spartageo1 kullanıcısının son içeriği

1. S

Soru Xiaomi 13 Kamera Performansı

Öncesinde mi 9 kullanıyordum bu telefona geçiş yaptım kamera konusunda kafamda hep bir şüphe var fiyatına göre iyi mi çekiyor yoksa kötü mü diye. S23 ile kıyaslıyorum ana kamerada sensör boyutu daha büyük olmasına rağmen s23 çok daha doğru renklere sahip daha net fotoğraflar çekiyor. Mi 13 ile...
  2. S

Yardım Xiaomi 13 kamera buğunlama sorunu

Söyledim ama satıcı pek ilgilenmedi düz 13 serilerinde böyle bir kronik problem yok değil mi hocam? Büyük ihtimalle dediğiniz gibi ya cihaz iyi kapanmadı hava aldı vs ya da nemli ortamda işlem yapıldı ondan dolayı bu sorun gerçekleşti. İşin garibi ilk haftalarda bir şey yoktu
  3. S

Yani lensler temizlenip cihaz iyi bir şekilde kapatıldığında düzelir diyorsunuz yd aldım işlem de uygulandı öncesinde bir sorun yoktu ama yeni başladı
  4. S

Dün telefonda telefoto lens ile çekim yaptığımda ekranın bulanıklaştığını gördüm bir de ne göreyim lenslerin içi olduğu gibi buğulanmış. 13t serisinde de çok yaşanan bir durummuş anladığım kadarıyla bunun çözümü nedir aranızda yaşayan var mı? Video kaydediyorum mesela 1 dakika geçmeden kamera...
  5. S

Soru Xiaomi 13 Band 20

Hocam İstanbul'da Türkcell kullanıyorum çok büyük bir sorun yaşamıyorum metro istasyonları dışında vs ama hiç kırsalda denemedim açıkçası
  6. S

Soru Xiaomi 13 Band 20

Merhaba band 20 olmayan çin cihazlarıyla deneyimleriniz nasıl merak ettim. Bir de 5g geldiğinde band 20'nin önemi azalacak mı bilginiz var mı? Sanırım hızı en düşük ama kapsamı en geniş olan frekansmış
  7. S

Soru Xiaomi 13 Güncelleme Desteği Hakkında

Kafama takılan bir nokta oldu ki yabancı sitelerde Xiaomi'nin 5 yıl android güvenlik güncelleştirmesi ve 3 büyük android güncelleştirmesi alacağı söylenmiş. Xiaomi 13t serisinin android 17'ye geçip 13 gibi amiral gemisi segmenti bir telefonun 3 yıl güncelleme alması garip değil mi? Mi 9...
  8. S

Yardım Xiaomi 13 Güncelleme

Sadece son soruya cevap alamadım hocam emin olmak istedim
  9. S

Yardım Xiaomi 13 Güncelleme

Merhaba ben direnç kayıtlı Xiaomi 13 aldım ama bir sorum olacak benim şuan sürüm 14.0.6.0 ve yeni güncelleme geldi bunu yaparsam telefon imeisi sıfırlanır mı? Cihaz twrp falan giriyor denedim ve bl açık görünüyor satın aldığım kişi rom sebebiyle de açık görülebileceğini söyledi ama emin...
  10. S

Yardım Direnç Kayıtlı Xiaomi 13 Güncelleme Hakkında

Şimdi twrp denedim açıldı hocam gönül rahatlığıyla güncelleyebilir miyim? çünkü hem menüde bl açık gözüküyor hem de açılış ekranında kilit açık görünüyor. Satıcı da çok net cevap vermedi açıkçası o yüzden size sormak istedim
  11. S

Soru Bl kapalı mi 13

Tekrar direnç işlemi olmuyor değil mi sadece IMEI klonlaniyor tekrardan? Ayrıca hyper os için sıkıntı yaratıyor mu bu işlem?
  12. S

Teşekkürler herkese Rom atılmış galiba hocam o yüzden açık görülebilir diyor ne yapmak gerekiyor twrp üzerinden başka rom kurup bl kilidi açsak öyle guncellesek IMEI gider mi? İlk kez dirençli cihaz kullanıyorum
  13. S

Merhaba ben direnç kayıtlı Xiaomi 13 almış bulunmaktayım fakat bir konuda sorum var telefona bu şekilde bir güncelleme gelmiş telefonu güncellersem imei gider mi bl kilidi açık bu arada?
  14. S

Yardım Mi 9 Batarya Sorunu

Merhaba Pixel Os rom kullanıyorum ama batarya inanılmaz şekilde hızlı bitiyor aosp rom kullanıp batarya sorununu nasıl çözeriz kerneller çok etki ediyor mu? Tavsiye edebileceğiniz kernel var mı pil için
  15. S

Rom miui_CEPHEUS_V14.0.10.0.TLDCNXM_a13.0_eu_by_Tikz ROM ve diğer MIUI 14 eu romlar

Ayrıca akıcılık hangisinde daha iyi hocam _Tikz_v2.zip'de mi?
Üst Alt