Arama sonuçlarınız

1. Lopus

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

eyvallah abi sağolasın.
  2. Lopus

kullanabilirsin tabi ahmet abi ne demek :)
  3. Lopus

MIUI 9 sürümünü baz alarak yapmıştım MIUI 10 sürümünde bazı değişiklikler olmayabilir batarya iconu gibi görselde iconların boyutunu kendime göre ayarladım paylaştığım dosyada normal ebatta uygulamarın iconları isteyen kullanabilir. Huawei-EMUIOS.5.5
  4. Lopus

Yardım MİUİ 10.2 (Şarj)

rica ederim iyi forumlar.
  5. Lopus

Yardım MİUİ 10.2 (Şarj)

şarj %1'lik bir bölümdeyken 2-3 saniyede %4 olması MIUI romlarda normal bir durum (şarjınız %10'dayken normalin biraz altında hızlı bir şekilde şarjın düşmesi gibi) sonra zaten şarj rolanti bir şekilde şarj olmaya devam eder böyle şeyleri kafaya takmayın ciddi bir sorun değildir.
  6. Lopus

Yardım MİUİ 10.2 (Şarj)

sorun tamamen yazılımla alakalı bir durum vede bazı cihazlarda çok nadir görülebilen bir sorun, bu sorun tam terside olabilirdi mesela şarjınız %61 iken cihazı güncelledikten sonra %58 olabilirdi bu seferde şarjınız normalin üzerinde daha çok geç düşecekti korkulacak bir durum yok.
  7. Lopus

Yardım Bootloader kilidi acamadim

farklı mi unlock sürümüyle bootloader kilitini açmayı deneyin.
  8. Lopus

Rehber Xiaomi Tool İle Bootloader Kilidini Açmadan Rom Kurma

Evet sadece clean all yazan seçenekle kurmayı deneyin hata alırsanız 1.sayfada linkte vermiş olduğum mi flash programını kullanabilirsiniz.
  9. Lopus

Güncelleme MIUI 10 - [8.9.20] Global Beta ROM Güncellemesi

verdiği hatalar nedir? sorununuzu ekran görüntüsüyle desteklerseniz yardımcı oluruz.
  10. Lopus

Rehber MI Note 3 Twrp Recovery + Xiaomi.eu Rom Kurulumu

direk olarak üstünede kurabilirsiniz xiaomi.eu romunu durduruldu hatası alırsanız wipe işlerinden istediğiniz kısımları işaretleyip işlemi yapabilirsiniz doğru bir şekilde yaparsanız cihazın brick olma ihtimali çok az.
  11. Lopus

cihazınıza ait fastboot rom dosyasını indirip mi flash programıyla'da kurabilirsiniz xiaomi tool programıyla daha önce hiç yazılım atmadım Mi8'e büyük bir ihtimal sorun yaşamazsınız mi flash programıyla kuracaksanız clean all and lock seçeneğini varsa bu seçenek ile rom kurulum yapmayınız.!
  12. Lopus

Yardım Redmi Pro Açılmıyor

alttaki çizgi barı dolduktan sonra cihaz tekrar mi yazısında kalıyorsa sp flash tool ile videoda'ki adımları takip ederek çin romu atmayı deneyin. Sonra Twrp recovery kurararak xiaomi.eu romunu kurabilirsiniz. Driver_Auto_Installer_v5.1453.03.rar cust_global.rar SPFlash-v5.1632-Edited.zip...
  13. Lopus

Güncelleme MIUI 10 Global Kararlı [Stable] ROM Güncellemesi

Güncelleyici üzerinden kurulduğunda silinmiyor diye biliyorum (kurmadan önce tüm veriler silinecek diye belirtir) twrp recovery üzerinden veya mi flash ile fastboot flash all (clean all) seçeneğini seçerek kurduğunuzda cihaz sıfırlanır.
  14. Lopus

bootlaoder kilitini açarken hata alıyorsanız ne hatası alıyorsunuz onu detaylı şekilde yazarsanız yardımcı oluruz.
  15. Lopus

Yardım Xiaomi mi 8 cihazıma global rom yüklerken miflash ile sorun alıyorum !!!

Verygood17 İndirdiğiniz recovery romu bootloader kilidiniz açıksa arkadaşın verdiği romu indirip rar dosyasından 2 kere çıkarın dikkat edin mi flash programında clean all and lock seçeneğini varsa seçip rom kurulumu yapmayınız.!
  16. Lopus

Diğer Portre Modu ?

Tek kameralı cihazlara MIUI 10 kararlı güncellemesiyle gelecek şuan ilk etapta bazı cihazlara MIUI 10 kararlı güncellemesi verildi ilerki zamanlarda diğer cihazlarada günceleme ile porte modu desteği gelecek.
  17. Lopus

Hayır olmaz mi flash programında "clean all and lock" seçeneğini varsa bu seçenek ile ROM kurulumu yapmayınız.
  18. Lopus

Format data yapıp deneyin durum değişmezse mi flash ile fastboot modda rom kurulumu yapabilirsiniz. Global yazan romlarda türkçe dil desteği var. "Anti-Rollback" Google'ın Android Oreo sürümü ile getirdiği bir güvenlik önlemidir.
  19. Lopus

Bildiğim kadarıyla fastboot getvar anti komutunu yazıp 1 veya 3 yazdığında rollback koruması aktif olmuyor. 4 yazdığında rollback aktif oluyor. 1537534299 Global yazan romlarda türkçe dil desteği mevcut.
  20. Lopus

omurserap beta romu kurmak istiyorsanız cihazda bootlader kiliti kapalıysa öncelikle onu açınız sonra cihazınıza ait fastboot yazan romu indirip mi flash ile fastboot modda rom kurulumu yapabilirsiniz. Kurulumla ilgili forumda anlatımları mevcut
Üst Alt