Arama sonuçlarınız

1. ozgrcvdr

Yardım Twrp eu rom yardım

Olsaydı cihaza eu beta rom atıldığında olurdu. Format data yapmaya gerek yok.bi önceki yorumum mutluluğa giden yol
  2. ozgrcvdr

Yardım Twrp eu rom yardım

Betadan stabil e geçmek için 4 wipe yeterli.format data yapıp herşeyi silmeye gerek yok ama bu işlemleri yapmadan önce son sürüm twrp img dosyasını indirip twrp den flaşlamak iyi olacaktır
  3. ozgrcvdr

Soru MI6 Android 9 hk

Hocam benim son zamanlarda çok karşılaşıp anlam veremediğim şu;daha cihazı almadan,sanki cihazı almış gibi 5-10 konu açan arkadaşlar var.sanırsın ki elinde cihaz var.ama yok.tamam cihaz hakkında ufak bi araştırma vs yapılır ama 5-10 konu açıp insanların vaktini almanın mantığı ne.ayrıca spn...
  4. ozgrcvdr

Yardım Mi9 se vs 2. El mi6

9se mi6 dan her türlü üstün değil bence hocam, hiçbir zaman 9se mi6 nın performansını veremez öncelikle. Mi6 efsane 9se ise mi9 un kuyruğu.mi6 hala alınabilecek ve kullanılabilecek bi cihaz.belki de xiaomi markasının en kullanışlı telefonu
  5. ozgrcvdr

Soru MI6 Android 9 hk

Gelip gelmediği ilk msjda belirtilmediği için ben açıkçası geldiğini düşündüm,çünkü güncelleme gelince yüklemek yerine masaya yatırıp enine boyuna tartışmak moda oldu.iyi forumlar
  6. ozgrcvdr

Soru MI6 Android 9 hk

Hocam kimi markalar güncelleme almak için canını verir,kimi markalar cihazlar var pie kullanmak için yeri göğü inletir ama biz xiaomi nin kıymetini bilmiyoruz maalesef.güncelleme olayı o kadar sıradan olmuş ki yükleyip denemeden önce kamuoyu araştırması yapıyoruz.mi6 xiaomi nin tek...
  7. ozgrcvdr

Çözüldü Mi 6 Youtube kaldıramama sorunu

Nasıl çözdüğümüzü de anlatsaydık keşke,aynı sorundan muzdarip olacak arkadaşlara da ışık olurdu
  8. ozgrcvdr

Sohbet Xiaomi öğrencisi!

Mi8 ile herşey bu konuda Xiaomi Mi8
  9. ozgrcvdr

İpucu Faturalı Tarife Önerilerim.

Hocam turkcell her 4.5 g yi destekleyen cihaza destek vermiyor.mesela cihaz 4.5 g yi desteklese bile eğer Türkcell in listesinde yoksa,o cihazla bazı kampanyalara katılamıyorsun ve müşteri hizmetlerini aradığımızda müşteri temsilcisi bize "o cihaz bizim listemizde yok" diyor
  10. ozgrcvdr

Hocam,biraz konu dışı ama turkcell 4.5 g destekleyen cihaz listesi varmı?poco destekliyor ama turkcell poco ya destek veriyor mu mesela?
  11. ozgrcvdr

Sohbet Galatasaray 22. Kez Şampiyon

Lig uzun bir maraton,kimi zaman kötü oynanır kimi zaman mükemmel ama önemli olan bu değildir,önemli olan maratonun sonunda gülen taraf olabilmektir.galatasatay kimi zaman saç baş yoldurdu kimi zaman çok sevindirdi ve hakederek şampiyonluğa ulaştı. Takımımı tebrik ediyorum ve şampiyonlar liginde...
  12. ozgrcvdr

Yardım Caf nedir pixel güncelleme gelmiyor

Twrp den 4 wipe ile caf edition u kurabiliriz
  13. ozgrcvdr

Hocam benim bahsettiğim kampanya değil.bedava internet, salla kazan gibi çatlat kazan gibi şeyler
  14. ozgrcvdr

Burda turkcell çalışanı varmış ne güzel.hocam faturasız hatlar için de öneri alalım.mesela bedava internet.arada bğp üm bazı servislerinden çatlat kazan dan falan kazanıyoruz ama yetmiyor.pek bilinmeyen ama turkcell çalışanlarının bildiği bol internetli birşeyler yokmu :)
  15. ozgrcvdr

Yardım Klavye donuyor

Forumda xperia klavye var onu indirip kurup onu deneyelim o zaman
  16. ozgrcvdr

Sohbet İkinci el satış sitelerindeki 'Temiz' Kelimesi.

Makyajlı kasa nedemek? Ruj rimel allık olayı falan mı
  17. ozgrcvdr

İnceleme Mi 9 SE | Nasıl bilirsiniz ?

Sohbet - Mi 9 se Kullanıcı Yorumları
  18. ozgrcvdr

Yardım Volte kapatılamıyor....

Hocam kapatma boşver,millet açmak için canını dişine takıyorgüncelleme ile alakalıdır.memnun değilsek bi önceki roma dönelim keyfimiz yerine gelsin
  19. ozgrcvdr

Yardım Klavye donuyor

Uygulama ayarlarından klavyeye girip verileri temizleyelim
Üst Alt