selimenc kullanıcısının son içeriği

1. selimenc

Soru Note 7Pro için güncel twrp rom varmı?

Arkadaşlar merhaba yeni konu açmıyayım dedim note 7 pro mıuı ekranında kalıyor bir türlü geçmiyor ne yapmam gerek bu konu hakkında bilgisi olan varmı rom yüklemek gerekirse cihazın içindeki resim vs kurtarma şansım varmı
  2. selimenc

Soru RSİ kilidi hakkında bilgisi olan?

Arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi sayfada goremedim
  3. selimenc

Arkadaşlar Not7pro en guncell rom hngisidir. Saygılar
  4. selimenc

Redmi Note 8 çift IMEI atılma durumu

selam arkadaşlar dün anneme noe 8 ydışı cihazı aldım 64gb 4ram botloader başvurusu yaptım 162 saat sonra imei atacak arkadaş 50tl ye uzaktan erişim ile çift imei atılıyor mu bunu sormak istedim birde hattın nerede takılı olduğunun önemi varmı ben başvuruyu 2.sim yuvasında takılı yaptım şimdiden...
  5. selimenc

arkadaşlar akşam teli şarja taktım yatarken elime aldım twrp düşmüş cihaz güncel twrp üzerinden yükleyebileceğim rom varmı ? Stoya hocam sizden destek bekliyorum.
  6. selimenc

Rehber Twrp Üzerinden Custom ve Global Rom Güncelleme

((((((((((((NOT : Telefonda Magisk (ROOT),Kernel vs yüklü olanlar 5. adımda Reboot system demeden tekrar Twrp ana ekrana gelip Magisk,Kernel vs yükledikten sonra Reboot System düğmesine tıklasınlar.))))))))))))) BENDE VAR SANIRIM BUNLARI KURMASAM PROBLEM OLUR MU KURMAM GEREKİYORSADA NASIL KURACAĞIM
  7. selimenc

Rom Redmi Not 7pro global rom lazım arkadaşlar

Teşekkürler öyle yaptımta resim olarak içindekileri attım size yalnış bir durum yapmayayım diye. şimdi pc ye aktarabildiğim tüm klasörleri aktarıyorum sonra sıfırdan rom kuracağım işime yarayanları tekrar tele aktarıcam teşekkürler ilginiz için takıldıgım bir yer olursa rahatsız edeceğim. :)
  8. selimenc

Stoya hocam doğru işlem yapabilmişmiyim komple twrp klasörünü yedekliyorum
  9. selimenc

Stoya hocam bu konuda bilgine ihtiyacım var
  10. selimenc

Hocam yok efs yedeklemeyi yaptım ama nereye yedeklediki bu şimdi ben pc ye bunu nasıl bulup akataracağım kbakma stoya hocam pek anlayamadığımdan soruyorum
  11. selimenc

EFS yedeğini nasıl alabilirim peki suan cihaz hiç açmıyor twrp girebiliyorum
  12. selimenc

Arkadaşlar yine twrp de kaldı cihaz tlefon rotlu olduğu için cihan bunu tehlike algılıyor bugün 12.05 sürümü geldi yükledim yeniden başlatta twrp ye düştü cihaz bende bu işten sıkıldım yeni rom yüklemeye karar verdim NOT7PRO güncel rom linki rica edicem arkadaşlar.
  13. selimenc

Yardım Güvenlik taraması

onar dediğim zaman yeni güncelleme indirip twrp de kalıyo cihaz açılmıyo
  14. selimenc

teşekkürler bunu mi flash ile yüklüyoruz dimi
  15. selimenc

telefona 1 hafta önce arkadaş uzaktan erişim ile imei attı (trtools programı) ile geçen gece telefona güvenlik taraması yaptığımda zararlı öğreler bulundu diyip güncelleme menüsünden yazılım indirdi telefon. telefon yeniden başlatılsın dediğimde twrp ekranına düştü açılmıyor her açtığımda...
Üst Alt