vinternatt kullanıcısının son içeriği

1. vinternatt

Satış Xiaomi, Huawei, LeEco, Zte, Meizu listesi şok fiyatla kılıf cam koruma da geldi

Oneplus 3t 6GB renk nedir? Bu sefer gelecek olanlarda da çevirici gerekecek mi? Çevirici gerekecekse dash charge olumsuz etkileniyor mu?
  2. vinternatt

Alış One Plus 3T Avrupa

One Plus 3T 128 veya 64 GB gunmetal Avrupa versiyon telefon almak/getirtmek istiyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar fiyatlarıyla birlikte PM atabilirse sevinirim. Avrupa model olmayan ürünlerle veya 3 modeliyle ilgilenmiyorum.
  3. vinternatt

Alış OnePlus 3T ya da Xiaomi Note 2 Global

Oneplus 3T getirebilecek, Avrupa sürüm tercihimdir, birisi aranıyor :)
  4. vinternatt

Alış OnePlus 3T ya da Xiaomi Note 2 Global

Ön ödemeli OnePlus3T Avrupa versiyon veya Xiaomi Note 2 global donanım 4gb\6gb versiyonlarından birini getirtmek istiyorum. Çin veya Us donanımlı telefon istemiyorum. Fiyat ve teslim tarihinizi pm atın lütfen, ciddi alıcıyım, teşekkürler
  5. vinternatt

Satış Xiaomi, Huawei, LeEco, Zte, Meizu listesi şok fiyatla kılıf cam koruma da geldi

Ön ödemeli global donanı note 2 getirme şansınız var mı? Sipariş versem ne zaman elime ulaşır? Ne kadar?
  6. vinternatt

Ben ciddiyim de hangi seri Note 2 bu? Global mi CN mi?
  7. vinternatt

6 gblık note 2'nin alıcısı çıktı mı? hangi rom oluyor bu? 4,5g bant aralığı var mı?
  8. vinternatt

mi note 2 global 6gb'ın teslim tarihi nedir? Hangi renk? İmei hizmeti vb. işlemler dahil mi, değilse ne kadar? Ve bir kişi daha bulsam, 15 gün kampanyanızdan faydalanabilirmiyim global rom 6gbta da? CN versiyonların bant aralığının 4g için sorunlu olduğunu söyleyebiliriz değil mi? Ciddi alıcıyım...
  9. vinternatt

Mi mix 6g ve note 2 için msjım dursun :)
  10. vinternatt

Alış One Plus 3

kapanabilir
Üst Alt