Arama sonuçlarınız

1. cantara

Çözüldü Mi9 TE "This Miui Version Cant Be Installed On This Device" Hatası

Bu konu başlığı ile yardım almanız oldukça zor... Başlığı düzenliyorum. Anladığım kadarıyla ikinci cihaza rom atarken bootloader kilidinizi kapatmışsınız. Öncelikle bootlader kilidinizi yeniden açın ardından 64 bit mi flash kullanarak global romu yükleyin.
  2. cantara

Rehber Mi9 Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

Güç tuşuna uzun süreli basılı tutun açılacaktır.
  3. cantara

Yardım is not allowed to upgrade to unofficial rom package hatası

Büyük boyutlu olanı recovery üzerinden kurun ve hemen ardından boot yapmadna önce magisk flashlayın. Sorun yaşarsanız yaşadığınız soruna ilişkin ekran görüntüsünü eklemeyi unutmayın.
  4. cantara

Soru Mi 9 SE mi Mi 8 mi?

Mi8SE'yi test ettim ancak Mi9SE'yi test etme imkanım olmadı hocam.
  5. cantara

Çözüldü Cwm recovery

Geçmiş olsun, diğer konu üzerinden devam edelim.
  6. cantara

Evet, 167 saat sonra aynı işlemleri yaptığınızda bootloader kilidiniz açılacaktır.
  7. cantara

Soru Mi 9 SE mi Mi 8 mi?

Eğer önceliğiniz performans ise Mi8 doğru seçim hocam. Fakat Mi9 SE'nin de hakkını yemeyelim, hemen her işinizi görecektir. Batarya süresi, boyut, tasarım vb. artıları da var.
  8. cantara

Sohbet Takip ettiğiniz YouTube kanalları neler?

Listede MIUI Türkiye göremedim hocam? wasntme~~
  9. cantara

Soru Mi 9 SE mi Mi 8 mi?

Evet kalacaktır. Mi8 performans için %60 civarında daha iyi bir donanıma sahip.
  10. cantara

Yardım Mi 8 mi mi 9 se mi ?

Mevcut konu üzerinden devam ediniz : Soru - Mi 9 SE mi Mi 8 mi?
  11. cantara

Buradan 64 bit mi flash tool uygulamasını indirip kurunuz. Tüm sürücüler içerisinde mevcut.
  12. cantara

Soru Android Q beta

Bootloader kilidiniz açıldıktan sonra global rom yüklerken de Mi Flash kullanacaksınız zaten. Q beta da aynı şekilde yükleniyor. Dolayısıyla sorun olacağını sanmıyorum fakat beklentinizi yüksek tutmayın şu an mevcut sürümler çok çok daha iyi. Estağfurullah hocam. Aklınız da, fikriniz de doğru...
  13. cantara

Uygulama Miui optimizasyon mu Greenify mı?

Alıntıladığınız mesaj neredeyse 2 yıllık. Xposed yeni sürüm android cihazlarda oldukça sorunlu farklı yöntemler araştırmanızı tavsiye ederim.
  14. cantara

Çözüldü Şifrenizi 72 saattir girmediniz

Güvenliğiniz nedeniyle her 72 saatte en az bir defa belirlediğiniz şifreyi girmeniz gerekmektedir. Yeni Android sürümlerinin temel özelliklerinden bir tanesidir.
  15. cantara

Soru Android Q beta

Mi9 için aşağıdaki bağlantıdan rom dosyasını indirip Mi Flash tool ile kurulum yapabilirsiniz fakat şu an için günlük kullanıma uygun değil... http://bigota.d.miui.com/9.04.30/cepheus_android_images_9.04.30.2.native.google.user_20190430.0000.00_10.0_cced6d6d9e.tgz
  16. cantara

Yardım Mobil Veri Kapalıyken TL Gidiyor

Eğer arada kullanıyorsanız APN silmeyin hocam. APN sildiğinizde hiç bir şekilde bağlanmaz.
  17. cantara

Yardım Redmi 6 Pro Brick Oldu Dosya Yazdıramıyorum

Bende bu şekilde görünüyor hocam, sizde farklı mı?
  18. cantara

Çözüldü Cwm recovery

CWM gelişitiricisi yıllar önce recovery geliştirmeyi bıraktı hocam. Şifre olayı ise tam anlamıyla TWRP ile ilgili değil. Yani CWM geliştiriliyor olsaydı bile şifre isteyecekti. Codered tarafından yayınlanan TWRP ya da Orange Fox veya Redwolf benzeri recovery'ler deneyebilirsiniz. Dikkat etmeniz...
  19. cantara

Yardım Redmi 6 Pro Brick Oldu Dosya Yazdıramıyorum

Alıntı yaptığınız üyenin imzasına eklenen nota dikkat etmenizi tavsiye ederim...
Üst Alt