Xiaomi42 kullanıcısının son içeriği

1. Xiaomi42

Soru Ginkgoglobal_V11.0.9.0 hakkında

Telefonuma zip olarak bu geldi indirdim 2.01 GB neyin nesidir,nasıl yüklenir bu,bilgisi olan yardimci olabilirmi Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Xiaomi42

Çözüldü Tam ekran için neyapmaliyim

Evet haklıymışsın chorome de kaybolmuyor mi nin kendi tarayıcısında kayboldu,çok teşekkürler Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Xiaomi42

Himm yazılım böyle sanırım,mi ye geribildirim bırakalım ozaman,sizde bırakında etkili olsun[emoji113] Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Xiaomi42

Youtupda bu yok normal bir film videosu açtiğimda bu ikon gitmiyor Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Xiaomi42

Video izlerken tam ekran moduna gectikten sonra yantarafta menü ikonu kaybolmuyor neyapmaliyim,resimdeki gibi Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Xiaomi42

Soru Teknik Servislerin Durumu?

Okadar bekledik bari değişim çıkar bir üst modeliyle mesela mi5:))
  7. Xiaomi42

Cihazım tertemizdi birgün 1 metreden yere düştü cihazım çalışıyordu o akşam sarja koymuştum sabahı ses seda yok dikkatlice baktım arka kapak açılmış hani deniliyordu batarya dahili diye öyle değilmiş bataryasını çıkarıp taktım yine çalışmadı fazla kurcalamadım bende hemen servise gönderdim hala...
  8. Xiaomi42

Kardeş mi4 cihazımı ithalat garantisiyle mitürkiye sayfasından aldım cihaz arızalandı nisan 14 2017 tarihinde delta servise gönderdim bu arada tüketici hakem heyetine başvurdum geçen hafta pazartesi aramamda bu( 5.aramam) engeç cihazınız 11.de teslim olur dendi cihaz gelse dahi peşini...
  9. Xiaomi42

Haber Xiaomi Türkiye Resmi Distribütör

okey hocam evrakları topladığım gibi bugün gidiyorum ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Xiaomi42

Haber Xiaomi Türkiye Resmi Distribütör

Çetin hocam şakada olsada kulağa hoş geliyor bayilik hızlı servis muhatap ,cihazımı servise gönderdim tam 2 ay 3 gün geçti tık yok, dün aradım işlem görüyor dediler sizce sıfırdan cihazmı üretiyorlardır? garanti formalitesinde azami tamir süresi 20 iş günü yazıyor bu nekadar bağlayıcı hakem...
  11. Xiaomi42

Titreşim i tamamen kapatma ?

Mi4 cihazımdan bu titreşimi kökten nasıl kapatırım normal menüden değil reklamlar sinir bozucu titreşim yapıyor MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Xiaomi42

Yardım Flas bellek sorunu

Merhaba, mi4 cihazım son güncellemeden sonra flas bellekleri görmüyor yardımcı olabilirmisiniz[emoji20] [emoji20] MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Xiaomi42

Yardım USB Otg Flash Bellek

Arkadaşlar Mi4 cihazım son güncellemeden sonra flash bellekleri görmüyor problem nedir bilen varmı? MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Xiaomi42

Yardım Bildirimler düşmüyor

Teşekkürler problem çözüldü linkte buldum geliştirici ayarlarda enalt kısmın son 2 seçeneklerini kapatıyormuşuz inşaallah başka bi yerden patlak vermez[emoji23] MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Xiaomi42

Yardım Bildirimler düşmüyor

Telefonum mi4, wapsap ve tango gibi uygulamalardan gönderilen mesajların bildirimi telefon uykudayken düşmüyor,uygulamaları açarsam mesaj geldiğini görüyorum.Telefonumun bildirim ayarlarından baktığımda bildirim ayarlarında problem görünmüyor keza uygulamaların kendi ayarlarında da problem yok...
Üst Alt