Arama sonuçlarınız

1. R

Mod Mi Router (Yönlendirici) 4.0.6 Türkçe

Ağdaki isimleri düzeltme yapıldımı?
  2. R

Soru Ses Yankısı

Telefonda konuşurken karşı taraftan sesimi tekrar duyuyorum. Sorun nereden kaynaklı bilen duyan var mı?
  3. R

Rom Xiaomi Mi 5s Plus MIUI10 Global Stable çıktı

Güncelleme geldi ama oreo yüklü değildi.sağlık olsun, güncelleme sonrası telefon biraz ısındı sadece.. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. R

Soru Amazfit bip uygulaması hakkında

Daha önce amazfit pace kullandım. Amazfit pace uygulamasıyla gprs kullanarak haritada rota olarak çizim gösteriyordu bu özellik amazfit bip uygulamasında varmı? Bu saati almak istiyorum pace ile özellikleri aynı kullanan birisi yardım edebilir mi? MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
  5. R

Yardım Mi Box 3 Global Sürüm Android Oreo Güncelleme Sonrası Ses Problemi

USB 3.0 Gigabit Ethernet RJ45 LAN (10/100/1000) Mbps Ağ Adaptörü Için PC K USB 3.0 To Gigabit Ethernet RJ45 LAN (10/100/1000) Mbps Network Adapter For PC K-in Network Cards from Computer & Office on Aliexpress.com | Alibaba Group Ben yukarıdaki rj45 den aldım sıkıntı çıkartmıyor, tek sorunu usb...
  6. R

Yardım Mi BOX 4k kumanda

Google 'nin android tv uygulaması var şuan bende bluetooth olmadan ağ üzerinden bağlandı. Sizde bir deneyin açılacak mı? Yada televizyonun kumandasında kızılötesi varsa oradan da çalışması lazım.
  7. R

Yardım Mi router 3 Cep Uygulaması Çalışmıyor

Benim hızım max 2 mbps idi wifiyle kablolu bağlantının faydası çokmuş şans eseri gördüm. Hem router hem laptopu kablolu yapınca hız mükemmel oldu. Şuan 13 16 mbps arası.. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. R

Mi Box 3 Oreo OTA Update Bugs [Post your bug issues here please] Yukarıdaki adresten bakabilirsin.. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. R

Mi box yakında güncelleme gelecek, şuan beta testleri yapılıyor. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. R

Tv kayıt cihazi mi box ile kullaniliyor. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. R

Aynı sorun bende yaşadım, mi box hdmi girişini kayıt cihazından çıkarınca düzeldi. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. R

Haber Amazfit Pace (1) için WOS 2.0 çıktı

PACEficator Project | WOS 2.6.1.0. ROM v0.5 Installer Amazfit Pace (2018/06/14) şurada detaylı anlatım mevcut, şarj iyi gidiyor MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. R

Haber Amazfit Pace (1) için WOS 2.0 çıktı

Ben wos2.0 sürümünü yükledim. Türkçe dil desteği ile baya güzel oldu. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. R

Uygulama Amazfit Watch Türkçe - 2.6.7 - play

Sağlık verilerini yüklerken hata veriyor. İngilizce versiyonunda sorun yok. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. R

Soru Amazfit Pace Orijinal Stock Rom Var mı?

Buradaki forumda 1.3.5f versiyonu var. ben yükledim güncellemeyle 1.3.6d oldu. Bağlantı
  16. R

Rom Amazfit STOCKfied ROM V.1.3.5 - 1.5 Multilanguage

'adb' iç ya da dış komut, çalıştırılabilir program ya da toplu iş dosyası olarak tanınmıyor. yukarıdaki hatayı alıyorum rom yüklerken.. STOCKfied ROM 1.3.6d Installer v1.8 (2018/05/15)
  17. R

Çözüldü Ekran dokunduğumda tepki vermiyor?

Telefonuma paralel account adinda bir uygulama yükledim. Onu kaldırınca duzeldi. Heralde telefonda izinsiz reklam gostermeye calisiyor. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  18. R

Çözüldü Ekran dokunduğumda tepki vermiyor?

Arkadaşlar ekran kapalıyken parmak iziyle ekranı açıyorum. Ama ekran tepki vermiyor. Bir şey calismiyor, home tusuna bastigimda ekran kendine geliyor. Her sey normale dönüyor. Bir fikir verir misiniz.? MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  19. R

Yardım Amazfit pace 2 KIRILMAZ CAM!!!

Bende amazfit pace kirilmaz cam var 2 tane ama hic kullanmadim. Ilerde belki.. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  20. R

Soru Onclicktop popup açılıyor durmadan

Malwarebytes adında playstoreden indirdigim uygulamayla, tarattim ve sonuc asagidaki gibi,.. Suan popuplar acilmiyor en azindan.. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt