ulasecgin kullanıcısının son içeriği

1. ulasecgin

Yardım Xiaomi.eu kamera

Merhaba, şuan poco x3 nfc için miui mind 13 sürümünü kullanıyorum fakat kamerasında live photo özelliği yok. Xiaomi.eu romda bu özellikli kamera var acaba bunu miui mind a kurabilme yolu var mıdır? ---------- Xiaomi.eu rom zip dosayasını çıkartıp kamera apk dosyalarını aldım ve miui mind rom...
  2. ulasecgin

Soru POCO X3 NFC AOSP rom önerisi

Poco x3 NFC için AOSP rom arıyorum fazla özelleştirmeye gerek yok sadece Pixel telefonların sağladığı özelliklere yakın olsun yeter ("ne çalıyor?" gibi özellikler..) Pixel experience denedim fakat telefon çok ısındı ve destek almıyor artık sanırım. Arrow os da hayal kırıklığıydı. Şuan pixel os...
  3. ulasecgin

Yardım AOSP rom twrp

Bu aosp romları kurarken romun kendine özel recoveryler oluyor bunları direkt twrpden mi flashlamak ferekiyor?
  4. ulasecgin

Yardım poco x3 nfc şarj sorunu

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler aydınlandım
  5. ulasecgin

Yardım Pixel experience şarj hakkında

Poco X3 NFC cihazımda Endonezya stabil romu kuruluydu o romdan pixel experience 12 ye geçtim fakat şarj konusunda sorun mu var anlamadım. Telefonla şarjda uğraşırken Max 800ma çekiyor ekranı kapalı tutup bırakınca 1700ma çekiyor. Kilit ekranındaki bildirimde şarj oluyor 5 saat hemen sonra hızlı...
  6. ulasecgin

Yardım poco x3 nfc şarj sorunu

3 ay önce telefoncudan imeisiz sıfır poco x3 nfc aldım fakat şarjı normale göre hızlı bitiyor. Tam şarjda ortalama 5.30 saat ekran süresi alıyorum fakat bu ekran süresi de garip bir şekilde şöyle değişiyor mesela 4.30 saat ekran açık süresi var bi 30dk sonra bakınca ekran açık kalma süresi 3.40...
  7. ulasecgin

Yardım miui oturum açılmıyor.

Google ile miui hesabı açmaya çalıştığımda sorun düzeldi.
  8. ulasecgin

Yardım miui oturum açılmıyor.

Mi 5s plus cihazıma xiaomi.eu romunu kurdum fakat miui hesabıma girmeye çalışınca ağa bağlantı kuramıyor hatası veriyor. Miui hesabımdan cihazı kaldırdım, farklı ağ üzerinden de denedim fakat sonuç değişmedi. Nasıl düzelticeğimi bilen var mı acaba?
  9. ulasecgin

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Redmi Note 10 Pro (global) için sorunusuz imei repair var mı acaba?
  10. ulasecgin

Soru mi 5s plus için miui 12 port çıkar mı?

Arkadaşlar sizce mi5s plus a miui 12 port çıkar mı? çıkarsa ne zaman çıkar? hiçbir miui sürümünü bende bu kadar sabırsızlık yaratmamıştı umarım kısa bir zamanda çıkar.
  11. ulasecgin

MIUI 12 [MIUI 12] [20.7.13] [CLOSED CHINA] Beta [Gecelik]

miui 12 yi mi 5s plus gibi eski cihazlara portlayabilirler mi?
  12. ulasecgin

Yardım Redmi Airdots sorularım

Cevaplıyacak kimse yok mu?
  13. ulasecgin

Yardım Redmi Airdots sorularım

Arkadaşlar Airdots almayı düşünüyorum ama aklıma takılan bir kaç soru var - duyduğuma göre ses kalitesi iyi fakat son ses te kalite bozulması oluyor mu? - film dizi izlerken ses te gecikme rahatsız edicek düzeyde mi? - tek kulaklık kopma sorunu var mı? Kabloları çabuk bozduğum için Bluetooth...
  14. ulasecgin

Soru Mi 5s Plus Cihazına ''gcam'' Kurma

Sanırım sorun romda. Miui bazlı romlarda ,mi5s plus modelinde camera2api ile bende gcam i çalıştıramamıştım ta ki şu linktekileri yapana kadar Google Camera with Portrait mode and Night Sight for MIUI 10 . Bu linkteki dosyayı indirip flash'layınca Gcam çalışıyor fakat stock kamera çalışmayı...
  15. ulasecgin

Yardım Aşırı yavaşlık ve ısınma problemi

bende de aynısı oluyordu güç tuşuna basılı tutup baştan başlatın telefonu düzelmesi gerekiyor.
Üst Alt