uayazzz kullanıcısının son içeriği

1. U

Bilgisayar Windows 7 Ultimate Lite v10 | x86/64

Ekran klavyesinin çalışmıyor oluşu kötü oldu. başka versiyon indirdim.
  2. U

Miui 10 Global Beta 8.6.28 Güncellemesi

Dün güncelleme öğlen civarında aldım ortalama 1 günlük kullanım sonucu yorumlarım. UI design başarılı olmuş fakat bildirimler vs aşırı genişlemiş birbirine karışır derecede genişliğe sahip aynı zamanda whatsapp pup-up bildirimi stabil çalışmıyor orada bir kaç hata donma ve buglar mevcut. Onun...
  3. U

Miui 10 Global Beta 8.6.28 Güncellemesi

Güncellemeyi aldım arkadaşlar MIUI 10 8.6.28 1.6 gb güncelleme iniyor şuanda hadi bakalım hayırlısı
  4. U

Miui 10 Global Beta 22 Haziran

Beklemeye devam... :) Kapalı betada fazla hatalar oluyor. Telefon çift simli şirket içinde kullanıyorum bu sebeple biraz daha kritik düzgün bir rom çıkışı yapmaları :)
  5. U

Muhakkak öyle, bunun elbette farkındayım bende lakin şöyle bir durum var belli başlı standart testlerini yapar tamamlarsın daha sonrasında bir tarih verirsin. Dönüp arkadaşlar ne zaman biter bu iş 22 haziran patron tamamdır duyuruyu yapıyom sıkıntı olmaz dimi? diyip evet arkadaşlar 22 sinde...
  6. U

22 si dediler geleceği yok bu global betanın bekle allah bekle.
  7. U

Soru Mi 6 Kamera Sorunsalı

Daha önceden kullandığım telefonlara gelirsek, Discovery elite ve GM 5 plus telefonlarını kullandım. gm5 plus tamamda discovery elite kamera konusunda gerçekten oldukça başarılı bir telefondu. Whatsappda görüntünün kötüleşmesinden kastım elbette whatsapp kalite olarak fotoğrafı aşağıya çekiyor...
  8. U

Soru Mi 6 Kamera Sorunsalı

Öncelikle herkese merhaba, ilk xiaomi telefonum bugün elime geldi. Model mi 6 6/64 siyah. Hepsiburada üzerinden satın aldım. Whatsapp vs yükledik başladık. Normal kamera kullanımda fotoğrafı çekmeden önce her şey gayet güzel hoş fakat çektikten sonra kamera kalitesinde bozulmalar meydana...
Üst Alt