toyoda kullanıcısının son içeriği

1. T

Soru Redmi Note 8 Hyperos

redmi note 8 için yapılmış hyper os port custom rom var stabil ve kararlı değil. yükleyince kamera, kulaklık girişi, typ c kablo giriş yeri ve telefonu şarja taktığında kendi resetleme gibi sorunlar var
  2. T

Yardım Redmi note 8 CherishOs Android 14 rom hatası

Redmi note 8 cihazıma cherish os android 14 Gapps Official rom kurdum kamera portre modu açınca hata veriyor. ayarlarda güvenlikde parmak izi özelliği yok. Pil konusunda iyi custom rom var mı Arrow os haricinde hangi romları tavsiye edersiniz
  3. T

Yardım Bootloader kilidi açılırken hata alıyorum

teamwiever ile uzaktan bağlantı yapılıp açılıyor
  4. T

evt 1 aylık hakkım dolmuş ama farklı eposta ve numara olan mi hesabıyla açmayı denedim tekrar hata aldım. Cihaz takılıyor olmazsa teknik servis verip açtırıcam
  5. T

Redmi note 8 cihazımıda mi unlock tool bl kilidi açılırken hata alıyorum verilen hata ''sorry couldn't unlock more devices by account this month'' böyle hata alıyorum bu limiti kaldırmanın çözümü var mı cihaz endonezya rom miui 12.5 çok fazla takılıyor. Farklı eposta ve numaralı olan mi...
  6. T

Rehber Redmi Note 8 (gingko) Miuı 14.0.4 (Dev) Port Android 13 Custom rom

Hocam bu romu kurmadım bazı hatalar var miui 14.0.3 xiaomi eu üzerine yapılmış stabil rom buldum onu kurucam bl için sürenin dolmasını bekliyorum 1713115601 Hocam bu video inceleme video 14.0.3 xiaomi eu üzerine kurulu stabil rom indirme bağlantısı Video açıklama kısmında var 1713115716...
  7. T

Yardım Bootloader açma sorunu

Tamm teşekkür ederim
  8. T

Hocam 1 ay sonra tekrar açmak istersem tekrar başvuru yapmak gerekir mi yada süre dolunca açılır mı
  9. T

Redmi note 8 cihazımda bl kilidini açarken böyle hata alıyorum başvuru yaptım 72 saati doldurdu halde hata almaya devam ed,yorum
  10. T

Soru Xiaomi. Eu custom port rom

teşekkür ederim hocam
  11. T

Bl kilidini bugün açıp eu portlanmışstabil miui yükleyip kullanmak isityorum
  12. T

memnun kaldıysanız güzel hocam miui 14 portlanmış gingko rom görüyorum ama stabil olur mu bilmiyorum soru başlığında oldu gibi Eu rom üzerine portlanmış rom ne derece stabil olur bilemem ama aosp rom her zaman iyidir
  13. T

Hocam hangi custom kullanıyorsunuz
  14. T

Arrow os geçerim hocam yada stabil Eu rom yüklerim
  15. T

Hocam miui 12.5 endonezya romu, geri döndüm root atmak atmak istemiyorum cihaza, Arrow yada pixel os yüklemeyi düşünüyorum
Üst Alt