Arama sonuçlarınız

1. harunserefli

Yardım Oyun hız arttırıcı eklenen oyun kaldırma

Konu çözüme kavuştuğuna göre konuyu kilitliyorum iyi forumlar MI 5s Eu Beta 9.5.23
  2. harunserefli

Rom Mi5s İçin MIUI Tabanlı Rom Tavsiye

Evet kendiniz doğru cevabı bulmuşsunuz kolay gelsin MI 5s Eu Beta 9.5.23
  3. harunserefli

Yardım DocumentsUI files sorunu

Kullandığınız tarayiciya depolama izini verilmiş mi? kontrol etmenizi öneririm MI 5s Eu Beta 9.5.23
  4. harunserefli

Soru Sola kaydırınca gelen pencerede adım sayısı nasıl gözükür

Bu özellik china tabanlı romlarda mevcuttur. Global kullanıyorsanız bu özellik sizde olmayabilir MI 5s Eu Beta 9.5.23
  5. harunserefli

Sayfada Alta doğru inip 9.4.25 seçeneğini seçin hocam MI 5s Eu Beta 9.5.23
  6. harunserefli

Yardım Google hesabını unuttum

Yeni google hesabı bile alsanız işe yaramayacaktır. reset atmadan önce kullandığınız google hesabını aktif etmeniz lazım. Google çalıntı cihazlara karşı böyle bir önlem alıyor. Ama dilerseniz Zenex hocam size yardımcı olabilir özel mesaj ile iletişime geçebilirsiniz MI 5s Eu Beta 9.5.23
  7. harunserefli

Yardım Reklam sorunu

Deneyip sonucu yazarsınız hocam MI 5s Eu Beta 9.5.23
  8. harunserefli

Yardım Reklam sorunu

Büyük ihtimalle son indirdiğiniz uygulamalardan biri bu can sıkıcı reklamları gönderiyor. Şüphelendiginiz uygulamaları sırasıyla kaldırıp deneyebilirsiniz. Yada rootsuz cihazlar için geliştirilmiş reklam engelleyici kullabilirsiniz. Mesela Blokada yada adguard premium MI 5s Eu Beta 9.5.23
  9. harunserefli

Yardım Pasaport ortağı

Alintiladiginiz mesajda ki resim içinde ime numarasi göründüğü için kaldırılmıştır MI 5s Eu Beta 9.5.23
  10. harunserefli

Mod-download - mi-globe.com Verdiğim linkten cihazınızın sürümüne göre uygun olanı seçin ve twrp üzerinden flashlayin MI 5s Eu Beta 9.5.16
  11. harunserefli

Yardım pixel rom güncellenmiyor

Veriyi silmeye gerek yok linke bakıp bilgi veririm MI 5s Eu Beta 9.5.16
  12. harunserefli

Yardım pixel rom güncellenmiyor

Güncel firmware indirin ve öncelikle firmware yükleyip ardından romu yükleyin MI 5s Eu Beta 9.5.16
  13. harunserefli

Sohbet iOS'dan Android'e geçiş..

İphone da google Drive üzerine yedekleme yapmıyor mu? MI 5s Eu Beta 9.5.16
  14. harunserefli

Sohbet iOS'dan Android'e geçiş..

Yeni cihazınız hayırlı olsun öncelikle. Öncelikle Eski cihazinizdan WhatsApp yedekleme yapın ve yeni cihazınıza aynı hesapla giriş yaptığınızda otomatik olarak yedekler yüklensin mi seçeneği çıkacaktır. Onaylayın ve devam edin MI 5s Eu Beta 9.5.16
  15. harunserefli

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.5.23 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Eu roma twrp üzerinden geçiş yapabilirsiniz. Tekrar global beta roma gecerken twrp yada fastboot mod ile rahat bir şekilde geçebilirsiniz MI 5s Eu Beta 9.5.16
  16. harunserefli

Rom Mi_Note 3 Mi_Room_MIUI_V10 + Gcam_8.1.0

Gelistirici seçeneklerinden Wlan dolaşım taramasına her zaman izin ver seçeneğini kapatıp tekrar denermisiniz MI 5s Eu Beta 9.5.16
  17. harunserefli

Yardım Google Lens açilmiyor

Mi5s cihazımda güncel sürüm yüklü çalışıyor. Uygulama verilerini temizleyip tekrar kontrol edin MI 5s Eu Beta 9.5.16
  18. harunserefli

Rom Pixel experience rom mi note 3

Pixel romlarda google camera varsayilan olarak gelebilir. Eğer gelmezse bile camera api2 aktif olduğu için sadece apk kurup çalıştırabilirsiniz MI 5s Eu Beta 9.5.16
  19. harunserefli

Yardım Oyun hız arttırıcı eklenen oyun kaldırma

Oyun ekleye tıklayın gelen ekranda hangi oyunu çıkaracaksınız tikini kapatın MI 5s Eu Beta 9.5.16
  20. harunserefli

Yardım Twrp Şifre Sorunu

Desen sifrenizde denk gelen rakamları denemenizi öneririm MI 5s Eu Beta 9.5.16
Üst Alt