uygun20 kullanıcısının son içeriği

1. uygun20

Yardım Elinde mi NOTE hurdası olan var mı?

Mi note telefonum var kenarda boşta duruyordu, ses tuşları ve power tuşu na giden parçalar zarar gördü bordtaki , başka bir sorunu yok cihazımın, hurda telefon bulursam cihazı tamir ettirmeyi düşünüyorum. Elinde boşta hurda olan varsa alabilirim. Mi note 1 cihazim
  2. uygun20

MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Mi 6' ya uzaktan bağlantıyla IMEI atabilecek varsa bana ulaşabilir mi (ücretli)
  3. uygun20

Recovery Tüm Xiaomi Cihazlara Tek Tuşla TWRP Yükleme Aracı - Beta V2 Güncellendi.

mi 6 telefonuma twrp yükledim, şimdi cihaz direkt twrp ye giriyor, telefon acılmıyor. nasıl çözeriz? 1609943995 bende de twrp de kaldı , siz nasıl cıktınız
  4. uygun20

Yardım Mi6 telefonum mi yazısına kadar gelip resetliyor

memnmun olurum hocam, evet daha önce rom atmadım. öğrenmiş olurum sayenizde
  5. uygun20

Yardım Mi6 telefonum mi yazısına kadar gelip resetliyor

Merhaba arkadaşlar, bende yurtdışı mi6 cihazım Mİ ekranında kendini resetleyip duruyor. Bir buçuk yıldır kullandığım cihaz. Bazen açılıyor fakat 20 dk sonra veya bir iki gunsonra yine aynı şekilde kapanıp açılmaya başlıyor. Rom atılsa falan düzelir mi, sorun neden kaynaklanıyor olabilir...
  6. uygun20

Yardım Denizlide rom-root islerinden anlayan arkadas varmi

Meehaba arkadaslar, telefon cebimdeyken kendikendi e titredi ve kapandi bidahada acilmadi, MI ekranina geliyor ve sonra kendini resetliyor. Denizlide oturan rom-root islerinden anlayan arkadas var mi acaba
  7. uygun20

Haber Xiaomi Mi 5S Toplatılıyor

Selamlar, 2. El olarak aldim ben cihazi, kutu fatura mevcut. Tuketici hakem heyetine talebim olumlu şekilde sonuçlandı. Benim durumumda olup ucreti kendine iade edilen var m8, yoksa telefonu satin aldığım kişiye ulasmam sart mi?
  8. uygun20

Yardım Mi6 telefonumu hard reset sonrasi kullanamiyorum

Tesekkur ederim farketmemisim. 1596357997 Bide onu deneyeyim hocam tesekkur ederim 1596358102 Tesekkur ederim twrp yuklu mu onu da bilmiyorum, bayramdan sonra bi telefoncuya gotureyim en iyisi bunu, iki gundur yordu
  9. uygun20

Hatirlamiyorum onu malesef, saf zamanima denk geldi hic bisey dusunemedim, direkt mi recovery 3 uzerinden resetledim telefonu. 1596357724 Simkarti cikarmistim artik, farkli bir telefona takmak icin. Dediginiz gibi modem dosyasi sikintili gibi, ne yapilabilir bu durumda
  10. uygun20

Sorunun video su tam ola4ak bu arkadaslar 1596352516 Sorunun video su tam ola4ak bu arkadaslar 1596352537 Sorunun video su tam ola4ak bu arkadaslar
  11. uygun20

Hocam sim kartı çıkarıp denedim yine aynı. PC yok bende, arkadaştan alıp birde bilgisayara bağlayıp ne yapılabilir ona bakacağım.
  12. uygun20

Simdi Denedim fakat o da olmadı etrafta onlarca wifi var hiçbir şey görmüyor. Sanırım wifi yi açmıyor. Wifi ek ayarlara tıklıyorum, cihaz kilitli uyarısı veriyor bu kezde, tamamen kısır döngü. İnşallah cihaz çöp olmamıştır.. i.mi.com dan hesabıma girip telefonu kaldırdım hesabım üzerinden, ama...
  13. uygun20

Cihaz yavaşladığı için power ve ses acma tusuna basarak hard reset attim fakat simdi, cihaz kilitli diye uyarı veriyor. Cihazi etkinlestir diyorum, sifre kismina sifremi yaziyorum ama internete baglanamadigim icin bir işe yaramiyor. Herhangi bir wi-fi ağına baglanamiyorum, herhangi bir ağ...
  14. uygun20

Benim thh başvurumu da, bilirkişi'ye yönlendirmisler, saçmalığa bak, telefonu goturecegim bilirkişiye, artik bilirkişi ne yapacaksa.. boyle bir karar cikan oldu mu forumda??
  15. uygun20

16 ocakta savunma geldi benimde, ama 2 ay gecti hala bir kıpırtı yok ..
Üst Alt