilgisayar varsa onda yapman ihtimalleri azaltacaktır. Birde windows...
  7. E

Soru Sosyal Medya proqramlarının Xiaomi düşmanlığı

Daha önceleri bir teknoloji sitesi bir yayınında bahsetmişti. Alakasız olacak ama ucundan alakalı; 10x zoom yapanından 5 kameralısına kadar bir sürü telefon piyasaya çıksın, whatsapp'da durum atarken resim yollarken insta veya face de video resim paylaşırken kaç misliyle kalitesi düşürülsün...
  8. E

Rehber TWRP Temizle/Wipe Seçenekleri Kullanımı (Görsel Ekli)

Açıklama için teşekkürler. Modlu twrp den bahsedilmiş ama twrp'nin resmi sitesinden sagit için 3-2-3-2 sürümü var cihazda kurulu olarak. Stok romdayken seçenek yoktu, eu stabili flashladıktan sonra bu seçenek ortaya çıktı. Nihayetinde yeni rom kurulacağı zaman silinmesi önemli değilse...
  9. E

Soru Ekranda Sarı Leke

İps ekranların kronik sorunu . Bildiğim kadarıyla lg g2'den beri var bu durum. Xiaomi cihazlarda ips paneli genellikle lg'den tedarik ettiği için muhtemel bir durum. Amoled güzel çözüm olsa da telefonlar için onda da halen ekran yanmadı sorununu çözemediler. Binlerce lira verdiğimiz cihazlarda...
  10. E

Rehber Miui 10 Bloatware, Android Sistemi Pil Tüketimi ve Gizlilik (Güncel Çözüm 19.03.2019)

Tekrar dene iptal olması lazım. Bende 2. Denemede iptal ediyordu.
  11. E

Uygulama Ücretsiz reklamsız müzik uygulamaları

Aptoid mağazasından neutron'un full sürümünü ücretsiz indirip kullanabilirsiniz.
  12. E

Sohbet Telefona ayırabildiğiniz bütçe miktarı

Ekonomi yüzünden eldeki cihaza rom atmaya korkar olduk "ya brick olursa" diye. 1.500 max 2.000 tl. Diğer ülkelerin asgari ücretleri 1500 dolar ya da euro iken, 400-600 dolara amiral gemi alabiliyorlar. Maaşlarının 3 te biri. 2.000 lira asgari ücret olan türkiye de maaşın kendinden fazla olan...
  13. E

Rehber TWRP Temizle/Wipe Seçenekleri Kullanımı (Görsel Ekli)

Vendor seçeneği eksik. Onunda ne işe yarayıp silinip silinmemesi gerektiğinin rehbere eklenmesi iyi olur. Dün bunun yüzünden ayrı konu açmıştım.
  14. E

Yardım Vendor bölümü (TWRP)

4 wipe yapılması söylenir her zaman farklı kuurulum yapılacağında. Bu sefer seçeneklerin içinde vendor diye bir kısım dikkatimi çekti. Bu kısım nedir? Farklı rom kurulacağı zaman (mesela mi tabanlıdan aosp'a geçileceği zaman) bu kısmı wipe yapmak gerekiyor mu?
  15. E

Yardım full ekran reklamlar

Virüs girmiş muhtemelen. Fabrika ayarlarına sıfırlayın cihazı.
  16. E

Haber Google Huawei akıllı cihazlarına yazılım ve hizmet desteğini kesiyor

Buyur buradan yak. Intel ve Qualcomm da Huawei’ye yonga satışını durduruyor
  17. E

Haber Google Huawei akıllı cihazlarına yazılım ve hizmet desteğini kesiyor

Xiaomi apple Samsung sanki sızdırmıyor bilgi. Huawei'nin pazar payı gitgide büyüyor meselenin bu olduğunu düşünüyorum. Hw telefonlarda aosp rom kuruluyor ise kullanıcının 5 dakika durmayıp google ve çin telemetry'sinden kendini kurtarması iyi olur .
  18. E

Yardım Cihazı bul uygulaması hakkında

Eu stabil de sorunu çözmüşler. Lakin uygulamayı kullanmamama rağmen arka planda çalışmaya devam ediyor. Görevlerden sonlandırıyorsun yine çalışıyor. Bir eleman yazmıştı forumdan izinlerini programla falan engellesen veya kaldırmaya çalışsan dahi telefonu bootloop'a sokuyor diye. Adamlar illa...
  19. E

Rom Lineage os mi6 Official

17'sinde tekrar yayınlanmaya başlamış 15.1. 16 unofficial. Resmi sürüm değil yani internet sitesinde mi6 için 16 yayınlanmadı.
  20. E

Soru 16:9 Ekran ve 18:9 Ekran?

Oyunun çözünürlük desteği varsa kırpma söz konusu olmaz. Kırpma olayı video izlerken olur. Video 16:9 olarak encode edilmiştir 18:9 formatını kullanan kişi genişletme yaptığında üst ve alt kısımlar kırpılır.
Üst Alt