Arama sonuçlarınız

1. lazye

Yardım Mi 6 volt amper tutarsizliği..

Zaten hocamın demek istedğiği de bu; cihaz ile oyun oynarken şarja taktığınızda diyelim saatte 800 mah batarya ömrü götürürken açık halde boşta 200 mah civarı götürür ayrıca cihazınız sıcak olduğundan şarj değeriniz %50'nin üzerine çıktığından akım düşürüp şarj edecektir.Cihaz bataryayı korumak...
  2. lazye

Rehber Magisk Modülleri

Rica ederim.
  3. lazye

Rehber Magisk Modülleri

[MODULE] Android Mic Fix En son dosyayı indirin 3.2.4 sürümü olması lazım magisk içinden flaşlayıp restart yapın çalışacaktır ama bir nebze kurtarıyor diye biliyorum gerçek çözüm için custom rom kullanıyorsanız rom linki altında bu sorun belirtmenizde fayda var. İyi akşamlar dilerim.
  4. lazye

Haber Cep Telefonlarına ÖTV Zammı Geldi!

Halk bence hak ediyor sonuçta dış güçlerin oyunu bunlar arasıra İran'a baksınlar Amerika yıllardır ambargo uyguluyor neler ürettiklerine baksınlar . Nerdeyse adamlar herşeyi ülke içinde üretebiliyorlar. Çok geç kaldık bazı şeyler için bu bizi en az 10-15 seneye attı hala dönmedi bakalım nereye...
  5. lazye

Yardım Mobile legends high frame rate sorunu.

Geliştiricinin cihazın özelliklerine göre otomatik atadığı bir durum oyunu yapan kişi dışında kimse sana oraya yüksek çerçeve modu getiremez.
  6. lazye

Rehber GPU Turbo Boost - GPU Performansını Arttırma

Boş hiçbir modül işlemciye zarar vermez bu modülde vermez.Gönül rahatlığı ile kullanabilirsin yalnız sağlam bir performans artışı bekleme en azıdan kendi deneyimimden hiçbir fark hissetmemiştim.
  7. lazye

Haber Ülkemizdeki İlk Resmi Xiaomi Lansmanı Yapıldı

Şahsen rakipleri agresif fiyatlar benimserken xioaminin buna ayak uydurmaması veya uyduramaması üzücü bu xioamiye pahalıya mal olacak (TR pazarı için).
  8. lazye

Haber Xiaomi 100W Hızlı Şarj teknolojisini ortaya koydu, 4000mAh pil sadece 17 dakikada şarj oldu!

Isınma ve batarya ölme sorununu nasıl çözecekler merak ediyorum piller aşırı hızlı şarj olmaya meilli değiller ki çok çabuk piller ölür çok çabuk aşınır.30 dk altına inmemeli bence.30-60 dk arası gayet iyidir.
  9. lazye

Haber Xiaomi CEO’su: Telefonlarımız Gelecekte Daha Pahalı Olacak

bu Samsungun bile fiyatlarını bile etkilemiyor adamların s10e cihazı resmi TR garantili 5499TL 5K yakın bir fiyatta mi 9 girmesi demeyi açıklamıyor. Samsungun TR pazarında bilerek ucuz satmaya çalıştığını biliyorum ama yinede samsung gibi bir firma bu kadar indirim yapabiliyorsa xioami çıkıp...
  10. lazye

Yardım hücre bekleme

BL kilidinden bağımsız derken bl kilidi ile bir işin yok benim anlattığım işlemde daha doğrusu BL kilidi olmayan cihazlar benim dediğim gibi yapabilir eğer cihazında bl kilidi varsa önce kilit işlemini kaldırman lazım.Ben olayı anlattım BL kilidini es geçerek zaten 2017 yılında atmışım . Kilitli...
  11. lazye

Yardım hücre bekleme

Kardeşim sen çok yanlış geldin ben mesajı çok eskiden yazdım benim orada bahsettiğim şey bootlader kilidinden bağımsız cihaza miflash ile temiz kurulum yapıldıktan sonra cihaz açılışta mi hesabı istiyor sonrasında ise yedekten kurulum ypayım mı yoksa sıfırdan mı kurulum yapayım diyor yedekten...
  12. lazye

Haber Katlanabilir Telefon Öyle Değil Böyle Yapılır! | Huawei Mate X Tanıtıldı!

Hocam eline alınmadan iyi kötü algısı yapılmamalı bence. Katlanabilirlik olayında huawei daha iyide olabilir buna itirazım yok ama 2 sene sonra beyaz bayrak açmasını beklemek Samsungtan çok gerçekçi bir yaklaşım olmaz.
  13. lazye

Benim yazdığıma istinaden mi yazdınız ?
  14. lazye

Samsung şu durumda 2 yıl içinde beyaz bayrak çekmesi tamamen hurafe sadece mobil pazarda değil teknolojinin bulunduğu her yerde nerdeyse Samsung var. Samsung piyasada akıllı oynuyor. Ne Lg ne sony ne de htc gibi bir firma asla değil asla da olmayacak.Çini şirketlerin son dönemde ucuz fiyat...
  15. lazye

Haber Mi 6 için kötü haber

Mi 3/Mi/Mi5/mi5S'de çekirdek kapatma olayı tamamen xioamiye bağlı. Xioami dışında hiçbir firma SD800/821'a kadar olan hiçbir telefonunda bu duruma geçmedi.Xioami benim gözümde top class seviyesinde bir marka olamaz.Kötü bir marka demiyorum top class seviyesinde marka olmak farklı bir...
  16. lazye

Haber Mi 6 için kötü haber

Android 9 yerine miui güncellemesi verirse ne gülerim anlatamam :) Miui güncellemesi sırf güncelleme vermek için veriyorlar adam gibi bişey verdikleri yok.Miui 8'den beri arayüzde adam gibi gelişme olmadı 8 yerine 9 9 yerine 10 yazıyor. Android güncellemesi vermeyekse zaten yapmasınlar bu işi...
  17. lazye

Rom [9.0 PİE] [UNOFFİCİAL]RESURRECTİON REMİX v7.0.1[Mido]By Escobar1945

Size ulaşabileceğim başka bir mecrada olur burada sormak istemiyorum yok derseniz canınız sağolsun :)
  18. lazye

Rom [9.0 PİE] [UNOFFİCİAL]RESURRECTİON REMİX v7.0.1[Mido]By Escobar1945

Escobar hocam kişsel olarak size ulaşabilir miyim birkaç soru soracam mesaj kutunuz açık olmadığı için buraya yazıyorum.
  19. lazye

Rom Pie-Havoc-OS-v2.2-UNOFFİCİAL-mido By Escobar1945

Eline sağlık hocam :) Ellerin dert görmesin.
  20. lazye

Sohbet Cep telefonu ÖTV zammı

Kulağımızın arkası kaldı tek artık yetmedi mi ?
Üst Alt