sumer61 kullanıcısının son içeriği

1. sumer61

Diğer [Ana Konu] Mi8 Kayıt Hakkında

Pm gönderdim. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. sumer61

Diğer [Ana Konu] Mi8 Kayıt Hakkında

merhaba, mi8 6/64 için ortak ariyorum. Pasaport mevcut . Yer istanbul Mecidiyekoy çevresi. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. sumer61

Anket MIUI TR İçin Desteklenecek Cihazı Seçiyoruz

Mix 2 planmanız içinde yer alması gereken bir cihaz, saygılarımla MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. sumer61

Mİ5S 3D Touch

Turkce dil seçeneğinde arama kisminda 3d yazinca bulamiyor. Dili ing yaptiktan sonra 3d ayarlar kismi geliyor.aktif ediyorsun fakat ana ekrana donunce tekrar inaktif moduna aliyor. Buna bi çözüm bulunabilirse bir ihtimal kullanilabilir. Sent from my MI 5s using Tapatalk
  5. sumer61

Yardım Xiaomi Roidmi Fm Transmitter kullanan?

Benzer ürünlerden fazlasıyla kaliteli ses performansı var. Temiz ve boş bi frekansta seni asla üzmez. Ama bu frekansı istanbul gibi büyük şehirde bulabilir misin bu tartışılır. Şarj konusunda hızlı şarj destekli iyi bi ara kablo ile saniyede 1900 mah gördüm.. Arayüz uygulaması Türkçe olarak...
  6. sumer61

Anket Xiaomi Mi5 Satın Almayı Kimler Düşünüyor Anketimize Katılın

Gelirse alirim, gelmezse almaya calisirim.mi5 pro... MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. sumer61

Haber MIUI6 Global Stable Türkçe Dil geldi!

Guncelleme olayini ilk anda alamayan arkadaslara tavsiyem beklemeleri fayda vermicek cunku ilk anda telefon guncellemeyi almiyorsa bi eksik vardir ve sonrasindada almicakdir.guncellemeye basarili sekilde gecis yapan arkadaslardan gozlemledigim kadariyla ilk acilisda telefonlari guncellemeyi...
  8. sumer61

Haber MIUI6 Global Stable Türkçe Dil geldi!

No update sorunu olan arkadaslar, oncelikle ayni sorunu bende dun aksam yasadim. Oncelikle temiz kurulum yaptiktan sonra ilk acilis ekranindan wifi ve miui hesaplarini atladigim icin güncelleme yi alamadim. Daha sonra tekrar wipe islemlerini hallettikten sonra ilk kurulum ekraninda bolgeyi cin...
  9. sumer61

Forum 1000 Kişi - Yorum Yap Madalyanı Kap

Ozaman nice aktif olan 1000 lere diyelim[WINKING FACE]
  10. sumer61

MIUI v6 Haftalık Güncelleme 5.1.2

Arkadaslar selam, mi4 de mhl destegi varmi konu hakkinda bilgi sahibi arkadaslardan yardim bekliyorum
  11. sumer61

acemiyjm bi kac sorum olcakti

Cvp: acemiyjm bi kac sorum olcakti Soruların cevabını merakla bekliyoruz:sinirli:
  12. sumer61

mi4 güncelleme ile ilgili

Cvp: mi4 güncelleme ile ilgili Eyw üstad verdiğin bilgiler icin:)
  13. sumer61

Cvp: mi4 güncelleme ile ilgili dediğin gibi yaparım yalnız son güncelleme pakedine türkçe dil eklediler mi? bu konuda bilgin varmı.şuan tr dil kullanıyorum güncelleme sonrası tr olma ihtimali nedir
  14. sumer61

Cvp: mi4 güncelleme ile ilgili Tam olarak 394.98 MB boyutunda
  15. sumer61

herkese selamlar, arkadaşlar elimdeki mi 4 v6 rom sürümü 4.11.7 multilang, en son sürüme geçmek için sırayla bütün güncellemeleri yüklemek yerine şuan telefonda bekleyen 4.12.12 sürümünü yüklesem fark eden bişey olurmu? birde son güncelleme içerisinde türkçe dil mevcut mudur?
Üst Alt