Arama sonuçlarınız

1. alf0606

Soru Gm Root

Pc bulmaktan başka çare yok anlaşılan GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. alf0606

Soru Gm Root

Evet memnunum hocam fiyatına göre harika cihaz
  3. alf0606

Soru Gm Root

Kingroot denedim ama olmadı malesef
  4. alf0606

Soru Gm Root

Anladım peki teşekkürler
  5. alf0606

Soru Gm Root

Arkadaşlar gm 9 pro kullanıyorum root atmak istiyorum fakat malesef pc yok pc olmadan root atabilirmiyim acaba varmı böyle bir yöntem
  6. alf0606

Haber A2 Şubat Güncellemesi

Bende renk dalgalanması değil de siyah renkler gri oldu bu güncelleme de en sevdiğim batarya süresi uzadı ve kulaklık sesi yükseldi
  7. alf0606

Umarım kronik donanımsal bir sorun değildir bu
  8. alf0606

Bu her zaman olmuyor arada bi oluyor sıfırladım ama nedense hala bazen kameraya bağlanamıyor hatasını veriyor sanırım donanımsal bi sorun var
  9. alf0606

Haber Xiaomi Mi A2 Gelen Güncellemeler ve Kullanıcı yorumları

Dostum bende kamera portre modundayken ön kameraya geçiş yaptığımda çöküyor sizdede aynı sorun varmı
  10. alf0606

Dostum bende kamera portre modundayken ön kameraya geçiş yaparken çöküyor bu sorun sende de varmı
  11. alf0606

Kamera portre modundayken ön kameraya geçiş yaptığımda çöküyor bu sorunu başka yaşayan varmı
  12. alf0606

Evet aynen bende de öyle
  13. alf0606

Kulaklık sesi yükselmiş sanki yada banamı öyle geliyor
  14. alf0606

Arkadaşlar azönce güncelledim şimdilik farkettiğim değişiklilk pie güncellemesinden sonra kısılan kulaklık sesi bu güncellemeyle yükselmiş çok iyi olmuş artık son ses dinliyemiyorum müzikleri başkada değişen bişey yok sanırım
  15. alf0606

Yardım Guncelleme gec geliyor

Aynı sorunlar bendede var güncellemeleri a1 e bile verdiler ama a2 ye hala yok buda xiaominin tuhaf işi
  16. alf0606

Yardım 4.5G sorunu

Alakası yok hocam 4.5g diye birşey yok zaten bu bizim ülkemizde uydurulmuş bişey kaldıki iPhonelardada 4g yazıyor
  17. alf0606

Yardım 4.5G sorunu

Benim tt de aktif görünüyor sizdeki sorun tamamen Vodafone kaynaklı
  18. alf0606

Yardım Volte Sorunu

Evet ben sadece 444 lü numaralarda sorun var sanıyordum şimdi denedim 182 de olmadı ilginç
  19. alf0606

Yardım Volte Sorunu

Hocam sorun sadece 444 lü numaralarda oluyor ama siz Turkcell de böyle bi sorun yok dediniz ya hani bende Turkcell müşteri hizmetleri numarası 444 lü değil diyorum yani
  20. alf0606

Yardım Volte Sorunu

Turkcell müşteri hizmetleri numarası 444 lü değil ama
Üst Alt