Arama sonuçlarınız

1. Ctnnali

Haber Turkcell Süper Box taşınabilir İnternet

1 yıl taahhüt yapılıyor 1560952759 Hocam o yazdıklarım taahhüt maddesinde var. Btk tarafından belirlenmis. Şu an için maddeler devreye girmedi. Ama btk onayladığı durumda eski kullanıcılarda o maddelere dahil olacak çünkü imzalanan sözleşmede o maddeler var. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim
  2. Ctnnali

Kesin bir bilgi yok hocam. Bayi de çalıştığım için bölge sorumlusu bilgi verdi. Cumartesi günü yeni kampanya gelecek diye. Bu kampanya fiyat da mi gelecek yoksa hızda mi gelecek bilmiyorum. Tek bildiğim şey inanılmaz bir yüklenme, inanılmaz bir satış var. Altyapı fazla dayanmaz gibime geliyor...
  3. Ctnnali

Herkese iyi forumlar. Arkadaşlar superbox almak isteyenler cumartesi gününe kadar almasın. Cumartesi günü yeni kampanyalar gelecek.
  4. Ctnnali

İnceleme Oneplus 6t Müthiş Şarj Performansı

Ekran süresi atmıştım hocam dikkatli bakın.
  5. Ctnnali

Hocam mi 9 aklımdaki cihaz aslında. Fakat malum yolla kayıt olmadığı için ve pasaport işi yokuşa sürüldüğü için bu sebepten tr fiyatları uçtuğu için bunu tercih ettim.
  6. Ctnnali

Bana göre yazılıma bağlayan şeyler: -görsellik -kolay ulaşım pratik kullanım -yapay zekanın kuvveti gibi şeyler. Oxygen de anasayfada ki ana ekranı seçme bile yok varsa da ben bulamadım. Widgetler kısıtlı. Temalar kısıtlı. Ayarlarda pek bi ekstra ayar yok. Özelleştirme yok iphone kullanır...
  7. Ctnnali

Hocam yazdığınızdan tam bir şey anlamadım. Anladığım kadarıyla evet gerçekten güzel rakama aldım. Yoksa geçiş yapmazdım zaten. Telefon gerçekten büyük. Ama bu durumu ben seviyorum büyük ekranlı telefonları seviyorum. Gerisi size kalmış
  8. Ctnnali

Aynı his hocam saf android gibi birşey. Hemen hemene her marka telefonu kullandım işletim sistemi olarak en görsel ve özellikli olan miui ve Samsungun kiydi.
  9. Ctnnali

Miui daha iyi gibi görünüyor demeyelim arada uçurum var desek daha doğru olur hocam. Miui= Mercedes Oxijen(yazılımını doğru bulmuyorum) = doğan slx Tabi bu kıyaslama özellik ve görsellik olarak yapılmıştır
  10. Ctnnali

Herkese iyi forumlar. Soru - Mi 8 den One Plus 6t ye geçiş hakkında? konumda belirttiğim gibi mi 8 cihazımi satıp oneplus ailesine geçtim. Fakat şunu söylemek isterim bazı arkadaşlar gelip xiaomi forumunda oneplus övüyor gibi algılamasın gayet objektif yaklaşan biriyim. Çevremde birisi telefon...
  11. Ctnnali

Yardım Turkcell G Yazıyor Sadece! Bu Ne Demek?

Simetri hastası insanlar tercih etmiyor genelde
  12. Ctnnali

Son güncelleme ile çözülmüştü betada ama yine de tam stabil değildi. Tek bir bildirim gösteriyordu filan. Centiksiz telefon candır hocam inanın.
  13. Ctnnali

Çok özür dilerim hocam. Çentikli telefonlar için demeyi unuttum.
  14. Ctnnali

Hocam mi 8 de bildirimler sabit kalmıyordu daha bir kaç hafta önce düzeldi. 1 senedir aynı problem. Birde bildirimler geç gelebiliyor bazı sürümlerde. Senkronizasyon sorunu var ciddi şekilde
  15. Ctnnali

Ben bu işlerde cok tecrübeli olduğum halde, mi 8 cihazımi hiç bir zaman hatasız yapamadım. Ya bataryadan sorun çıktı, yada bildirim sorunu oldu. Orjinal yazılımı nasıl bu kadar berbat olabilir anlam veremiyorum. Cihaz resmen donanım canavarı. Ama koskoca xiaomi firması bu zamana bildirim...
  16. Ctnnali

Soru Mi 8 den One Plus 6t ye geçiş hakkında?

Beğenmezsiniz :) çünkü sıkıntı şurada cihazla ilgili hiç paylaşım vs de yok. Xiaomi geliştirmeye çok müsait. Costom rom çok fazla. Oneplus öyle değil. Ben yarın miui rom portlamayi deneyeceğim inşallah başarılı olurum Çok teşekkür ederim hocam. Çok sağolun 1560795815 Xiaomi de kolay kolay...
  17. Ctnnali

O zaman sorunu cihazda yada yazılımda aramak lazım değil mi? Turkcellin suçu nedir burda
  18. Ctnnali

Soru Mi 8 den One Plus 6t ye geçiş hakkında?

Son olarak eklemek istiyorum. Ekran parlaklığı konusunda çok kötü. Kalite güzel ama parlaklık yeterli değil. Güneş altında çok sıkıntı veriyor. Mi 8 de bu durum çok güzeldi. İşletim sistemi konusunda fikrim aynı kötü ama hata yok. Bu kadar stabil olması şaşırttı. Şarj konusunda ekran...
  19. Ctnnali

Hocam şöyle açıklama yapmak istiyorum. Müşteri hat değişimi yaptığı zaman 22 tl ücret alınır. Bu ücreti bayi de turkcell e öder. Bayi burdan kazanmaz. Ama hat değişimi yaparken hatalı arızalı sim kart gibi bir seçenek var. Yani direk imalat hatası olabiliyor. Bu durumda bayidende müşteridende...
  20. Ctnnali

Merhaba öncelikle geçmiş olsun hocam. Turkcell bayi çalışanı olarak şunu söylemek istiyorum. O verilen fiziksel sim kartların %10 u arızalı çıkıyor. Hepsi farklı farklı problemler veriyor. Müşteri hizmetleri çözemedi ise kesinlikle hata vardır kartta. Herhangi bir (ana) turkcell bayi ye...
Üst Alt