Zannadar 49 kullanıcısının son içeriği

1. Zannadar 49

Yardım Huawei Şebeke Kapalı Tamirini Yapan Yardım Edebilir mi

Huawei P20 Lite Yurtdışı Açılma tamir görme yok daha önce imei repair yapılmış ve imei si sağlam emuı 8 deydi 9.1 e güncelledim güncelleme sonrası şebekeyi başta görüyor hat açılıyor arama yapmak için girdiğim zaman kapatıyor ve bir daha açmıyor sorunun çözümünü bilen veya uzaktan ücretli...
  2. Zannadar 49

Yardım Huawei Şebeke Sorunu

Huawei P20 Lite yurtdışı cihaz tamir açılma yok daha önce romu emuı 8 di 9 a güncelledim şebekeyi başta görüyor arama yapmaya çalıştığımız zaman şebekeyi kesiyor Rom sonrası ortaya çıkmış bir sorun Çözümünü bilen veya uzaktan ücretli yaparım diyen varsa iletişime geçerse memnun olurum
  3. Zannadar 49

Çözüldü Mi 8se fastboot çıkmıyor

giggle~~party~~ 1612270655 magisk kuralımda hocam bir daha uğraştırmasın bizi link verme şansınız varmı magisk ile ilgili
  4. Zannadar 49

otomatik yükleme aracındaki twrp yi adını değiştirip minibal adb fastboot klasörüne attım sonra cmd komut satırını gerekn cümleleri yazdıktan sonra oldu ilgilenen ilgilenmeyen herkese teşekkür ederim hayırlı günler dilerim bütün üstadlara
  5. Zannadar 49

açık hocam açtım 1612268302 ama aracı çalıştırdığım zaman sürekli hata veriyor tekrar manuel yüklemeyi deniyeceğim
  6. Zannadar 49

dediğinizi açık iken yaptım hocam oldu fastboot a girdi
  7. Zannadar 49

cihazı açıp yapıyorum bunu değilmi hocam
  8. Zannadar 49

cihaz açıkken sayılar çıkıyor yani görüyor evet ama fastboot a girince denediğimde görmüyor bilgisayardan kontrol ettiğim zaman yine aynı şekilde taşınabilir aygıtlarda vs çıkmıyor ama bilgisayara bağlandığına dair ses çıkıyor aygıt yöneticisinden kontrol ettiğim zaman fastboot da iken android...
  9. Zannadar 49

manuel kurmayı denerken stoya hocamın videosunda görmüştüm o yöntemi ve denemiştim cihazı görmedi hocam ikisindede 1612267369 cihaz açık iken yaptığımda sayılar çıkıyor yani cihazı görüyor ama fastboot da yapınca çıkmıyor
  10. Zannadar 49

Hocalarım lütfen gerçekten sizi meşgul etmek istemem ama şebeksiz bir telefon gerçekten zor yardımınıza ihtiYACIM VAR BİLGİLERİNİZE İHTİYACIM VAR LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN
  11. Zannadar 49

Hocam bilgisizliğimi mağzur görün ama attığınız rehber fastboot ekranında kalanlar için bir çözüm bulmuş ama benim cihazım açılıyor işlemleri vs yapıyorum açıp kapatabiliyorum ama şebekeyi getirmem için twrp kurmam lazım twrp kurmam içinde bu sorunu çözmem lazım iki farklı pc den denedim...
  12. Zannadar 49

Hocam kapalıyken android device çıkıyor açıkken taşınabilir aygıt.
  13. Zannadar 49

Değerli hocam açık olduğu zaman taşınabilir aygıtlarda gözüküyor fakat şuan dediğim şekilde fastboot moduna aldım taşınabilir aygıtlar menüsü çıkmıyor ANDROİD DEVİCE menüsü var üstüne tıkladığım zamanda ANDROİD BOATLADER DEVİCE çıkıyor ,
  14. Zannadar 49

Değerli hocam sorunu daha açık bir şekilde izah edeyim cihazda şuan twrp yok rom atma sonrası twrp gitti Mİ 8 SE de rom sonrası modem dosyası atılmadığı zaman şebeke gelmiyor modem dosyası atmam içinde twrp kurmam lazım telefon şuan çalışır vaziyette fakat twrp olmadığı için modem dosyası...
  15. Zannadar 49

Hocalarım bilgilerinize son derece ihtiyacım var çünkü çok çaresiz bir halde kaldım ve çözüm bulamıyorum daha önce cihazda twrp vardı fakat rom değiştirme sonrası twrp magisk olmadığı için gitmiş tekrar kurmaya çalışıyor oem kilidi açık usb hata ayıklama açık twrp aracını çalıştırdığım zaman...
Üst Alt