tlhgs kullanıcısının son içeriği

1. T

Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

14.0.2 Endonezya (TKFIDXM) ile uyumlu modem dosyası var mı? Telefonda her şey çalışıyor ama şebeke yok. *#06# sonrası IMEI1 değeri 0, IMEI2 olması gerektiği gibi görünüyor fakat hakkında ayarlar->kısmında IMEI2 0 görünüyor.
  2. T

Soru Eu 12.0.9 dan 13.0.1.0 Rom 'a geçiş hakkında..

Tavsiye etmiyorum. En iyi sürüm 12.0.9.
  3. T

Rehber Redmi 8A- Magisk ile Root

Patcher linki öldüğü için alternatif bir yol vereyim: 5. adıma kadar aynısını yapın. Sonra telefonu açıp magisk manager uygulamasını kurun. Magisk install kısmından oluşturduğunuz boot.img dosyasını seçerek patch işlemini yapın. TWRP'ye dönerek patchli .img dosyasını boot üzerine flaşlayın.
  4. T

Çözüldü MIUI 12 EU Yüklü Telefon Brick Oldu

Teşekkürler. Nolur nolmaz diye yedek alıyorum biter bitmez dediğinizi yapacağım. 1602282040 Sadece system'ı wipelayıp tekrar kurulum yaparak sorun çözüldü. Yardımcı olan herkese teşekkürler.
  5. T

Mi 4'ün gözünü seveyim. 4 yıl kullandım, bir sürü rom kurdum bir kez bile brick olmadı. Bir de buna bak ilk haftada gitti telefon. İkinci defa olursa sıfırdan kurulum yapacağım. Şu an yedek alıp tekrar EU kuracağım.
  6. T

Üstte de yazdığım üzere OrangeFox'a erişim sağlıyorum zaten. Sıfırdan kurulumu son çare olarak düşündüğümden bu konuyu açtım. Sorunun kaynağını bulamazsam yarın öbür gün yine aynı şey olacak.
  7. T

Herkese iyi geceler. Yaklaşık bir haftadır sorunsuzca kullandığım MIUI 12 EU stable rom an itibariyle cortladı. Instagram uygulaması 1-2 defa çökünce reboot atayım dedim, şu an telefon Redmi yazısında takılıp fastboot'a giriyor. OrangeFox'a erişim sağlayabiliyorum. Telefonu en kolay yoldan nasıl...
  8. T

Soru Rn9 Pro 4k 60 Fps

6 yıllık Mi 4'te 1080p ekran vardı ama 4K video çekebiliyordu. Ekranla ilgisi nedir anlamadım.
  9. T

Çözüldü Mi 4 LTE QCN Dosyası

Merhabalar. Geçen yıl Mi 4 LTE telefonumda şebeke sorunu yaşayıp çözememem sonucu Redmi Note 7'ye geçmiştim. Şu an eski telefonumu canlandrmaya çalışıyorum fakat internette bulduğum QCN dosyalarıyla başarılı sonuç alamadım. IMEI sorgulama yerinde MEID diye ayrı bir numara daha görünmeye başladı...
Üst Alt