Swap.Swp kullanıcısının son içeriği

1. Swap.Swp

HyperOS Redmi Note 13 Pro (garnet) XiaomiEu HyperOS

1.0.4.0 sürümü yayınlanmış sanırsam
  2. Swap.Swp

Eu romun son miui 14 sürümünü yükleyebilirsiniz ben kullanıyorum tertemiz sıfır sıkıntı.
  3. Swap.Swp

Yardım Redmi Note 9s Cihazıma 4.5 G Yarım Saat Sonra Geliyor

Güncel Redmi Note 13 Pro 5G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Swap.Swp

Çözüldü Pubg 90 fps ve parlaklık düşmesi

Redmi Note 13 Pro 5g de şunu deneyimledim ve sadece 90 FPS modülünü kurdum. Cihazı pil performans moduna aldığım zaman 15 dk oyun sonrası ekranı otomatik 60 FPS e düşürüyor ve cihaz ısınıyor. Cihazı güç tasarrufu moduna aldığım zaman 2 saat aralıksız oyun da cihaz sıfır ısınma FPS...
  5. Swap.Swp

Yardım Redmi Note 9s Cihazıma 4.5 G Yarım Saat Sonra Geliyor

Güncel Redmi Note 13 Pro 5G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Swap.Swp

Yardım Redmi Note 13 Pro 5G Güncelleme sorunu

Yd cihaz ise fake romdur hocam kilidi açıp miui14 eu yüklemenizi tavsiye ederim
  7. Swap.Swp

Soru Redmi Note 13 Pro 5G Cihaza Nasıl Magisk Yükleyebilirim

Miui 14 Eu rom bu yöntem ile sorunsuz rootlandı videoyu hazırlayan hocamızın eline emeğine sağlık <3
  8. Swap.Swp

Soru Hyper OS Eu Romdan Miui14 Eu Roma Dönüş Mümkün mü ?

Hocam sistem de genel bir kararsızlık var. Şarj durumu berbat. Hyper OS zannımca 3 4 güncelleme ile anca stabil hale gelir. O zaman geçmeyi düşünüyorum. 23122PCD1G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Swap.Swp

Hocam Miui 14 Eu ya geri dönmek istiyorum ben. Hybrid şekil de geri dönülebilir mi Normal rom yükler gibi 23122PCD1G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Swap.Swp

Herkese iyi forumlar. Redmi Note 13 Pro 5g sahibiyim. Cihaza önce Miui 14 Eu yükledim çok sorunsuz ve kusursuzdu. Herkes gibi ben de Hyper OS merak ettiğim için yükledim. Fakat pişman oldum Miui 14 Eu ya geri dönmek mümkün mü. Eskiden Samsung geri dönüşleri kapatıyordu. Xiaomi de durum nedir...
  11. Swap.Swp

Fataldose Hocam Ben de Miui 14 Eu Dan Hyper Os eu ya geçtim ve pişman oldum. Geri dönüş yapmak istiyorum Miui 14 eu ya Direk romu kurarak geçilebiliyor mu yoksa herhangi bir eşlem yapmama gerek var mı.
  12. Swap.Swp

Yardım BL Kilit açık gözüküyor ama kapalı

Hocam Benim Cihaz da Çin fakat kilidi açık şekilde satın aldım cihazı miui 14 eu kurdum sorunsuz kullanıyordum sonrasında hyper os güncelledım herhangı bır problem yok. Fakat Miui 14 Eu Çok daha stabil bilgin olsun angel~~
  13. Swap.Swp

Soru Hangi İnternet Servis Sağlayıcısını Tavsiye Edersiniz ?

2 Yıldır 1 kez bile altyapı problemi yaşamadım. Millenicomu ne derece önerirsiniz hocam
  14. Swap.Swp

Değerli cevabınız için teşekkür ederim. Araştırıp işin içinden çıkamayınca konu açtım. Yazdıklarınız düşüncelerimi yansıtmış resmen (:
  15. Swap.Swp

Teşekkürler Hocam türknet ile millenicom arasında 120 tl fark var aynı hız millenicom nasıl sizce
Üst Alt