sergustav kullanıcısının son içeriği

1. S

Version: V8.1.6.0.MHOMIDI (MIUI8) yeni yazılım

peki arkadaşlar verdiğim linkteki hangi dosyayı telefona yükleyip günceleyici programından ilgili dosyayı gösterip güncelleme yapsam olurmu..??
  2. S

Version: V8.1.6.0.MHOMIDI (MIUI8) yeni yazılım

Arkdaşlar aşağıdaki linkte Version: V8.1.6.0.MHOMIDI (MIUI8) yazılım gelmiş fakat telefondan yazılım güncellemeye bastığımda gelmiyor sebebi nedir.Daha önce hep geldi.. http://en.miui.com/download-301.html
  3. S

Redmi note 3 sniper fury ve modern combat mobil veri ile bağlantı sorunu.

Arkadaşlar redmi note 3 cihazımdan sniper fury ve modern combat oyunlarına mobil veri ile bağlantı yapamıyorum hata veriyor.Wifi ile sıkıntı yok bağlanıyor..Cihaza format attım fabrika ayarlarına döndürdüm sorun bundan sonra başladı başka oyunlar var onlarda mobil bağlantıda sıkıntı yok.Oyunları...
  4. S

Redmi note 3 pro şarz problemi..

hocam o olay nasıl olacak bana yardımcı olurmusun ??? veya fabrika ayarlarına döndürmek işe yaramazmı..
  5. S

yardım edecek yokmu..mi cloud yedeği varmış cihazı karıştırırken buldum 09-01-17 tarihli onu gerimi yüklesem yoksa fabrika ayarlarınama döndürsem acil yardım bilen arkadaşlar lütfen.( hiç bir bilgim yok.)
  6. S

Arkadaşlar lütfen acil yardım.. 2 gün önce ıptv izleme programı yükledim ( Zaten vardı farklı bir versiyonunu yükledim.) baktım inceledim kapadım , daha sonra telf.konuşurken telf. ısındığını fark ettim anlamadım herşey kapalı gözüküyor aşırı güç harcayan bir şey yok telf.komple açıp kapattım...
  7. S

Türk telekom hat ve 4g (LTE) sorunu

Arkadaşlar herkeze selam telefonumda çift hat kullanıyorum 1 hat türk telekom - 2 hat turkcell .Turkcell 4 g sorunsuz bağlantı var iken türk telekomda hspda H+ veya H bağlanıyor ,Türk telekom hattına sahip başka bir telefona baktığımda 4g (LTE) ile bağlanıyor fakat ben bağlanamıyorum nedendir...
  8. S

Duyuru MIUI Türkiye Telefon Satışları Başlamıştır

hocam redmi note 3 pro bekliyoruz..
  9. S

Duyuru MIUI Türkiye Telefon Satışları Başlamıştır

mi5 plus fiyat ne olur acaba..gri gelecekmi..
  10. S

Telefon rehberimi gmail hesabıma yedekleme

teşekkürler....
  11. S

Telefon rehberimi gmail hesabıma yedekleme

Arkadaşlar telefon rehberimi gmail hesabıma nasıl yedeklerim..Yeni kayıt yaparken google seçiyorum pc den hesabıma giriş yaptığımda görüyorum fakat diğerleri yok acil yardım edebilirmisiniz..pc siute telefonu görmüyor mi could yedekleme yaptım ama ben yinede g mail heasbımda olsun...
  12. S

redmi note 3 pro vodafone internet ayarları

ayarlar aynı ama açılmıyor vodafon hattımdan...2 hat kullanıyorum 2 simde vodafone takılı interneti sim 2 seçiyorum girmiyor..1 slotta turkcel var onda sorun yok.vodafone sim 1 takdım yine aynı çalışmıyor..
  13. S

redmi note 3 pro vodafone internet ayarları

Arkadaşlar redmi note 3 pro vodafone internet ayarlarını bilen varsa lütfen bana yardım edebilirmi..acil..
  14. S

redmi note 3 pro v8.0.5.0 yazılımı

hocam kurunca yorumlarını bekliyorum.. ben 8.0.5 .0 kurdum şarzda bir sorun yaşamadım sanki,7 ve.fazla kullanmadım bu yüzden yorum yapamıyorum...Sorunum şu ki 2 hatta taktığım vodafone internete bağlanamıyorum..
  15. S

redmi note 3 pro v8.0.5.0 yazılımı

bilgisi olan yokmu acaba...
Üst Alt