troyous kullanıcısının son içeriği

1. troyous

Rehber Brick Olan Mİ4 Kurtarma/ Remote Partition Doen't Exist Hatası

Yaptırmak isterim hocam ama ben yurtdışında öğrenciyim. Memlekete ağustos başında döneceğim. O nedenle şuanda mümkün görünmüyor. 2 ay telefonsuzum ;( Artık geldiğimde size tekrar bir mesaj atarım yardımınızı istemek için
  2. troyous

Anladım hocam teşekkürler yardımlarınız için
  3. troyous

Hocam dediğinizi yaptım sonuç yine aynı maalesef miflash görmüyor telefonumu aygıt yöneticisi de aynı şekilde bilinmeyen USB aygıtı diyor. İki gündür düzeltmekle uğraştım kimseyi uğraştırmadan kendim halledeyim dedim ama telefonumu daha kötü bir hale getirdim. İlk başta en azından fastboot moda...
  4. troyous

Yabancı forum sitelerinde eski miflashı kaldırmadan yenisini kurduğunda miflashın artık telefonu görmediğini okumuştum. Bende de aynısı oldu görmedi telefonu ama bu sebepten mi bilmiyorum. Aygıt yöneticisinde bilinmeyen USB aygıtı olarak görünüyor.
  5. troyous

Hocam 64 bit miflash ile deneyeceğim fakat bunun öncesinde eski miflash ı bilgisayarımdan kaldırmak istiyorum ama uninstall seçeneği yok miflash 2015.06.01 in . Programlar ve özelliklerinde kaldırılabilir programlar arasında görünmüyor. Nasıl kaldırabilirim?
  6. troyous

Bir önceki mesajımda yanlışlıkla tamamlamadan gönderdim özür dilerim. Merhabalar herkese. Dün Mi4 8.2 Global stable telefonumu kullanırken birden arka arkaya çökme raporları gelmeye başladı. Ben de kapatıp açayım düzelir dedim. Ancak açılışta mi logosunda kaldı telefonum. Ses açma ve güç...
  7. troyous

Yardım mi4 rehber de isim değişme sorunu

Teşekkürler hocam boş vaktimde deneyeceğim. MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. troyous

cantara Kişileri halihazırda mi hesabından kullanıyorum hocam. Rehberde isimler düzgün yazmasına rağmen birini ararken ya da biri beni aradığında ismi eskiden simde yazdığı gibi ya da birkaç harfi eksik olarak çıkıyor. chatin_62 verdiğin bilgiler için teşekkürler hocam. Bence bu sorunu...
  9. troyous

Bu sorun bende de uzuuunn zamandır var. Beni çok rahatsız etmediği için forumda sormadım. Ama madem sorulmuş ben de anlatayım. Telefonu ilk aldığımda kişilerimi sim üzerinden kullanıyordum ve bu sorun vardı. Yaklaşık 1ay önce kişileri düzenleyip telefon hafızasına kopyaladım ve kişileri...
  10. troyous

Soru Telefon aramalarında gelen uyarı

Bu gün bende de böyle bir bildirim çıktı. Ekran görüntüsü almıştım şimdi vaktim oldu foruma koymak için. Ne olduğunu bilmediğimden şimdi değil dedim. Sanırım nasıl skype üzerinden kontör satın alınıp normal telefon numaraları aranabiliyorsa bu da böyle bir şey gibi duruyor. MI 4LTE cihazımdan...
  11. troyous

Haber Xiaomi Mi 5 Ön İnceleme - Türkçe

Videoda incelemeyi yapan arkadaşın durumu: ufo gören masum köylü :) bir teknoloji sitesinde çalışan kişinin xiaomi den haberinin olmaması hatta okunuşunu bile bilmemesi ilginç geldi açıkçası MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. troyous

Yardım mi4 yazı boyutu

Ayarlar> ek ayarlar> yazı tipi buradan yazıların boyutunu büyütebilirsin. MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. troyous

Madalya MIUI 7 Madalyası

Stable miui7 gelmeden madalyası geldi. Hızlı yönetime teşekkürler :)
  14. troyous

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

<3 MIUI <3
  15. troyous

Albüm kapağı sorunu

Hocam uzun basılı tuttuğumda albüm kapağı seçe basıyorum işlemi şunu kullanarak tamamla diyor fakat online herhangi bir seçenek yok. Galeriden ya da dosya yöneticisinden fotoğraf seçebiliyorum. Online albüm kapağı arama seçeneği nerede, bulamadım? (Bu arada bendeki stable versiyon acaba stable...
Üst Alt