yavuz-x kullanıcısının son içeriği

1. Y

Soru Qcy Ht05 Anc Kulaklık- Ses Kesilmesi

https://bigota.d.miui.com/V12.5.6.0...M_20220606.0000.00_11.0_global_2f703c248e.tgz mi flash ile bu yazılımı deneyin..büyük ihtimal düzelecektir..qcy t13 bluetooth 5.1 kullanıyor.. bluetooth 5.0-5.1-5.2 versiyonlarını adresini verdiğim yazılım destekliyor olmalı..ama herşeyden önce cihazınızın...
  2. Y

Yardım Herşeyi denedim fakat donma kasma bitmiyor.

MiFlash ile yazılım yüklememişsiniz....twrp den yazılım üstüne yazılım yüklemiş gibisiniz..twrp den yüklerken format data yapmamışsınız gibi..fastboot yapıpıp MiFlash ile yazılım yükleyin ...düzelecektir..launcher kullanıyorsanız o da yapabilir..
  3. Y

Yardım Note 8 Pro Kapanma Sorunu

Eğer yeni yüklediğin yazılımdan sonra bunlar oluyorsa sıkıntı yazılımsal diyebiliriz..yok yazılımdan önce son aylarda olmaya başladıysa sorun batarya diyebiliriz.. Telefon Hakkında - Tüm özellikler- Çekirdek sürümüne devamlı basın -donanım testleri sayfası açılacak - Proximity sensör e basın 5.0...
  4. Y

Yardım Adaway sorunu

Birgün birisine lazım olur diye yazıyorum..rootlu cihazınıza Root Explorer yükleyin..kurun ve açın..root başlığında açıldığında aşağılara doğru system var..girin içine ve app yi açın..AdAwayı göreceksiniz..içine girin ve adaway.apk yi silin..telefonu yeniden başlatın ..inat v.b programların...
  5. Y

Soru SElinux ne işe yara ?

Dolby Atmos , MiSoundFX , Viper4fx gibi ses güçlendirme dosyalarının telefonda aktif olarak çalışmasını sağlayan bir yama olarak düşünün..
  6. Y

Rom [RN8Pro] crDroidAndroid 9.5 [Android 13] Tim Support 10/03/2024 | [AOSP]

ikisi apayrı şeyler..alakaları yok..
  7. Y

Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Pro Telefon Açılmıyor

miui yazılımlı bu cihazlar yazılımından kaynaklı olarak 2-3 yıl içinde dosya boyutları olarak şişiyor..yani kısaca telefonun sistem dosya boyutu olarak şişmiş, bizim hakim olamadığımız sistem dosyalarından bahsediyorum....fasboot modunda miflash ile temiz bir yazılım 2 yıl daha önünü...
  8. Y

Soru Cihaza stock rom atarsam, eski custom karnel silinir mi

stock romlara oyun için uygun karnel atılsa bile cihaz aşırı ısınıyor ve donmalar başlıyor..oyun oynanacaksa bu cihazda stock rom olmamalı..
  9. Y

Yardım Note 8 Pro bootloop sorunu

fastboot modunda iken MiFlash20160401 ile https://bigota.d.miui.com/V12.5.6.0...M_20220606.0000.00_11.0_global_2f703c248e.tgz atarsın..düzelmezse bataryayı değiştir..ikisinden biri..birde yandaki ses açma ve ses kısma tuşlarına aynı anda 10 saniye kadar basılı tut ekran kapalıyken..bi bak...
  10. Y

Soru Bu kernel endonezya romunda çalışır mi ?

ben çok denedim endonezya romda karnel çeşitlerini..olanlar oluyor fakat aşırı ısınma yapıyor cihazda.. bilgine..
  11. Y

Soru Redmi Note 8 Pro resetleme sorunu

Şarja takılı olduğunda resetleme yoksa Kesinlikle Bataryadır. Batarayanın ömrü sonuna gelince resetlemeler, sapıtmalar yapar..seninde başına o gelmiş..keşke söküp kurcalamasaydın..bataryayı değiştir iyi bişey bulursun inşallah..sonra yola devam..
  12. Y

Soru Twrp ile sürüm düşürme

şu anda kullandığın twrp ile endonezya android10 olan zip uzantılı dosyayı flasla, bitince twrp ana ekranına gel..bitince (twrp_ifelixit_Begonia__10) googledan veya bu siteden bulursun.. içindeki recovery dosyasını kurman lazım..ınstall- altta install image- daha sonra kuracağın recovery.img...
  13. Y

Yardım Note 8 pro şebeke sorunu

önce telefon hakkında bölümünden MIUI sürümü üzerine 7-8 defa bas geliştirici seçenekleri açılacak..sonra ayarlar-ek ayarlar-geliştirici seçeneklerine gir- USB Hata ayıklama aktif yap..sonra en başa ana ekrana gel..arama ekranında *#*#3646633#*#* yap..EngineerMode girecek..eşinin telefonunda da...
  14. Y

Yardım Yeni Rom Arayışı

V12.5.5.0.RGGIDXM-mod-by-santoshhh000 ben bunu kullanıyorum..şimdilik sıkıntısız akıcı ve bataryası iyi giden bu..takılma ve donma 1 aylık kullanımımda olmadı..BRPV3.6.img recovery ile kullanıyorum..
  15. Y

Yardım Gereksiz Uygulamaları Silme

https://forum.miuiturkiye.net/konu/begonia-global-debloater-version-1-1.118804/
Üst Alt