Arama sonuçlarınız

1. kimyagERdem

Rom Mi 9 Xiaomi.eu MIUI 10 v9.5.23 ve V10.2.16.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Tamam paylaştığım sizin istediğiniz
  2. kimyagERdem

Rehber Xiaomi Mi 8 Bildirim İkonlarını Gösterme - Tüm Mi8 Serisi

Mod çıkmış hocam. Denediniz mi?
  3. kimyagERdem

Rom Mi 8 - MIUI 10 v9.5.17 Global Beta Rom

4. kimyagERdem

Rom Mi 8 - MIUI 10 v9.5.17 Global Beta Rom

Arkadaşlar bu hafta gelecek olan güncelleme bugüne kadar ki en faydalı güncelleme olabilir. Bildirim iconlari artık sabit olarak görünecek. Ve ekran titremesini engelleyen özellik gelecek. Ana ekran düzenini 5x6 olarak ayarlama gelecek.
  5. kimyagERdem

Yardım Mİ 8 Şebeke Sorunu

Sim kartınız orjinal küçük sim mi yoksa sonradan kestirdiniz mi?
  6. kimyagERdem

Sohbet 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun (Madalya)

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun...
  7. kimyagERdem

Çözüldü Youtube Vanced Oturum Açma Sorunu

Hocam yeni micro-g yayınlandı 2 tane. Sırayla ikisini de dener misin? https://doc-14-8g-docs.googleusercontent.com/docs/securesc/ha0ro937gcuc7l7deffksulhg5h7mbp1/2floc00beb06dfklj7028v61ghq93f5g/1558044000000/16390973606508065848/*/128TgTuchIHNF3FEkvUXg6s_Uv7x6VV9D?e=download...
  8. kimyagERdem

Soru bildirimlerin face id ile gorunebilir hale gelmesi

9.5.9 beta rom ile geldi bu özellik
  9. kimyagERdem

Haber Xiaomi Mi Mix 4 Bomba Gibi Geliyor! [Kandırıldık :(]

100 W hızlı sarja nasıl inandınız ki zaten?
  10. kimyagERdem

Haber vergi muafiyeti kaldırıldı

Bu ayın sonuna kadar gümrüğe ulaşırsa etkilenmezsin hocam. Yasa 1 haziranda yürürlüğe girecek
  11. kimyagERdem

Tema Greyzone V10 Tema

Bu temanın default temadan farkı ne? Sadece duvar kağıdı değişik gibi geldi bana
  12. kimyagERdem

Yardım Mi 8 Ritzy Servis Problemi

Şu elektronik eşyada birebir değiştirmek zorunda demişsiniz hocam ya bu tüketici kanununun neresinde yazıyor? Öncelikle tamir oluyorsa tamir edilir, olmuyorsa eğer yenisi ile değiştirilir veya para iadesi yapılır.
  13. kimyagERdem

Yardım Mi 8 Ritzy Servis Problemi

Hocam bozulan her cihaza değişim yapılacak olsa servis diye bi kavram olmaz zaten. Bozulan telefonu aldığımız yere yollarız onlarda yenisini yollar. Eğer tamir edilebilecek bi durumdaysa ve düzgün bi şekilde tamir edilirse bundan doğal ne olabilir? Sizin mantık otomobilde falan da işler o zaman...
  14. kimyagERdem

Rom Mi 6 - MIUI 10 v9.5.23 Global Beta Rom Fastboot İndirme Bağlantısı

Fastboot kurulum için bl kilidi açık olmalı. Ancak 3 nokta ile geçebilirsiniz dediğiniz gibi. Telefon format atacak kendine zaten. Ancak arkadaşın da dediği gibi fastboot kurulum en temiz rom kurma yöntemidir.
  15. kimyagERdem

Yardım Mi 9 Batarya

Hocam eu rom atla deve kadar farketmez. Sizde farklı bir sorun var. Şarjı tüketen bi uygulama olabilir. Yedeklerinizi alarak format atmanızı tavsiye ederim. Ha bi de bu sorun yeni mi ortaya çıktı? Telefonu ilk aldığınızdan bu yana bu şekilde mi?
  16. kimyagERdem

Yardım Evofone Servis Rezaleti

Hocam geçmiş olsun tekrardan. Para iadesi sevindirici bi haber olarak görünsede sizin adınıza kötü olmuş maalesef. İade aldığınız para ile aynı özelliklere sahip bi cihazı şu anda imkansız. Doların durumu ortada. Bu yüzden misli değişim hakkınızı zorlayın derim ben.
  17. kimyagERdem

Çözüldü Youtube Vanced Oturum Açma Sorunu

Aşağıda paylaştığım linkteki apk yı indirin ve kurun. Daha sonra youtube'a girip tekrar giriş yapmayı deneyin. https://drive.google.com/uc?export=download&id=1EMVDv2CH0LWw5vsT3yDQAMxSh18LMOgG
  18. kimyagERdem

Rom Mi Max 3 için yeni Masik X ™ Rom v4.1 Stable

Hocam ayarlarda yeni özellikleri keşfedin diye bi yer olması lazım. İstediğiniz özellik onun içinde kısayol düğmesi olarak geçiyor
  19. kimyagERdem

Yardım Mi8 SE nano ekr.koruyucu

Hocam nasıl durum? Tavsiye eder misiniz?
Üst Alt