Arama sonuçlarınız

1. 1231243

Mod mi8 se gcam mod yeni versiyon

Hocam son iki konunuzun konu başlıklarının tamamı büyük harfle yazılmış " 3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz. " bu kuraldan dolayı konu başlıklarını düzeltmenizi rica ediyorum. Forum kuralları için tıklayın.
  2. 1231243

Soru Redmi 5 Plus Beta/Stabil güncelleme sorunu

MIUI ROM Releases Bu sayfada sürümler var istediğiniz sürümün sayfasına basıp indirme linklerine ulaşabilirsiniz.
  3. 1231243

Yardım A2 lite parça

Görüntüde bir sürü parça görünüyor görselde aradığınız parçayı belirtseydiniz daha iyi olurdu ama siz sanırım sağ elindeki metal spatülü soruyorsunuz. Metal Spatül (iki Ucu Düz) 180 Mm 2 Adet - n11.com İnternet üzerinden veya laboratuvar malzemesi satan yerlerde bulabilirsiniz.
  4. 1231243

Yardım Vendor bölümü (TWRP)

Vendor nedir kısaca Skorpi hocam anlatmış zamanında :)
  5. 1231243

Sohbet Romun İçerisindei Sytem New Dosyası

Hocam o zaman yukarıda paylaşılan diğer konuyu deneyin.
  6. 1231243

Hocam bende açıyor sorun yok ama şunu deneyin; https://drive.google.com/open?id=15ZomI1QKd1FP4K99qC9S1FuYGn1paRI_ gerçi aynısı ama yinede deneyin.
  7. 1231243

https://drive.google.com/open?id=15ZomI1QKd1FP4K99qC9S1FuYGn1paRI_ Yeniden upload edildi.
  8. 1231243

O dosyayı ben upload etmiştim :D Cloud dosyalarını taşımıştım sanırım o yüzden sorun oldu birazdan düzeltirim.
  9. 1231243

Yardım - miui rom içinden uygulama apk sı çıkarabilir miyim? Bu konuya bir göz atın derim.
  10. 1231243

Sohbet 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun (Madalya)

Atamızın doğduğum gün dediği ve aynı zamanda gençlere hediye ettiği Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun party~~
  11. 1231243

Duyuru Mi Forum 100.000 Kişi

Hayırlı uğurlu olsun nice 100.000lere :)
  12. 1231243

Çözüldü pil kullanım süresi

Estağfurullah hocam. Öncelikle cihazınız hayırlı olsun. Note 7 kullanıcısı olmadığım için kesin bir şey demek istemen ama 25dk %8 şarj bana yüksek geldi özellikle yaptığınız işlemlere bakınca. Note 7 kullanıcıları daha iyi cevap verecektir bu konuya.
  13. 1231243

Çözüldü pil kullanım süresi

Bu süre pilinizin dayanacagi muhtemel süreyi bildiriyor, kullanım süresini değil.
  14. 1231243

Yardım Ekran kaydedicisi

Custom rom olan MIROOM'da ekran kaydedicisinde "Hoparlör" seçeneği mevcut bu sayede direk sistem üzerinden sesi kayıt ediyor. İlla ki Stock ekran kaydedicisini kullanmak istiyorum derseniz MIROOM önerebilirim yada daha basit olan diğer seçenek Play Store üzerinden diğer uygulamalara göz atmak.
  15. 1231243

Sohbet ROM'a uygulama atmak mümkün mü?

Mümkündür TWRP üzerinden File manager ile yada Android sistemi üzerinden Root Explorer gibi uygulamalarla " system-priv app " klasörü içerisine sistem uygulaması yapmak istediğiniz uygulamanın .apk dosyasını atarsanız sistem uygulaması olacaktır. Flashlanabilir .zip dosyası yaparsanızda bu...
  16. 1231243

Haber Call Of Duty Mobile Beta

Şuanda giriş yapamazsınız, 13 aralıkta açılıp kısa bir süre açık kaldı ve ardından kapandı. Play Store üzerinden ön kayıt yaptırıp beklemenizi öneririm.
  17. 1231243

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.5.16/17 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Evet hocam otomatik olarak uygulamaların hepsine izin veriyor, ilerleyen güncellemeler ile düzelir umarım. Not:EU beta kullanıcısı değilim bu sorun 9.5.9 ile ilgili.
  18. 1231243

Uygulama 3D parallax background apk

Estağfurullah hocam :)
  19. 1231243

Uygulama 3D parallax background apk

" 4.2. Mesajlarınızda yasa dışı içeriklerin bulunması, yasa dışı içeriğe sahip sitelere link verilmesi, paylaşılması, telif hakkına tabi içeriklerin eklenmesi yasaktır. (IMEI tamirine ve değişikliğine ilişkin anlatımlar, korsan/warez oyun-uygulama paylaşımı vb. bu madde içerisinde...
Üst Alt