Arama sonuçlarınız

1. jokerinabisi

Haber Xiaomi Mi 9T geliyor! Mi 9’un gelişmiş hali!

Çinli telefon üreticisi bu yıl ise Mi 9, Mi 9 Explorer ve Mi 9 SE modelleri ile karşımıza çıktı. Xiaomi Mi 9T olarak adlandırılan modelin sertifika alması satışa sunulacağını doğrularken, bunun Pro modelinin yerini alması bekleniyor. Mi 9T modelinin Tayland, Tayvan, Singapur ve Rusya’da...
  2. jokerinabisi

Tema Purple Sea (Tema Markette Yayında) Ottoman

Ben demiştim demek istemiyorum ama gene diyeceğim (Herkes TeMa YapaR ama BiziMKiler CAN KaTar) özellikle de Ahmet hocam;yavaş yavaş bu işin ordinaryüs u olmaya başladın ne mutlu bize Selametle hocam
  3. jokerinabisi

Sohbet Galatasaray 22. Kez Şampiyon

Benim daha birşey kazandığım yok artı yanlış kapıda ağlıyorsun madalya verici ben değilim sitenin madalyacilari var onların kapısına git hocam Selametle
  4. jokerinabisi

Sohbet Game of thrones no'lu bölümleri

Hocam madem bunca zamandır izlemedin şurada bir iki sene daha bekle hem sıkıntısız izler hemde yaş olarak ta daha oturmuş olursun Selametle
  5. jokerinabisi

Sohbet Dünya YeTimler GüNü

Çok kıymetli dostlar sevgili hazirunlar Bugün dünya yetimler günü Hepimizin malûm çevresinde yakın akraba arkadaş hatta kendisi bile olmak üzere yetim tanıdığı vardır elbette ki bunlar içinde durumu iyi olduğu gibi çokta kötü olanı da vardır ramazan 15. günü münasebetiyle gelin bugün...
  6. jokerinabisi

Sohbet Galatasaray 22. Kez Şampiyon

Sen madalyadan haber ver hasan hocam 22 rakamı iyi olur Tebrikler Galatasaray tebrikler tüm taraftara nereden tutsan bugün eline bayram geliyor Selametle kalın
  7. jokerinabisi

Mod Mi 5s Kamera Uygulaması

Evet hocam telefonda root yetkisi lazım forumda anlatımı mevcut bu işlerden anlıyorsan kolaylıkla yapabilirsin Selametle
  8. jokerinabisi

Mod Mi 5s Kamera Uygulaması

Evet hocam Google cam var herkes memnun sayılır Selametle
  9. jokerinabisi

Sohbet 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun (Madalya)

Tüm coğrafya da bilinçli nesiller yetişmesi dileğiyle 19 Mayıs ruhu tekrar hayat bulur inşallah Selametle kalın
  10. jokerinabisi

Satış __SEFA__ SE-Mİ Global Teknik Servis Ve İkinci El Cihaz Satışı

Ne demek oluyor hocam gayri resmi kayıt mi iyi bişey mi yani? Selametle
  11. jokerinabisi

Duyuru Mi Forum 100.000 Kişi

Buldum hocam tamamdır Selametle
  12. jokerinabisi

Hocam ben hep cepten bağlanıyorum aynı görüntü bende yok Selametle
  13. jokerinabisi

İyiymiş hocam aradaki donmuş ve ölü hesapları çıkarınca ilk 100 e girerim hani madalyam yok yok madalyadan geçtim @cantara hocam bana bir renk versen yeter ismimin yanına adının birincisi de olur :)) Selametle
  14. jokerinabisi

Bu özelliğe erişim için yeterli yetkiniz yok :(((
  15. jokerinabisi

Herkese değil de sadece 100.000 . Üye için özel bir madalya daha şık olur cantara hocam Bu arada benim laz liğim tuttu nasıl bakıyoruz kafa basmadi Selametle nice 100000 lere HiddeNKinG hocam hadi toplanalım bunun üzerine
  16. jokerinabisi

Yardım Cihazımıza çeşitli stickerlar gelmesi için hep birlikte formu dolduralım!

Xiaomi Redmi 5 Plus Papsları Yayında! Sipariş için: Xiaomi Redmi 5 Plus Kaplama | PapsCover 1558190423 Tamam mıdır işini görür bu herhalde dileğin oldu formlar işe yaradı güle güle kullan Selametle
  17. jokerinabisi

Yardım Şarkı indirme

Hungama Selametle
  18. jokerinabisi

Tema HerKes TeMa YapaR Ama BiziMKiler CAN Katar

Evet çok kıymetli hazirunlar,muhterem dostlar ben konuyu açayım siz gerisini getirin Malûm olduğu üzere forumumuzda mükemmel bir potansiyel var;hatta en iyileri bizde var adını sayamayacağım bütün üstadlar gelin bir olalım bireysel değilde buradan tüm CAN'ları paylaşalım,nasıl olsa her biriniz...
  19. jokerinabisi

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

Sen ne bulursan güzel bulursun zaten hocam kolay gelsin kalsağlıcakla Selametle
  20. jokerinabisi

Yardım Mix 3 gps

Bu kadar mı; yazacak başka detay ayrıntı sorunu anlatan bir kaç kelime daha yokmu şöyle yapalım kullanmayın gps olsun bitsin mm~~mm~~ Selametle
Üst Alt