xSiber kullanıcısının son içeriği

1. xSiber

Yardım Mi Band 4 Çin Versiyonu Türkçe Nasıl Yapabilirim ?

Merhabalar, Elimde Mi Band 4 Çin versiyonu mevcut bunu nasıl Türkçe'ye çevirebilirim ? Sadece ingilizce yapabildim. Telefonu ingilizce yapıp ondan sonra mi fit uygulamasını silip tekrardan telefonu türkçe diline getirdim. Fakat ingilizcede kullanmak istemiyorum bu versiyonu Nasıl türkçe...
  2. xSiber

Soru Wifi bounding cihazıma olur mu?

Aynen öyle tepkime hızlandı.
  3. xSiber

Soru Wifi bounding cihazıma olur mu?

Denemeden zarar gelmez Mi 9 cihazında kullanıyorum uyumlu gibi fazla artış olmuyor ama. 1570842208 Modül pasif haldeyken değerler bu şekilde Modül aktif olduğu halde ise bu şekilde
  4. xSiber

Uygulama [Android 10] MI 9 Google Kamera v7.3.018 Urnyx05-v2.1

Telefona sorunsuz bir şekilde yükledim fakat, fotoğraf çekip sağ alttan fotoğrafa tıkladığımız zaman durduruldu hatası geliyor ard arda 3 kere.
  5. xSiber

Recovery [Android 11] Xiaomi Mi 9 Twrp 3.4.0-10 Tek Tuş Yükleme Aracı

Teşekkürler sorunsuz bir şekilde TWRP'yi yükledim.
  6. xSiber

Yardım Mi 9 Bildirim Sorunu

Hocam ama ekran düzeni bozuluyor genişliyor daha doğrusu bu sorunu çözerken mecbur ana ekran genişleyecekmi :)
  7. xSiber

Sorun çözüldü sayende teşekkür ederim
  8. xSiber

Merhabalar, MIUI 10.2.14.0 Global son sürümünü kullanıyorum. WhatsApp bildirimlerinde aşağıdaki fotoğrafta göründüğü gibi hata meydana geliyor. İlk fotoğrafta bir sorun yok lâkin 2. Fotoğrafta bildirimi aşağı çekince gösterdiğim sorun meydana geliyor. Bunun çözümünde yardımcı olursanız çok...
  9. xSiber

HTC Desire 820 Logoda kaldı

Lütfen yardımcı olurmusunuzu
  10. xSiber

Hocam ADB Push'dan verdiğiniz rom'u sdcard'a yükledim daha sonra, wipe'den cacheleri temizledim, Install'dan kurulumu yaptım fakat error verdi kurulumu yapmadı hocam. Nasıl bu kurulumu yapabilirim ?
  11. xSiber

Hocam Ruu işini felan anlayamadım yardımcı olurmusunuz ?
  12. xSiber

Canınız sağolsun hocam şuanda indirdim dosyayı kurmayı deniycem
  13. xSiber

Hocam hemen deniyorum inşallah olur.
  14. xSiber

Çok sağolun hocam sizden haber bekliyorum inşallah sayenizde yapabilirim.
Üst Alt