Arama sonuçlarınız

1. Peocawe

Yardım Mi 8 şarj sorunu

Bl kilidi açık demişsiniz. İsterseniz temiz bir kurulum yapın MiFlash ile.
  2. Peocawe

İpucu En Doğru Şekilde Batarya Kullanım Rehberi [Doğru Bilinen Yanlışlar]

Bataryanın daha uzun ömürlü olması için tavsiye edilen şeyler bunlar.. İmkanlar doğrultusunda 20 altına düştüğünde şarja takın, sonuna kadar kullanmamaya özen gösterin. İhtiyaç olmadığı sürece de fullemenize gerek yok.
  3. Peocawe

İnceleme Mi mix 3 pasaport kayfi

Yardım - Pasaport kayıt Bu konu altından devam edin
  4. Peocawe

Yardım mi 5x anakart yandı

Zenex hocama gönderdiyseniz ve çözülmediyse o zaman anakart arızasıdır. Anakart değişimi neredeyse 5x maliyetinde olur hocam. Tavsiyem parça niyetine satarak yeni bir cihaz bakmanız. Yine de anakart fiyatı alın servislerden.
  5. Peocawe

Para kazanmak için her şeyi der hocam tamirciler. :) Hiçbir tepki vermiyor anladığım kadarıyla. Dediğim gibi bilgisayara bağlayıp aygıt yöneticisine baktınız mı? Cihaz görünüyor mu orada?
  6. Peocawe

Anakartın yandığı kanısına nereden vardınız? Yani neye dayanarak söylüyorsunuz? Belki başka bir problem vardır. Bilgisayara bağladığınızda aygıt yöneticisinde görünüyor mu telefon?
  7. Peocawe

Rehber Redmi 5 Plus için TWRP Kurulumu

Maalesef bu mikrofon kaynaklı bir sorun hocam. Bazı modellerde bir tık düşük kaliteli mikrofonlar kullanmış Xiaomi. Bütçe meselesi tabi. Genelde redmi serisinde mevcut bu durum.
  8. Peocawe

Yardım Mi 8 se yeni kullanıcılar için yardım

Global rom olsun veya olmasın eğer eliniz biraz yatkınsa eu rom kurup keyfinize bakabilirsiniz. Şarj konusunda da günü rahat kurtarmanıza yetecektir.
  9. Peocawe

İpucu En Doğru Şekilde Batarya Kullanım Rehberi [Doğru Bilinen Yanlışlar]

Sürekli 80lerde çekmenize gerek yok hocam. Sadece çok ihtiyacınız olmadığı sürece fullemenize gerek yok. 80lere geldiğinden çekebilirsiniz.
  10. Peocawe

Sohbet Merhabalar

Hoşgeldiniz aramıza. Hayırlı olsun yeni cihazınız. :)
  11. Peocawe

Haber Android Q Betası Mi 9 ve Mix 3 5G İçin Geliyor

Mi 9 ve Mix 3 5G için Android Q Betası geliyor. Detaya gitmek için; Mi Global Home
  12. Peocawe

Yardım Şifre sorunu

MiCloud hesabınızdan çıkış yapmanız bl kilidine bir etki etmez hocam. Geç cevap için kusura bakmayın.
  13. Peocawe

Yardım Batarya hakkında soru

Eğer garantiniz devam ediyorsa durumu servise danışmanız daha doğru olacaktır. Şarj soketi, batarya, anakart... Bir çok şey neden oluyor olabilir. Bunu deneme yanılma yöntemiyle bulmak sizin zararınıza da olabilir.
  14. Peocawe

Uygulama Pexels Fotoğraflar ve Duvar Kağıdı Uygulaması

Böyle bir uygulamaya gerçekten ihtiyacım vardı. Çok teşekkür ediyorum paylaşım için hocam. :)
  15. Peocawe

Yardım rom dusurme

Bakın yukarıda söyledim, forumda anti rollback olarak aratırsanız bir çok sonuç çıkacaktır karşınıza. Biraz araştırmaya gayret gösterelim. :)
  16. Peocawe

Uygulama Google Uygulamalarını vs. Devre Dışı Bırakma (Rootsuz)

Yerli malı yurdun malı. :) Sevgili Yunus hocamızın yazmış olduğu uygulamada aynı işlevi yapıyor. :) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ceyhan.sets&hl=tr
  17. Peocawe

Yardım rom dusurme

Forumda araştırabilirsiniz anti rollback olayını. Twrp'den sürüm düşürerek cihazı kullanılamaz hale getirebilirsiniz. Detaylı araştırmanızı yapın, eğer arb'ye takılmıyorsa bir önceki sürüm; dönebilirsiniz.
  18. Peocawe

Yardım Şifre sorunu

Oturumunuzu kapattığınızda mi hesabınızla bir işiniz kalmıyor artık hocam. Dilediğiniz zaman tekrar oturum açarak hesabınızı cihaza bağlayablirsiniz. Fakat belli güvenlik önlemlerinden feragat ediyorsunuz bu şekilde. Telefonun yerini tespit etme, çalıntı veya kayıp durumlarında cihazı silmek...
  19. Peocawe

Yardım Batarya hakkında soru

Eğer düştükten sonra başladıysa sorununuz soket sorunu olma ihtimalide vardır. Siz yine de emin olmak adına sıfırdan kurulum yaparak yeniden gözlemleyin, sorun devam ederse servise göndermenizi tavsiye ederim.
  20. Peocawe

Yardım rom dusurme

Bl kilidiniz açık ise miflash ile (flash all seçeneğini seçerek) dönebilirsiniz. Fakat yukarıda denildiği gibi; anti rollback kontrolü yapmadan kesinlikle işlem yapmayı denemeyin.
Üst Alt