TurKLoJeN kullanıcısının son içeriği

1. TurKLoJeN

Yardım Mi 8 ses kısma açma sorunu

Ben telefonu komple kapadım 2 dakika sonra açtım düzeldi ama her seferinde böyle yapmak can sıkıcı
  2. TurKLoJeN

Yardım Mi 8 ses kısma açma sorunu

Mi 8 cihazım var ses kısma açma tuşuna basıyorum sağda bar gözükmüyor bir anda oldu temadan kaynaklanamaz önceden çıkıyordu. Bir kaç dakika öncede çalışıyordu tuşlar mı çalışmıyor diye test etmek için Kamerayı açtım 3 saniyelik foto çekimini başlatıyor tuşlar bozuk değil ne yapmalıyım?
  3. TurKLoJeN

Yardım Mi 8 gcam

Merhaba Mi 8 cihazım için gcam arıyorum en son sürüm nedir? Nereden indirebilirim celsoazevedo sitesinden bsg denen kişiye baktım 2019 gözüküyor
  4. TurKLoJeN

Soru Mi Note 7 vs Mi 8 Lite

Merhaba Arkadaşlar Yakında Anneme telefon alıcam ilk başta Mi 8 Lite kararlaştırdık daha sonra Mi Note 7 yi görünce ona hayran kaldı şimdi Mi Note 7 yi nereden alabiliriz (migros teknosa benzeri) birebir satıcı ile görülebileceğim. Birde Mi 8 Lite mi Note 7 mi daha mantıklı seçim
  5. TurKLoJeN

Yardım Mi 8 Temalar Ağa Bağlanılamıyor

Tamamdır hocam teşekkürler
  6. TurKLoJeN

Hocam kategorilerde ki gelmeme sorunu düzeldi lakin arama yaparken sorun devam ediyor 1548960230 Hocam teşekkürler düzeldi lakin yüz kilidi gitti onuda aktif edebilmem için ayrıca bu arama bozulmaması için ne yapmalıyım ?
  7. TurKLoJeN

Arkadaşlar merhaba Mi 8 telefonum var temalar kısmına giriyorum normal olarak temalar çıkıyor istediğimi indirip çalıştırabiliyorum lakin bir arama yaparken yada kategori seçtiğimde böyle uyarıyla karşılaşıyorum
Üst Alt