Arama sonuçlarınız

1. Skorpi

Sohbet Sohbet köşeşi

Herkese günaydın, hayırlı sabahlar Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk
  2. Skorpi

Soru MI6 Android 9 hk

Eğer ORD Hastalığı yoksa, güncellemek saçmalık...en iyisi beğendiğin romun stabilinde kalmak yada direk Stok rom ile kullanmak Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
  3. Skorpi

Yardım Root attim guncelleme gelirse root gidermi

Hayır tabiki, OTA dan gelen haliyle de yapabilirsiniz, cihaz açılınca TWRP ye girerek, Magisk ile rootlayabilirsiniz eğer isterseniz Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
  4. Skorpi

Rom Mi Max 2 MIUI10 Rom GREESHAN Global Beta 9.5.16

7.1 Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
  5. Skorpi

Sohbet Telefona ayırabildiğiniz bütçe miktarı

Hocam teknolojide 1 gün bile çok uzun bir zaman neredeysehaha-- Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
  6. Skorpi

Milattan önce durumlar buydu hocam8=)haha--haha-- Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
  7. Skorpi

Tema Temam mağazada göründü

Ordinaryuslara değil de, daha ziyade yeni yeteneklere öncelik vermelerinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum hocam8=)haha-- Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
  8. Skorpi

Soru Android Q ve MIUI 11 Max 3 Gelirmi

Kimin fikirlerini kimden alacağız, anlamadım? Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
  9. Skorpi

Yardım Root attim guncelleme gelirse root gidermi

Yeni romu indirip cihazınızın hafızasına atın, guncelleyiciden romu seçin ve kurun Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk
  10. Skorpi

Rom EU stabil rom bildirim sorunu

Bildirim ayarlarında mutlaka bir eksikliğiniz vardır, gelmemesi imkansız...ben şahsen hem Mi Max 2 de, hem de Mi Max 3 de her türlü MIUI tabanlı romlarda bildirimleri sorunsuz almaktayım... kullanıcı hatasından kaynaklanan bir nedenden/eksiklikten dolayı markayı kötülemek en basit yol olarak...
  11. Skorpi

Sohbet Sohbet köşeşi

Herkese günaydın, hayırlı sabahlar Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk
  12. Skorpi

Yani yaklaşık 1000 dolar verdiniz zamanında...şimdi yine bütçenizi 1000 dolar olarak ayarlarsanız, muhteşem özellikli, değişik cihazlar çıkar karşınıza.. Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
  13. Skorpi

3600 Lira o zamanlar kaç Dolardı hocam? Ben şahsen max 400 dolardan fazla vermem Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
  14. Skorpi

Rom Mi Max 2 Havoc-OS-v2.5-[9.0]-Oxygen-[Official][stable]20190520

Allah razı olsun hocam...Siz oldunuz artık...kesin Bilgi...Saygı ve Sevgi benden, gözlerinizden öpüyorum Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
  15. Skorpi

Estağfurullah...teşekkür ederim...Sayın cohci52 hocam çok kere Max 3 e geçmeye yeltendi, her defasında ben engel oldum, sırf Max 2 bölümü Öksüz kalmasın diye...bana çok kızdığını da biliyorum aslında Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
  16. Skorpi

Estağfurullah hocam...artık devrik Kral konusunda Sayın cohci52 hocam benden kat be kat daha ileri düzeyde ve ben bizzat ondan çok şeyler öğreniyorum....benden geçti artık;(:( Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
  17. Skorpi

Rehber TWRP Nedir ve ne işe yarar/nasıl kullanılır?

Teşekkürler hocam, becerememeniz için bir neden göremiyorum Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk
  18. Skorpi

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

Aslında herkes farkında da, çoğu bencil bence Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk
  19. Skorpi

Ben her yazılanı okuyorum ama sesimi sadece gerekli gördüğümde çıkarıyorum [emoji23][emoji4] Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk
  20. Skorpi

Tema Purple Sea (Tema Markette Yayında) Ottoman

Kesinlikle katılıyorum hocam.... Ottoman Ordinaryus[emoji7][emoji12] Gesendet von meinem MI MAX 3 mit Tapatalk
Üst Alt